D-link Dem-310gt/dd/g1a 1-port Mını-gbıc Lx Sm Fıber Transceıver (up To 10km,), Ddm Support Adaptör / Dönüştürücü

Hızlı Kargo
  • D-link Dem-310gt/dd/g1a 1-port Mını-gbıc Lx Sm Fıber Transceıver (up To 10km,), Ddm Support Adaptör / Dönüştürücü
169,95KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %17 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 204,10 TL

Tanımlama:

D-Link Gigabit Interface Dönüştürücüler ile fiber optik veya çift bükümlü kablo üzerinden yüksek hızda bağlantı sağlayan, Gigabit Ethernet ağlara GBIC yuvaları ile Gigabit anahtarları ve 10/100Mbps anahtarları bağlamak mümkündür.

Fiber optik alıcı bağlantı uyumluluğu için standart dubleks LC konnektörüne sahiptir.

Küçük Form Takılabilir (SFP) Formatı

SFP Modülü serisi alıcı endüstri standardı Küçük Form Takılabilir (SFP) form faktörünü kullanır. SFP veri bağlantı noktasından ağ kablosuna iletilmesi için gerekli sinyal amplifikasyonu sağlar.

Çalışırken Sökülüp-Takılabilme (HotSwap)

Tüm D-Link modülleri çalışırken sökülüp takılabilmektedir. Anahtar devrede iken, ağınızın işleyişini durdurmadan modülün değiştirilebilmesine, sökülüp-takılmasına olanak tanır.

Genel Özellikler:

- 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z standardı)
- Dubleks LC konnektörü
- Tam çift yönlü çalışma
- 802.3x akış kontrol desteği
- Fiber tipi: 9um Tekli-mode fiber 10 km’e kadar
- Dalga Boyu: 1310nm
- Güç: 3.3V
- Güç Bütçesi: 10.5dB
- Çalışırken değiştirilebilme
- Sınıf 1 laser ürün EN 60825-1 ile uyumludur.
- TTL sinyal tespit göstergesi
- Düşük EMI için metal kasa

Yükleniyor...
En İyi D-link Adaptör / Dönüştürücü Ürünleri
169,95KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %17 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 204,10 TL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Yarın kargoya verelim.