Cougar Panzer-S Gaming Kasa

Ürün Kodu: 998199
- MPN: CGR-5GMLB-S
- GTIN: 4715302441135

Ürün Bilgisi

Cougar Panzer-S Gaming Mid Tower Kasa Kasa

COUGAR PANZER-S GAMING USB3.0 MidT ATX KASA

  • USB 2.0

COUGAR PANZER-S


Askeri-Endüstriyel Tasarım Orta Kule


COUGAR Panzer, bir oyun kasasının olması gereken her şeyi somutlaştırmak için tasarlanmıştır. İki tamamen şeffaf temperli cam yan panel, dört adede kadar radyatör, sekiz fan ve maksimum 425 mm uzunluğa sahip üç ekran kartı içeren ince bir tasarım oluşturmak için Panzer Max'in orijinal tasarım öğelerini takip ediyor. Bir başka ne isteyebilir ki?

PC'nizin Kalbine Bir Pencere

Modern oyun PC'lerinde estetik işlevsellik kadar önemlidir. Üst düzey grafik kartları, SSD'ler, bellek ve diğer modern bileşenler yalnızca güçlü değil; onlar da bakmak için bir zevktir. Yatırımınızın tadını çıkarmanıza yardımcı olmak için Panzer, içini tam olarak görebilmenizi sağlayan tam boyutlu iki adet temperli cam panelden oluşur.

COUGAR Panzer, en popüler anakart formatları (Mini ITX / Micro ATX / ATX / CEB) arasından seçim yapma imkanı sunar ve mevcut bilgisayarınızı kendi içine taşımanıza veya bir sonraki yapınız için en iyi parçaları seçmenize olanak tanır.

Yedi genişleme yuvası, en fazla üç grafik kartı (425 mm uzunluğa kadar) takmanıza ve en yeni oyunların keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Panzer ile 4K çözünürlük ve VR mümkün!

Pek çok oyun ve multimedya dosyası depolama gerektiriyor ve Panzer ihtiyacınız olanı sağlıyor. Altı adede kadar SSD sürücü desteğiyle (veya isteğe bağlı olarak dört SSD ve iki 3,5 ”HDD), Panzer tüm dosyalarınızı saklamanıza izin verir.

Bol Soğutma

Dört adete kadar radyatör ve sekiz adet fan, ön ve üst kapakları havaya sorunsuz bir şekilde girmesini sağlayan oyun canavarınızı soğutur. Aşırı ısınma hakkında düşünmeden yapabileceğiniz en güçlü bilgisayarı oluşturun!

Depolama için Temiz Tasarım


Çelik HDD / SSD tepsileri, hava akışını aksatmadan veya radyatörün soğutmasını engellemeden anakart tepsisinin arkasına yerleştirilir.

Üstün tasarım

Panzer, temperli cam yan panelleri sayesinde size tam bir iç görünüm sağlayan çıkıntılı dış çerçeveli ve ağ ön ve üst kapaklarla benzersiz bir askeri tasarım tasarımı olan Panzer, kalıcı bir izlenim bırakıyor.

Ürün Yorumları