Cougar CGR-6AMKB Panzer Max Gaming Kasa

Ürün Kodu: 998198
- MPN: CGR-6AMKB
- GTIN: 4715302441111

Ürün Bilgisi

Cougar Panzer Max Gaming Full Tower Kasa Kasa

COUGAR PANZER MAX GAMING USB3.0 FullT ATX KASA

  • USB 2.0
COUGAR PANZER MAX


Ultimate Full Tower Oyun Çantası


Panzer Max, oyuncular, overclockçular, modderler ve profesyonel düzeyde bilgisayar severler düşünülerek tasarlanan tam kule oyun çantasıdır. Sisteminizi tasarlarken, bileşenler ve üstün soğutma özellikleri için çok fazla alanla size büyük özgürlük sağlar. Ayrıca size COUGAR tarzını göstermeyen güçlü bir tasarım getiriyor.

Üstün Genişletilebilirlik

İnanılmaz Grafikler + Depolama Yükleri + Anakart Özgürlüğü

Panzer Max, sisteminizi tasarlarken size emsalsiz özgürlük düzeyleri getiriyor. Altı farklı anakart form faktörü ve dört taneye kadar çift yuvalı 390 mm grafik kartı desteği, ihtiyacınız olan tüm işlem gücünü kurmanıza izin verirken, altı adede kadar depolama aygıtına ev sahipliği yapma imkanı dosyalarınız için yeterli alan sağlar.

Üstün soğutma

Güçlü Hava Akışı + Su Soğutma Desteği + Akıllı Kablo Yönetimi

Soğutma, genel olarak oyuncular, overclockçular ve PC meraklıları için kritik bir faktördür ve Panzer Max istedikleri her şeyi sunar. Sekiz adede kadar vantilatör ve dört su soğutma radyatörü desteği ile, en gelişmiş bileşenlerin bile aşırı ısınmaya karşı korunmasını sağlamak için yeterli soğutma beygir gücünün tadını çıkaracaksınız. Bunu tamamlamak için, akıllı kablo yönetim sistemi ana kablo tepsisinin arkasındaki tüm kabloları koruyarak havanın engelsiz bir şekilde akmasını ve iç bileşenlerin ısısını dağıtmasını sağlar.

Üstün tasarım

Askeri Stil Tasarımı + Çok Kullanışlı + Kolayca Değiştirilebilir

Nereye kurduğunuz önemli değil: Panzer Max'te yerleşik bir bilgisayar etkileyici bir manzara. Büyük bir yan pencereye sahip metalik görünümlü askeri esinlendirilmiş bir tasarıma sahip olan bu kasa, hem profesyonel görünümlü zırhlı bir yapı ya da gösterişli bir LED fan donanımlı bir gözlük olabilir: karar sizindir. Kolayca çıkarılabilir kapaklar ve dört taraftaki delikler modlamayı çok daha uygun hale getirir ve olmasını istediğiniz şekilde dönüştürmenize olanak tanır.

A - Büyük Yan Pencereli Askeri Metalik Stil


B - Kulaklık Kancası: Kulaklıklarınız için size yer tasarrufu sağlayan uygun konum.


C - Klavye Tepsisi: Bilgisayarınızı kullanmadığınızda masaüstünüzü kurtarın.


D - 35kg Sap Desteği: kolay taşıma


E - Tüm Kapakların Aletsiz Açılması ve Sökülmesi: kolay kurulum


F - Kolayca değiştirilebilir


G - 4 USB Bağlantı Noktası (2 USB 3.0 bağlantı noktası dahil): Genişletilmiş Bağlantı

Ürün Yorumları