Çay Makinesi

2 Çay Makinesi Var
Filtrele

Çay Makinesi ve Semaver Çeşitleri

Aksel, Altus, Arnica, Arzum, Arçelik, Beko, BlueHouse, Braun, Conti, Delonghi, Fakir, Electrolux, Fantom, Goldmaster, İmza, Yakut, King, Philips, Premier, Sinbo, Tefal, Özkent markalı çay makinesi, semaver ve endüstriyel çay makineleri geniş model ve renk seçenekleri ile en ucuz ve en kaliteli olarak Webdenal'da.

Elektrikli çay makinelerinde klasik yöntemlere nazaran kolaylık sağlayacak pek çok üstün özellik vardır. Elektrikli çay makinesi ve semaver ile çayınızı daha pratik ve daha çabuk hazırlayabilirsiniz. Kalabalık aileler ya da iş yerleri geleneksel bir yöntem olan semaveri tercih ederler. Semaver de elektrikli çaydanlıkla aynı işlevsel özelliklere sahiptir. Elektrikli çay makineleri, kettle olarak da kullanılabilir. Marka ve modellere göre dış görünümleri aynı olup daha gelişmiş özelliklere sahip olan modeller de vardır. Bu modellerde ilave özellik olarak, sıcaklık sensörleri, porselen demlik, kırılmaz cam, farklı demleme modları ve bitki çayı demleme özellikler bulunabilir.

Semaver ve endüstüriyel çay makineleri, elektrikli çay makinelerinden daha büyük üretilen demlikler ve daha fazla sıcak su alan su haznelerine sahiptir. Su haznesi ve demliğin üst üste ya da platform üzerinde yan yana konularak kullanıldığı modeller vardır.

Elektrikli çay makinelerinde demleme haznesi, cam, seramik, porselen, çelik olabilir. Ayrıca Türk kahvesi yapmak için kullanılan elektrikli cezvesi bulunan çay setlerini de satın alabilirsiniz. İki özelliği aynı anda kullanarak daha pratik olarak çay ve Türk kahvesi hazırlayabilirsiniz.

Elektrikli çay makinesi, çay demlemek ve çayı sıcak tutmak için kullandığımız elektrikli mutfak aletlerinin en çok tercih edilen ürünlerindendir. Elektrikli çay makineleri, doğal gaz ve tüp kullanımını azaltarak enerji israfını önler. Kullanım kolaylığı, dilediğiniz çayı pratik bir şekilde hazırlamak için evinizde elektrikli çay makinesi olmasını tavsiye ederiz.

Seçmiş olduğunuz elektrikli çay makinesinde otomatik kapanma özelliğinin bulunmasına özen göstermelisiniz. Elektrikli çay makineleri retrodan modern tarza beyaz, kırmızı, çelik, pembe, siyah, mavi gibi pek çok renkle zevklerinize hitap etmektedir. Kapasite olarak 1 litreden 20 litreye kadar olan elektrikli çay makineleri, 49TL'den başlayan Webdenal fiyatlarıyla hesaplı bir tercih olacaklar.

Çay seti alternatiflerinden otomatik çay makinesi modellerine kadar sayısız seçenek çay tiryakilerini bekliyor.

Çay Keyfinizi Usta Çay Makinesine Bırakın!
Kahvaltının yıldızı, sohbetin tadı çay, çay makinesi ile yapıldığında daha lezzetli oluyor. Çay demleme işini bırakın uzman çay makinesi yapsın siz de çay eşliğinde hiç yorulmadan uzun sohbetlerin tadını çıkarın. Çay tiryakilerinin sürekli ve taze çay talebini karşılayan çay makinesi size tadına doyulmaz lezzette ve ihtiyacı karşılayacak kadar fazla çay yapma olanağı sağlıyor.

Çay keyfinizi yalnız veya dostlarınızla lezzetli ve zahmetsiz yaşayabilirsiniz. Klasik yöntemlerle sürekli çay demlemek zor bir hal alırken çaycı sayesinde hem çay içmek hem de demlemek bir zevke dönüşüyor. Evinizin konforunda lüks restoran ve kafelerdeki enfes çay lezzetine otomatik çay makinesi ile ulaşacaksınız. Çaycı ile çay yapmak çocuk oyuncağına dönüşüyor. İhtiyacınıza yönelik çay makinesi çeşitleri ise kategoride sizi bekliyor.

Her Bütçeye Uygun Çaycı Fiyatları Her bütçeye uygun çaycı fiyatları için ürünlere göz atabilirsiniz. Çok geniş ürün yelpazesiyle otomatik çay makinası modelleri sınır tanımıyor. Sayısız ürünün yer aldığı kategoride her talebinize uygun bir çaycı mutlaka bulacaksınız.

Çay Makinesi Demliği
Demlik, çay makinesinin en önemli aksesuarlarından biri olduğundan demlik seçimi de çok büyük önem taşıyor. Çay makineleri farklı demlik modellerine sahip olarak üretildiği için farklı zevklere hitap ediyor. Cam demlikli çay makinesi sayesinde çayınızın dem yoğunluğunu görebilirsiniz. Seramik demlikli çaycı size klasik Türk çayı tadını verecektir. Metal demlikli çaycılar ile ise çayın tadını tüm yoğunluğuyla alabilirsiniz. Çay seti demlikleri içinden dilediğiniz özelliklere sahip olanı seçebilirsiniz.

Çay Makinesi Boyutları
Çay makinesi büyüklükleri ise farklılık gösteriyor. Dar ve geniş hacimli çaycılar mevcut. Yoğun olan ve çok elemanı bulunan iş yerleri veya kalabalık aileler, davetler için geniş hacimli çaycı tercih edebilirsiniz. Geniş kapasitesi sayesinde geniş hacimli çay makinesi daha fazla çay demler ve sürekli çay demleme derdini ortadan kaldırıyor.

Çay Makinesi Modelleri
Çay makinesi denince akla gelen tüm modeller bu kategoride bulunuyor, dilediğinize hemen sahip olabilirsiniz. Birbirinden marifetli cam demlikli, çelik veya klasik Arzum çaycı modellerinden dilediğinizi seçebileceksiniz. Çay keyfinizi çıkarırken hiç yorulmak istemiyorsanız Homend Rotaltea konuşan çay makinesi size sesli komutlarla çayınızın durumunu haber veriyor. Böylece çayınızın suyu eksildiğinde ve demlendiğinde haberiniz oluyor.