Cooler Master SGB-3031-KKMF1-TU Cm Devastator II Kırmızı Led Türkçe Klavye + Mouse Seti

Ürün Kodu: 926807
- GTIN: 4719512049754
Cooler Master Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Cooler Master SGB-3031-KKMF1-TU Cm Devastator II Kırmızı Led Türkçe Klavye + Mouse Seti Klavye Mouse Seti


Devastator II, serinin en iyi özelliklerini geliştirerek size mükemmel performans sunan klavye ve mouse ikilisinden uluşur. Mekanik hissi veren mem-chanıcal tuş takımına sahip klavyesi ve 500 ile 2000 arası DPI değeri, dayanıklı gaming tuşlara sahip mouse ile benzersiz konfor ve kontrol sunarak oyunlarda rakiplerinize karşı size üstünlük sağlar. Ve çarpıcı kırmızı led aydınlatması ile olağanüstü görünüm..

KIRMIZI LED AYDINLATMA

Devastator II klavye mouse seti, çarpıcı kırmızı led aydınlatması ile olağanüstü görsel şölen sunar.

YENİ MEM-CHANICAL

Cooler Master'ın özel olağanüstü mem-chanical tuş takımı inanılmaz hassas tepki ve güçlü dokunma hissi ile mükemmel konfor sunar.

ÖZEL MEDYA TUŞLARI

Devastator II klavyenizin üzerinde bulunan medya tuşları ile film, müzik video gibi medyalarınızı hızlı ve kolayca kontrol edebilirsiniz. Arka aydınlatma tuşu ile de hızlıca kırmızı led aydınlatmanızı ayarlayabilirsiniz.

ÜSTÜN KAVRAMA
MÜKEMMEL KONTROL

Ergo-ambidextrous şekli kauçuk yan panelleri elinize mükemmel uyum sağlar ve size inanılmaz konfor ve benzersiz kontrol sunar. Oyunlarda kontrol sizde olsun ..

KALİTELİ DAYANIKLI TUŞLAR

Süper hız benzersiz tepki hissi ve
10 milyon tıklama ömrü


OPTİK SENSÖR

Devastator II mouse gaming optik sensörünün mükemmel kontrolü ve hızı ile rakiplerinizden bir adım önde olun . 1000/1600/2000DPI değerleri ile on the fly sistemi ile hızlıca değiştirebilirsiniz. Böylece her duruma hazırlıklı olursunuz.

Düşük lift off distance (LOD) değeri ile özellikle FPS oyunlarında size kolaylık sağlar.

Ürün Yorumları