Dark Dk-ac-sw05s3 1.54'' Android Desteklı Akıllı Saat (Mavi Kayıs /Metal Kasa) Akıllı Ev

Dark Dk-ac-sw05s3 1.54'' Android Desteklı Akıllı Saat (Mavi Kayıs /Metal Kasa)

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 827663)

Sizi Kendine Fan Bırakacak Yeni Akıllı : SW05!

Dark SW05, ihtiyacınız olan akıllı özellikleri sizi en şık gösterecek kusursuz bir tasarımda birleştiriyor. Adımsayar, kamera, uyku monitörü, çağrı yanıtlama, numara çevirme, rehberden arama, mesaj ve bildirim okuma, kronometre, alarm, tv kumandası, hesap makinesi, fener, takvim, müzik ve video oynatıcısı gibi üst seviye özellikler ile donatılan SW05, metal dış kaplaması ve farklı renklerde şık silikon kayış yapısıyla dikkatleri üzerinize çekecek! Dark SW05 Bluetooth teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuz ile mükemmel bir uyum sağlar.

İlk Adım: Yazılımınızı Yükleyin!

Dark akıllı saatinizin tüm özelliklerini akıllı telefon veya tabletinizden yönetmek bir uygulama indirmek kadar kolay! Smart Watch programının kolay arayüzü ve Dark akıllı saatinizin üstün özellikleri sayesinde hem estetik ve kullanışlı bir saate hem de sağlığınızı sizin yerinize düşünen akıllı bir yardımcıya sahip olacaksınız. Smart Watch programını markette aramadan kolayca indirmek için tıklayınız.

Her Seferinde Yepyeni Bir Saat Deneyimi!

Dark SW05'i kolunuza her taktığınızda yeni bir saat deneyimi yaşamak ister misiniz? Saatinizin menüsünde bulunan tema özelliği ile isterseniz dijital isterseniz analog saat sahibi olabilirsiniz. Dilediğinizde bu saatler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Hızlıca Cevaplayın, Vakit Kazanın!

Dark SW05 akıllı saat, telefonunuz ile eşleşerek hem arama yapmaya hem de gelen çağrıları almanıza olanak verir. Arabada, toplantıda ya da evde telefonunuza el bile sürmeden gelen çağrıları yanıtlayabilir ya da isterseniz sadece SW05 akıllı saatinizi kullanarak telefonunuz üzerinden arama yapabilirsiniz. Ayrıca cevapsız çağrılar SW05 akıllı saatinizin ekranına bildirim olarak gelecektir.

Adımsayar ile Formunuzu Koruyun

Dark SW05 akıllı saat geleceği yansıtan şık görünümünün yanında form tutmanıza yardımcı olan adımsayar özelliğine de sahiptir. Günlük hedef adım sayınızı ve fiziksel özelliklerinizi girerek aktifleştireceğiniz adımsayar özelliği ile günlük attığınız adım sayısını, yürüdüğünüz toplam mesafeyi ve yaktığınız kalori miktarını görebilirsiniz. Smart Watch yazılımı üzerinde tüm bilgileri günlük, haftalık ve aylık olarak görebilir, gelişim durumunuzu her daim takip edebilirsiniz.

Uyku Monitörü ile Daha Sağlıklı Uykular ve Daha Zinde Sabahlar

Dark SW05 akıllı saat kullanıcıların geceleri daha kaliteli bir uyku çekmesi ve uykusunu kontrol altına alması için 'Uyku Monitörü' özelliği ile donatılmıştır. Sadece bilekliğinizi uyurken kolunuzda bırakarak otomatik olarak uyku monitörünü başlatabilir, uykuya düşme sürenizi, gecenin hangi saatlerinde derin uykuda olduğunuzu ve uyku zamanınızı kolayca takip edebilirsiniz. Uyandığınızda uykunuzun kalitesini telefonunuzdan kolayca tespit edebilirsiniz. Dark SW05 akıllı saatiniz sağlıklı bir uykunun vazgeçilmez yardımcısı olacak.

