Çay Makinesi

38 Çay Makinesi Var
Filtrele
Arçelik K 3283 C Çay Makinesi
#2 En Çok Satan

Arçelik K 3283 C Çay Makinesi

Arçelik K 3280 C Çay Makinesi
#1 En Çok Satan

Arçelik K 3280 C Çay Makinesi

Arçelik K 3282 IC Gusto Tiryaki Çay Makinesi
#3 En Çok Satan

Arçelik K 3282 IC Çay Makinesi

Arçelik K 3285 C Semaver
#4 En Çok Satan

Arçelik K 3285 C Cam Demlikli Semaver

Fakir Shaye Çay Makinesi Violet
#5 En Çok Satan

Fakir Shaye Çay Makinesi Violet

Arçelik K3282IM  Çay Makinesi

Arçelik K 3282 IM Çay Makinesi

Fakir Shaye Siyah Çay Makinesi

Fakir Shaye Çay Makinesi - Siyah

Tefal Tea Expert Cam Demlikli Çay Makinesi

Tefal Tea Expert Cam Demlikli Çay Makinesi

Sofram Paslanmaz Çelik Elektrikli Semaver 4 Lt. - Siyah

Sofram Paslanmaz Çelik 4lt Elektrikli Semaver - Siyah

Fakir Shaye Beyaz Çay Makinesi

Fakir Shaye Çay Makinesi - Beyaz

Fakir Teatime 2in1 Çay Makinası - Beyaz

Fakir Teatime Çay Makinesi - Beyaz

Fakir Harvest Tea Krem Çay Makinesi

Fakir Harvest Tea Çay Makinesi - Krem

King P 315 Lea Mavi Çay Makinesi

King P 315 Lea Çay Makinesi

Tefal Magic Tea Çay Makinesi

Tefal Magic Tea Çay Makinesi

King P315 Lea İnox Çay Makinesi

King P 315 Lea Çay Makinesi - Inox

Sofram Paslanmaz Çelik Elektrikli Semaver 4 Lt. - Beyaz

Sofram Paslanmaz Çelik 4lt Elektrikli Semaver - Beyaz

King P 318 İkram Çay Makinesi

King P 318 İkram Çay Makinesi

Tefal Tea Expert Çelik Demlikli Çay Makinesi

Tefal Tea Expert Çelik Demlikli Çay Makinesi

İmza İ1080 8 Lt Çay Makinesi

İmza 80 Bardak Çay Makinesi (i-1080)

King K-8500 TeaMax Kırmızı Otomatik Çay Makinesi

King K-8500 TeaMax Kırmızı Otomatik Çay Makinesi

Tefal My Tea Beyaz

Tefal My Tea Beyaz

İmza İ1120 13 Lt Çay Makinesi

İmza 120 Bardak Çay Makinesi (i-1120)

İmza İ1250 23 Lt Çay Makinesi

İmza 250 Bardak Çay Makinesi (i-1250)

Tefal My Tea Yeni Siyah

Tefal My Tea Yeni Siyah

Stilevs Çays CM-16 Siyah Çay Makinesi

Stilevs Çays CM-16 Siyah Çay Makinesi

King K8500 TeaMax Çay Makinesi

King K 8500 TeaMax Çay Makinesi

King P317 AROMA ÇAY MAKİNESİ

King P317 AROMA ÇAY MAKİNESİ

King P315 P Lea Porselen Demlik Çay Makinesi

King P 315P Lea Çay Makinesi

İmza İ1160 16 Lt Çay Makinesi

İmza 160 Bardak Çay Makinesi (i-1060)

Stilevs Çelik Siyah Semaver

Stilevs Çelik Siyah Semaver

Stilevs Çelik Beyaz Semaver

Stilevs Çelik Beyaz Semaver

King K-8500 TeaMax BEYAZ Otomatik Çay Makinesi

King K 8500 TeaMax Çay Makinesi - Beyaz

King K 8600 Keyfi Ala Çay Makinası

King K 8600 Keyfi Ala Çay Makinası

King P 315 Lea  Çay Makinesi - Pembe

King P 315 Lea Çay Makinesi - Pembe

Arnica Demli Stil Çay Makinesi - Fuşya

Arnica Demli Stil Çay Makinesi - Fuşya

Stilevs Çelik Kırmızı Semaver

Stilevs Çelik Kırmızı Semaver

Çay Makinesi ve Semaver Çeşitleri

Aksel, Altus, Arnica, Arzum, Arçelik, Beko, BlueHouse, Braun, Conti, Delonghi, Fakir, Electrolux, Fantom, Goldmaster, İmza, Yakut, King, Philips, Premier, Sinbo, Tefal, Özkent markalı çay makinesi, semaver ve endüstriyel çay makineleri geniş model ve renk seçenekleri ile en ucuz ve en kaliteli olarak Webdenal'da.

Elektrikli çay makinelerinde klasik yöntemlere nazaran kolaylık sağlayacak pek çok üstün özellik vardır. Elektrikli çay makinesi ve semaver ile çayınızı daha pratik ve daha çabuk hazırlayabilirsiniz. Kalabalık aileler ya da iş yerleri geleneksel bir yöntem olan semaveri tercih ederler. Semaver de elektrikli çaydanlıkla aynı işlevsel özelliklere sahiptir. Elektrikli çay makineleri, kettle olarak da kullanılabilir. Marka ve modellere göre dış görünümleri aynı olup daha gelişmiş özelliklere sahip olan modeller de vardır. Bu modellerde ilave özellik olarak, sıcaklık sensörleri, porselen demlik, kırılmaz cam, farklı demleme modları ve bitki çayı demleme özellikler bulunabilir.

