• Dark Dk-ac-ıpm4krtrd Iflip Ipad Mini4 360 Dönebilen Kırmızı Kılıf Tablet Kılıfı

Dark Dk-ac-ıpm4krtrd Iflip Ipad Mini4 360 Dönebilen Kırmızı Kılıf Tablet Kılıfı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 919476)

iPad'inizi Daha da Kolay Kullanın

Tablet dünyasının yıldızı iPad'in 2. jenerasyon ve sonrası ile tam uyumlu Dark iFlip'i kullanarak onu hem taşıyacak hem de dilediğiniz açı ve konumda kullanabileceksiniz. Dikey ve yatay konum arasında geçiş yapmanızı sağlayan özel döndürme özelliği, 3 kademeli eğim açısı, yüksek kaliteli iç ve dış yüzeyi ile iFlip, iPad'inizin en iyi arkadaşı olacak!

iPad'e 360 Derece Hareket Kabiliyeti Kazandırın!

Dark iFlip'in iPad'i kavrayan kısmı 360 derece dönebilen yapıdadır. Bu sayede ister yatay isterseniz dikey olarak konumlandırabilirsiniz. Üstelik alt bölümde yer alan özel yuvalar sayesinde 3 farklı açıdan dilediğinize getirin ve iPad'in ekranını tutmadan ister film izleyin, isterseniz görüntülü sohbet edin.

Farklı Açılarda Özgürce Kullanın

360 derece dönebilen yapısının yanısıra iFlip ile iPad'e 3 farklı açıda duruş kazandıracaksınız. Yatay veya dikey olarak çevirin ve sizin için en uygun kademede konumlandırın.

Deri Kaplı Dayanıklı ABS Yapı

Dark iFlip tabletinizi dış etkilere karşı korumak için sert, Dayanıklı ABS malzemeden yapılmıştır. Dış yüzeyi özel dokulu PU deri kaplama olan iFlip ayrıca ultra ince olarak tasarlanmıştır.

Apple Logonuz Görünsün

iPad'i pek çok tabletten ayıran, onun kimliğini belli eden elma logosunu Dark iFlip'in arkasından görebilirsiniz. Bu sayede iPad'in şıklığına şıklık katacaksınız!

Tüm Fonksiyonlara Tam Erişim

iPad için özel olarak tasarlanmış olan iFlip ile Lightning(8pin)/30pin, kulaklık bağlantıları ve kamera kapanmaz. Ayrıca özel hoparlör boşluğu ve ses, güç, WiFi düğmeleri için özel tasarımsal boşluklar da unutulmamıştır.

Güçlü Tutucu Lastik ile iPad Güvende

iFlip'in güçlü lastik tutucusu sayesinde iPad'i taşırken kapağı açılmaz, iPad daima güvende olur.

iPad ile Dizüstü Ergonomisi

iFlip'in güçlü lastik tutucusu sayesinde iPad'i taşırken kapağı açılmaz, iPad daima güvende olur. Açılı duruşu sayesinde iPad'i laptop ergonomisi ile kullanabileceksiniz.

Ürün Yorumları