D-link Dem-431xt 10gbase-sr Sfp+ Transceıver (w/o Ddm), 3.3v Ağ / Modem Aksesuarı

Hızlı Kargo
  • D-link Dem-431xt 10gbase-sr Sfp+ Transceıver (w/o Ddm), 3.3v Ağ / Modem Aksesuarı
954,59KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %19 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 1.172,31 TL
  • Arayüz: SFP+
  • Veri transfer hızı (maks): 10000 Mbit/s
  • Fiber optik bağlantı: LC
  • Maksimum transfer mesafesi: 300 m
  • Dalga boyu: 850 nm
  • Kablo tipi: Multi-mode
  • Çalıştırma voltajı: 3,3 V
  • Çıkış akımı: 300 A
  • Genişlik: 14,8 mm, Derinlik: 11,8 mm, Yükseklik: 56,5 mm
  • Sertifikalar, uygunluk bildirimleri: CE, FCC, VCCI, C-Tick
  • Güvenlik: UL, TUV, CDRH
Yükleniyor...
954,59KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %19 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 1.172,31 TL
Bugün sipariş verin, 23 Ocak Pazartesi günü kargoya verelim.