Columbia 55715 Bm1766-024 Firecamp Boot Bot Bm1766-024 Spor & Outdoor & Giyim

Columbia 55715 Bm1766-024 Firecamp Boot Bot Bm1766-024

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 927727)

Kış koşullarında sıcak ve rahat tutmak prensibi ile üretilmiş yüzde yüz yalıtım sağlayan kar, buz, soğuk hatta bir kar fırtınası için tasarlanmış sağlam çekiş özelliğine sahip, ayağınıza sürekli konforlu bir ortam sunacak, su geçirmez-nefes alabilen membran özelliği ile mükemmel bir ürün .

ÖZELLİKLER:

Cordura tekstil üst

Omni-Tech ™ yüzde yüz su geçirmez nefes alabilir membran.

Uzun süreli konfor, üstün yastıklama ve yüksek enerji dönüş için Techlite ™ hafif orta taban

Omni-Grip ™ iz bırakmayan mükemmel tutuş ve çekiş sağlayan kauçuk dış taban
Yalıtım Miktarı (gram): 200

Ağırlık: Boyut 9 ½ çifti = 14,8 oz. / 418 g

İthal

Omni TechOmni Tech Columbia’nın ilk su geçirmez nefes alabilir teknolojisidir. Bizim tescilli teknolojimiz olan Omni Tech, mikro delikli membranı sayesinde sıcak hava ve nemin dışarı atılmasına yardımcı olurken, dışarıdan da soğuk havanın içeri girmesini engeller. Mikro delikli membran sayesinde nihai tüketici için maksimum konfor sağlar Omni Tech.

Omni Grip
Omni-Grip® dış tabanları arazi tipine bakmadan kullanıcılara ihtiyaç duydukları zemine tutunma özelliğini sunar.
Farklı Omni-Grip® sınıfları şöyledir: PATİKA: Çok yönlü taban alanlarıyla tırmanmayı mümkün kılarken ileri tutunma alanı hızı arttırır.KIŞ (Kar): Yoğun kar ve buz alanlarında kompakt bir taban alanından, yumuşak ve toz halindeki kar koşullarında açık bir delme alanından faydalanır.
YÜRÜYÜŞ: İleri tutunma alanı gevşek durumdaki topraklara tutunur ve çevresel sağlamlık alanı ağırlıkla yapılan yürüyüşlerde daha sağlam adım atılmasını sağlar.
SU: Kalıplı “siped” alan (suyun ayakkabı tabanından atılmasına yardımcı olan küçük kesikler dâhil) ıslak yüzeylerde üstün bir yüzeye tutunma performansı verirken çevre kuru yüzey alanı sağlam zeminlere tutunmanızı kolaylaştırır.

TechliteBu özel olarak formüle edilmiş malzeme darbe emici desteği ile istikrarı ve ayağı korumayı sağlar, böylece rahat bir şekilde uzun mesafeler gidebilirsiniz. Tech-Lite teknolojisi trail, running, multisport ve hiking ayakkabıları için kullanılmıştır. Tech-lite köpükleri hafiften daha da hafif performans için yenilendi. Hafiflik çeşitli aktivitelerde daha özellikli, konforlu, fit, destekli, korumalı performans sağlar.

Ürün Yorumları