Compo 1850 Sardunyalar İçin  70Lt Toprak

Compo 1850 Sardunyalar İçin 70Lt

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 794785)

1850 SARDUNYALAR ICIN TOPRAK 70LT

Sardunya toprağı; sardunyalarınızın güçlü ve sağlıklı büyümesini için geliştirilmiş özel toprak karışımıdır ve toprak değişiminden sonra ki gerekli besini 4-6 hafta boyunca sardunyanıza sağlar. Compo sana sardunya toprağını sadece sardunyalarınız için değil balkon ve terastaki tüm çiçekli bitkileriniz için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sardunya toprağı içinde hızlı etki veren yavaş yarayışlı gübre bulunur. Özel gübre ilk 6 hafta boyunca tüm önemli temel besin maddelerini ve iz elementleri bitkiye temin ederek hem bitkinin toprak değişiminde yaşadığı şoku hafifletir hem de mükemmel bir gelişme ortamı sağlayarak kolayca yeni kök ve sürgünler vermesini teşvik eder. Bu süreç içinde toprağa ek gübre vermeye gerek yoktur. Uzun zaman giden yavaş yarayışlı bu gübre, özellikle yaz ayları bitkileri için tasarlanmış olup bitkinin su alımını ve toprağın su tutumunu artırır.

Özel sardunya toprağı içinde, saksının daha uzun süre nemini koruması için geliştirilen Hydro-kick, dikili sardunyanın daha iyi kök gelişimini sağlayarak besinleri kolalıkla alıp çiçeklenmesini sağlayan compo-plus vardır.

Ürün Yorumları