• Dark Dk-ac-ıpmkrt1-rd I-flip Kırmızı Ipad Mini 360 Derece Hareketli Yatay / Dikey 3 Kademeli S Tablet Kılıfı

Dark Dk-ac-ıpmkrt1-rd I-flip Kırmızı Ipad Mini 360 Derece Hareketli Yatay / Dikey 3 Kademeli S Tablet Kılıfı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 919478)

Dark i-Flip Kırmızı iPad2/3/4 için 360 Derece Hareketli Yatay / Dikey 3 Kademeli Stand ve Deri Kılıf

iPad2/3/4'ünüzü şık biçimde taşıyın, ekranından dik veya yatay olarak faydalanın.

iPad'inizi Daha da Kolay Kullanın

Tablet dünyasının yıldızı iPad'in 2. jenerasyon ve sonrası ile tam uyumlu Dark iFlip'i kullanarak onu hem taşıyacak hem de dilediğiniz açı ve konumda kullanabileceksiniz. Dikey ve yatay konum arasında geçiş yapmanızı sağlayan özel döndürme özelliği, 3 kademeli eğim açısı, yüksek kaliteli iç ve dış yüzeyi ile iFlip, iPad'inizin en iyi arkadaşı olacak!

iPad'e 360 Derece Hareket Kabiliyeti Kazandırın!

Dark iFlip'in iPad'i kavrayan kısmı 360 derece dönebilen yapıdadır. Bu sayede ister yatay isterseniz dikey olarak konumlandırabilirsiniz. Üstelik alt bölümde yer alan özel yuvalar sayesinde 3 farklı açıdan dilediğinize getirin ve iPad'in ekranını tutmadan ister film izleyin, isterseniz görüntülü sohbet edin.

Farklı Açılarda Özgürce Kullanın

360 derece dönebilen yapısının yanısıra iFlip ile iPad'e 3 farklı açıda duruş kazandıracaksınız. Yatay ve ya dikey olarak çevirin ve sizin için en uygun kademede konumlandırın.

Deri Kaplı Dayanıklı ABS Yapı

Dark iFlip tabletinizi dış etkilere karşı korumak için sert, Dayanıklı ABS malzemeden yapılmıştır. Dış yüzeyi özel dokulu PU deri kaplama olan iFlip ayrıca ultra ince olarak tasarlanmıştır.

Apple Logonuz Görünsün

iPad'i pek çok tabletten ayıran, onun kimliğini belli eden elma logosunu Dark iFlip'in arkasından görebilirsiniz. Bu sayede iPad'in şıklığına şıklık katacaksınız!

Tüm Fonksiyonlara Tam Erişim

iPad için özel olarak tasarlanmış olan iFlip ile 30pin, kulaklık bağlantıları ve kamera kapanmaz. Ayrıca özel hoparlör boşluğu ve ses, güç, WiFi düğmeleri için özel tasarımsal boşluklar da unutulmamıştır.

Güçlü Tutucu Lastik ile iPad Güvende

iFlip'in güçlü lastik tutucusu sayesinde iPad'i taşırken kapağı açılmaz, iPad daima güvende olur.

iPad ile Dizüstü Ergonomisi

iFlip'in güçlü lastik tutucusu sayesinde iPad'i taşırken kapağı açılmaz, iPad daima güvende olur. Açılı duruşu sayesinde iPad'i laptop ergonomisi ile kullanabileceksiniz.

Teknik Özellikler

Dış Yüzey: Yüksek Günanımlı PU deri kaplama

İç Yüzey: Mikrofiber yumuşak dokulu kumaş

Uyumluluk: iPad2 / 3 / 4

Renk: Kırmızı

Dark Hakkında

Dark, 2009 yılında Türkiye'ye yeni ve nitelikli bilişim ürünlerini uygun fiyat ve aksesuar çeşitliliği ile sunmak için kurulmuş bir markadır. Full HD medya oynatıcılar ile başlayan serüveninde Türkiye'nin lider medya oynatıcı markası konumuna gelen Dark; 2011 yılında ilk Android işletim sistemli miniPC EvoBOX ile gerçek smart TV deneyimini kullanıcılara sunmuştur. Ağ ürünlerinden, performans bilgisayar kasalarına, depolama ürünlerinden iPad ve tablet aksesuarlarına kadar 200'ü aşkın ürün gamına sahip olan Dark; 2012 yılında başlattığı Android tablet serisi EvoPAD ile de yine sektörün öncüsü konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

Ürün Yorumları