• D-link Dcs-6517/a1a 5 Megapıxel Gün/nıght Outdoor Dome Ip Camera Güvenlik Kamerası
  • D-link Dcs-6517/a1a 5 Megapıxel Gün/nıght Outdoor Dome Ip Camera Güvenlik Kamerası
D-link Dcs-6517/a1a 5 Megapıxel Gün/nıght Outdoor Dome Ip Camera Güvenlik Kamerası D-link Dcs-6517/a1a 5 Megapıxel Gün/nıght Outdoor Dome Ip Camera Güvenlik Kamerası

D-link Dcs-6517/a1a 5 Megapıxel Gün/nıght Outdoor Dome Ip Camera Güvenlik Kamerası

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 821099)

Tanımlama:

D-Link DCS-6517 5 Megapiksel Gündüz Ve Gece Açık Dome Kamera yüksek çözünürlüklü profesyonel gözetim ve güvenlik çözümü, orta ve büyük ölçekli işletmeler, küçük için uygundur. Kamera 5 megapiksel aşamalı tarama sensörü tüm koşullar altında gerçekten üstün kalitede video sunmak için kullanır. Hepsi bir sağlam tasarımı bu kamera son derece güvenilir ve dağıtım için ideal ek aksesuarlar için gerek kalmadan gözetim uygulamaları yapar.

Açık havada için inşa

Özellikle dış mekan kullanımı için inşa edilen DCS-6517L kir ve yağmurdan koruyan IP66 hava koşullarına dayanıklı bir gövdeye sahiptir. Kalıcı konut DCS-6517 var da tasarlanmış tanışmak İK10 vandal proof özellikleri, anlamı olması dağıtılmış alanları gerektiren, huzur, DCS-6517 sağlayabilir. (PoE) cability Ethernet üzerinden güç ile birlikte,DCS-6517 gerçekten geniş bir uygulama yelpazesi içinde kullanılabilir çok yönlü bir çözümdür.

Sürekli İzleme

Düşük ışıklı ortamlarda, IR cut filtresi otomatik olarak yol dışında tüm mevcut ışık kullanımı slaytlar. DCS-6517 da yerleşik 20 metre menzilli KIZILÖTESİ LED aydınlatıcılar, kamera tam karanlıkta bile izlemek tutmak için izin vardır. Bu özellikler birlikte güvenilir bir gözetim kamera bir alanı 24 saat takip edebilen vermek için çalışıyoruz. Bant genişliği verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve görüntü kalitesini artırmak için, DCS-6517, gerçek zamanlı video sıkıştırma H. 264 ve MJPEG Kodek kullanarak sağlar ve eş zamanlı video için üç ayrı profiller kaydı ve oynatma destekler. Bu çok yönlülük, güvenlik uygulamaları, olayları algılamak için kamusal alanlarda izleme ve yanıtları koordine etmek, sınırlı alanlara erişim kontrolü uygulanması, suç faaliyetleri caydırmak veya stok izleme gibi geniş bir yelpazede sağlar.

Esnek Bağlantı

DCS-6517 güç sağlayan ve tek bir kablo bağlantısı ile ağ kurulumu kolaylaştıran dahili 802.3 af uyumlu PoE modülü, delik veya ek kablo döşemek için ihtiyacı azaltır. Ayrıca dijital giriş ve çıkış bağlacı KIZILÖTESİ sensörler, anahtarlar ve alarm röleleri gibi harici cihazlara bağlantı sağlar.

Güçlü Yönetim Yazılımları

DCS-6517 5 Megapiksel Gündüz Ve Gece dış mekan Dome Network Kamera D-ViewCam, tam bir gözetim yazılım paketi sağlar görüntülemek, yönetmek ve kayıt 32 kamera üzerinde tek bir bilgisayar içinde bir yer. E-posta uyarıları hareket algılama veya olaylar dijital giriş cihazları tarafından tetiklenen aracılığıyla, yöneticiler, olağan dışı bir hareketlilik haberdar etmek tetiklenebilir kayıtları ve.

Ürün Yorumları