Cooler Master Xornet 2 Gaming Mouse (SGM-2002-KLON1)

Ürün Kodu: 926812
- GTIN: 4719512048221
Cooler Master Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Cooler Master SGM-2002-KLON1 CM Xornet II RGB LED Optik Gaming Mouse Mouse

CoolerMaster SGM-2002-KLON1 Xornet II RGB LED Optik Gaming Mouse Genel Özellikler


Xornet II, claw grip stili kullanarak savaşmayı seçen oyuncular için tasarlanmıştır. Claw grip için en iyi oyun faresi tasarımı olarak tanınan bu farenin her santimi, krampları önlemek ve maksimum konfor sağlamak için hazırlanmıştır. Gelişmiş optik sensör, on-the-fly DPI ayarları, 16.8 milyon renk aydınlatması, mesafe ayarı ve kalibrasyonun arttırılması ile güçlenen Xornet II, cephaneliğinize eklemek için için doğru ve uygun fiyatlı bir silah olarak rakipleri arasında öne çıkmaktadır.

EŞSİZ, ERGONOMİK CLAW GRIP TASARIMI: FPS ve RTS oyunları için en iyi claw grip tasarımı Xornet II bir eldiven gibi elinize uyum sağlar. Tutkunlarının beğendiği özellikleri geliştirdik ve küçük, hafif tasarımını koruduk. Ergonomik yüzük parmağı dayanağı ve her iki yan panelde bulunan kaymaz desenli alanları uzun süre konforlu kullanım rahatlığı sunar.


YÜKSEK HASSASİYET SENSÖRÜ: Xornet II Avago 3320 optik sensörü, mükemmel kontrolü ve hızı ile rakiplerinizden bir adım önde olun . Önceden ayarlayabileceğiniz 3 kademeli DPI ayarı (500 - 3500 DPI) on the fly sistemi ile hızlıca değiştirebilirsiniz. Böylece her duruma hazırlıklı olursunuz. Veya oyun stilinize uyacak mükemmel DPI ayarını bulmak için yeni yazılımınızı açın. Kaydırma tekerleğindeki RGB LED'i ile de mevcut DPI ayarınızı hızlı bir şekilde takip edin.


DAYANIKLI KUÇUK YAN KAVRAMA ALANLARI: Benzersiz istikrar ve kontrol sunar.

BİRİNCİ SINIF OMRON TUŞLAR: Süper hız benzersiz tepki hissi ve 5 milyon tıklama ömrü


AKILLICA KONUMLANDIRILMIŞ TUŞLAR: İki başparmak düğmesi de dahil olmak üzere yedi programlanabilir düğme hızlı kullanım için en iyi şekilde konumlandırılmıştır. Yüksek kalite Omron tuşlar size sağlam net tıklama hissi verir ve beş milyon tıklama ömrü sunar.


LIFT OFF DISTANCE (LOD) AYARI İLE SÜPER KONTROL: Mousepadleri değiştirme veya ahşap, bez veya silikon gibi farklı yüzeylerde oynama? Xornet II, sensörü ayarlamanıza ve LOD'u yazılım olmadan değiştirmenize olanak tanıyan eşsiz özellikleri ile nerede oynarsanız oynayın Xornet II daima kalibre edilebilir ve mükemmelliğe ayarlanabilir.

Teknik Özellikler

Kavrama Tipi: Claw

Meteryal: Plastik / Kauçuk

Led Rengi: 16.7 Milyon RGB

Sensör: Avago 3320 Optik Sensör

CPI / DPI3 level (max. 3500 DPI)

İzleme Hızı: 80 IPS/20g

Lift Off Distance

Polling Hızı1000 Hz / 1 ms

Programlanabilir Profil1

Dahili Bellek: 8 KB

Tuşlar: Omron

Programlanabilir Tuş: 7

Bağlantı: USB 2.0

Kablo Uzunluğu: 1.8 metre

Boyutlar: 105.4 x 76.6 x 37.2 mm

Ağırlık: 132 Gr

Cooler Master SGM-2002-KLON1 Xornet II RGB LED Optik Gaming (Oyuncu) Mouse Özellikleri

  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • Bağlantı / Arabirim: USB
  • Mouse Tuş Sayısı: 7 Tuş
  • Çözünürlük: 3500 DPI
  • Algılama: Optik
  • Renk: Siyah
  • Kablo Uzunluğu: 1.8 m
  • Oyuncular İçin: Evet
  • Garanti: 24 Ay Distribütör Garantili

Garanti Süresi (Ay) : 2

Ürün Yorumları