Semaver ve endüstüriyel çay makineleri, elektrikli çay makinelerinden daha büyük üretilen demlikler ve daha fazla sıcak su alan su haznelerine sahiptir. Su haznesi ve demliğin üst üste ya da platform üzerinde yan yana konularak kullanıldığı modeller vardır.

Elektrikli çay makinelerinde demleme haznesi, cam, seramik, porselen, çelik olabilir. Ayrıca Türk kahvesi yapmak için kullanılan elektrikli cezvesi bulunan çay setlerini de satın alabilirsiniz. İki özelliği aynı anda kullanarak daha pratik olarak çay ve Türk kahvesi hazırlayabilirsiniz.

Elektrikli çay makinesi, çay demlemek ve çayı sıcak tutmak için kullandığımız elektrikli mutfak aletlerinin en çok tercih edilen ürünlerindendir. Elektrikli çay makineleri, doğal gaz ve tüp kullanımını azaltarak enerji israfını önler. Kullanım kolaylığı, dilediğiniz çayı pratik bir şekilde hazırlamak için evinizde elektrikli çay makinesi olmasını tavsiye ederiz.

Seçmiş olduğunuz elektrikli çay makinesinde otomatik kapanma özelliğinin bulunmasına özen göstermelisiniz. Elektrikli çay makineleri retrodan modern tarza beyaz, kırmızı, çelik, pembe, siyah, mavi gibi pek çok renkle zevklerinize hitap etmektedir. Kapasite olarak 1 litreden 20 litreye kadar olan elektrikli çay makineleri, 49TL'den başlayan Webdenal fiyatlarıyla hesaplı bir tercih olacaklar.

Çay seti alternatiflerinden otomatik çay makinesi modellerine kadar sayısız seçenek çay tiryakilerini bekliyor.

Çay Keyfinizi Usta Çay Makinesine Bırakın!
Kahvaltının yıldızı, sohbetin tadı çay, çay makinesi ile yapıldığında daha lezzetli oluyor. Çay demleme işini bırakın uzman çay makinesi yapsın siz de çay eşliğinde hiç yorulmadan uzun sohbetlerin tadını çıkarın. Çay tiryakilerinin sürekli ve taze çay talebini karşılayan çay makinesi size tadına doyulmaz lezzette ve ihtiyacı karşılayacak kadar fazla çay yapma olanağı sağlıyor.

Çay keyfinizi yalnız veya dostlarınızla lezzetli ve zahmetsiz yaşayabilirsiniz. Klasik yöntemlerle sürekli çay demlemek zor bir hal alırken çaycı sayesinde hem çay içmek hem de demlemek bir zevke dönüşüyor. Evinizin konforunda lüks restoran ve kafelerdeki enfes çay lezzetine otomatik çay makinesi ile ulaşacaksınız. Çaycı ile çay yapmak çocuk oyuncağına dönüşüyor. İhtiyacınıza yönelik çay makinesi çeşitleri ise kategoride sizi bekliyor.

Her Bütçeye Uygun Çaycı Fiyatları Her bütçeye uygun çaycı fiyatları için ürünlere göz atabilirsiniz. Çok geniş ürün yelpazesiyle otomatik çay makinası modelleri sınır tanımıyor. Sayısız ürünün yer aldığı kategoride her talebinize uygun bir çaycı mutlaka bulacaksınız.

Çay Makinesi Demliği
Demlik, çay makinesinin en önemli aksesuarlarından biri olduğundan demlik seçimi de çok büyük önem taşıyor. Çay makineleri farklı demlik modellerine sahip olarak üretildiği için farklı zevklere hitap ediyor. Cam demlikli çay makinesi sayesinde çayınızın dem yoğunluğunu görebilirsiniz. Seramik demlikli çaycı size klasik Türk çayı tadını verecektir. Metal demlikli çaycılar ile ise çayın tadını tüm yoğunluğuyla alabilirsiniz. Çay seti demlikleri içinden dilediğiniz özelliklere sahip olanı seçebilirsiniz.

Çay Makinesi Boyutları
Çay makinesi büyüklükleri ise farklılık gösteriyor. Dar ve geniş hacimli çaycılar mevcut. Yoğun olan ve çok elemanı bulunan iş yerleri veya kalabalık aileler, davetler için geniş hacimli çaycı tercih edebilirsiniz. Geniş kapasitesi sayesinde geniş hacimli çay makinesi daha fazla çay demler ve sürekli çay demleme derdini ortadan kaldırıyor.

Çay Makinesi Modelleri
Çay makinesi denince akla gelen tüm modeller bu kategoride bulunuyor, dilediğinize hemen sahip olabilirsiniz. Birbirinden marifetli cam demlikli, çelik veya klasik Arzum çaycı modellerinden dilediğinizi seçebileceksiniz. Çay keyfinizi çıkarırken hiç yorulmak istemiyorsanız Homend Rotaltea konuşan çay makinesi size sesli komutlarla çayınızın durumunu haber veriyor. Böylece çayınızın suyu eksildiğinde ve demlendiğinde haberiniz oluyor.