Çay Seti

12 Çay Seti Var
Filtrele

Çay Takımı Modelleri, Çay Setleri ve Fiyatları

Günlük hayatın bir parçası olan ve eski zamanlardan günümüze kültür ile iç içe ilerleyen çay ve kahvenin hayatımızdaki yeri çok ayrı.


Eş dost ziyaretlerinden iş görüşmelerine, müjdelerden kederlere her daim anın parçası olan çay ve kahve ikramlarında en ince detaylar, en kaliteli ürünler ve en estetik desenler çay ve kahve seti kategorisi ile karşınızda.

Çay ve Kahve Seti Modelleri ile Keyifli Anlar
Birbirinden farklı özelliklerde sunulan çay setleri, kahve setleri, kahve makinesi,çay makinesi seçenekleri ile evinize, zevkinize, ihtiyacınıza, hayallerinize en uygun tercihleri yapmanız çok kolay. Çeyizlik, günlük,hediyelik çeşitlerle ve farklı fiyat aralıklarında listelenen ürünler arasındaki özellikleri inceleyerek hızlıca gününüze eşlik edecek çay ve kahvelerinize ayrı bir estetik, ayrı bir özen katabilirsiniz. Birer estetik harikası olan kahve setleri ile tez vakitte gerçekleşen umutlara, çayın demini ve keyfini eksik etmeyen dostluklara porselen, paslanmaz çelik gibi farklı malzemelerde çay seti seçenekleri ile evinize, mutfağınıza, size en uygun özel renklendirilmiş desen renk ve desende alternatiflere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 1. sınıf işçilik ve çelik kalitesine, saten kaplama platin kaplı çay bardaklarına, altın, platin gibi kaplama seçeneklerine uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kalmasını isteyeceğiniz nadide ürünler Çay ve Kahve Seti kategorisi altında sizlere sunuluyor.

Detaylardaki Güzellik
Çok parçalı çay, kahve setleri ve çay tabakları ile geniş ailelere, dost sohbetlerine en uygun çeşitlilikte altın kaplama, mat, saten ya daözel tasarlanmış desen tercihlerinden Noble Life pasta tabağı, katlı kurabiyelik, kapaklı şekerlik, çay fincanı ve tabaklarından oluşan setlere çeşit çeşitürünleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Lav marka çay setleri, bardakları ve diğer ürünleri ile evde ve gezilerde yanınızdan eksik etmeyeceğiniz ürünlerinceleyebilir, kendi setinizi oluşturabilir, eksik setlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çay - kahve seti modelleri ile çay ve kahvenizi keyifle içebilir, farklı desen ve renk seçeneklerini sohbetlerle taçlandırabilir, Ihouse ve Schafer porselen setler, çay tabağı, çay kaşığı, tepsi, şeker maşası,şekerlik, tek fincan ve çay bardakları ile misafirlerinize estetik desen alternatifleri ile çay ve kahve ikramlarında bulunabilirsiniz. Kahve makineleri ile kendinize keyifli anlar, anılar yaratmak için ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.