Bildirimler Anında Akıllı Saatinizde!

Dark SW05 saat; akıllı telefonunuza gelen oyun, uygulama vb. bildirimleri ve sevdiklerinizin anlık mesajlarını anında bileğinize iletir. Üstelik telefonunuzda bulunan WhatsApp, Hangouts vb. gibi hesaplarınız Bluetooth haricinde başka hiçbir senkronizasyona gerek kalmadan size ulaşır. Hızlı ve kolay bildirim özelliği ile Dark SW05'i çok seveceksiniz.

VGA Kamerasıyla İster Fotoğraf İster Video Çekin!

Dark SW05'in ön paneline konumlandırılmış VGA kamerasıyla dilediğiniz zaman telefonunuzdan bağımsız fotoğraf ya da video çekebilirsiniz. Çektiğiniz dosyaları anında akıllı telefonunuza gönderebilir ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Sahip olduğu gecikmeli çekim, beyaz ışık ayarı ve gece-gündüz modları ile özel bir kamera olduğunu daima size hissettirecek.

Akıllı Telefonunuzun Kamerasına SW05'den Hükmedin!

Akıllı saatinizin menüsünde bulunan Remote Shutter özelliği ile telefon ya da tabletinizin arka kamerasına hükmedebilirsiniz. Sevdiklerinizle fotoğraf çekimi için başka hiç kimseye ihtiyaç duymadan saatinizin ekranından açıyı ayarlayarak mükemmel resimler çekebilirsiniz. Aile resimleri ya da özçekimler için telefonunuzu ayarlama işlemi hiç bu kadar kolay olmadı!

Sessiz Asistanınız Görev Başında!

Gün içindeki tüm aktivitelerinizi sessizce takip eden SW05 akıllı saatiniz gelen aramalar, alarm ve kayıp durumlarında sizi titreyerek uyarır. Güçlü motoru sayesinde etkili bir titreşime sahip SW05 akıllı saat ile kaçırdığınız hiçbir çağrı olmayacak.

Telefonunuzu Cebinizden Çıkarmadan Müzik Keyfi Bir Başka

Akıllı saatinizin menüsünde bulunan 'Müzik' simgesine tıklayarak telefonunuzdaki müziklere hızlı bir giriş yapın! Dark SW05'in üzerinde bulunan güçlü hoparlör ile telefonunuzdaki tüm müzikleri kablosuz olarak dinleyebilir, müzikler arasında geçiş yapabilir ya da isterseniz tamamen durdurabilirsiniz.

Kayıp Önleme (Anti-Lost) Sistemi
Dark SW05 akıllı saat ile katıldığınız toplantılarda ya da arkadaş buluşmalarında telefonunuzu unutma/kaybetme problemi kökten çözülüyor. Akıllı telefonunuz ile 10 metrelik Bluetooth bağlantısına sahip SW05, bu mesafe aşıldığında ve bağlantı kopacağı sırada kolunuzda titreyerek size telefonunuzu unuttuğunuzu hatırlatır.

Farklı Renkte Silikon Kayışlar ile Tarzınızı Yansıtın!
Katlanabilir ve kolay takılan yapısıyla göz dolduran silikon kayışlara sahip SW05'ler her ortamda şıklığınızı garanti ediyor. Mat tasarımlı ve parmak izi tutmayan kayış yapısı sayesinde toz ve kirden uzak uzun süreli kullanımın keyfini süreceksiniz. Dark SW05'in siyah, mavi ve kırmızı kayışlardan birini seçerek hem spor yaparken hem de günlük yaşantınızda tarzınızı yansıtın.

Akıllı Saatiniz için Şarj Cihazı Aramayın!
Dark SW05 akıllı saat, günümüzün en çok kullanılan şarj arabirimi olan microUSB portuna sahiptir. Özel bir kablo gerektirmeyen şarj soketi ile 5V USB adaptör ya da bilgisayarınızda bulunan USB portu üzerinden şarj işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün Yorumları