Canon Xa35 Video Kamera

Ürün Kodu: 917703
Canon Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Canon Xa35 Video Kamera Kamera

 • Detaylı Özellikler

  Canon XA35 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

  20x zum özellikli geniş açılı Canon HD video lensi


  XA35'in etkileyici ve çok yönlü 26,8 mm¹ geniş açılı lensiyle üstün kalitede çekimler yapın. 20x zum, harekete daha fazla yaklaşmanızı sağlarken Dinamik Optik Görüntü Sabitleme, mükemmel sabit görüntüler sunmak için titremeyi 5 yönde dengeler. f/1,8 maksimum diyafram açıklığı, 8 yapraklı diyafram ve EDM teknolojisi güzel ‘bokeh’ efektine olanak sağlar.

  Geliştirilmiş 1/2,84 inç HD CMOS Pro sensör


  Yeni geliştirilen Canon HD CMOS Pro sensör, etkileyici Full HD görüntü kalitesi sunmak için yaklaşık 2,91 megapiksellik efektif piksel sayısına ulaşır. Artırılan hassasiyet ve geliştirilmiş sinyal/gürültü oranı sayesinde, özellikle düşük ışıkta çekilen görüntüler daha net çıkar ve gürültü oranı azalır.

  Esnek yeni görüntü ayarları


  İki yeni görüntü ayarı, daha etkileyici sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Geniş Dinamik Aralık modu, %600 dinamik aralık sunarak post prodüksiyona ihtiyaç olmadan, hem aydınlık hem de gölgeli alanlarda ayrıntıları koruyan, yüksek kontrasta sahip parlak görüntüler elde etmenizi sağlar. Aydınlık Önceliği modu, parlak gökyüzü ve yansıtıcı yüzeyler bulunan sahnelerde, özellikle de yüksek parlaklık² alanlarında daha doğal tonlu, daha zengin renkli ve ayrıntılı görüntüler üretir.

  8,77 cm (3,5 inç) OLED dokunmatik ekran ve eğilebilir EVF


  XA35, kompakt boyutuna rağmen yüksek kaliteli görüntüleme sağlar. 1,23 milyon nokta çözünürlüklü kullanımı kolay OLED dokunmatik ekran, LCD eşdeğerlerine kıyasla daha hızlı tepki süresi, daha yüksek çözünürlük, kontrast ve renk üretimi sunar. 0,61 cm (0,24 inç) 1,56 milyon noktalı EVF, farklı çekim konumları için 45°'ye kadar eğilebilir.

  Çok yönlü dual format kayıt


  1080/50P çözünürlükte 28 Mbps'ye kadar AVCHD video kaydedilebilir. Maksimum kalite için 35 Mbps 1080/50P MP4 kayıt modunu seçin. İki SDXC/SDHC bellek kartı yuvası, çekimlerin hızlı şekilde izlenmesinin gerektiği durumlarda kolay dosya aktarımı için yüksek kaliteli HD ve düşük çözünürlüklü MP4 dosyalarının aynı anda kaydedilmesine olanak sağlar³. MP4 modlarında, aralıklı kayıtlı (x2 - x1200) hızlı ve yavaş çekim kayıt seçenekleri kullanılabilir.

  Profesyonel ses ve HD/SD-SDI bağlantı


  Kolay erişilebilen HD/SD-SDI bağlantı noktası, uydu aktarım sistemleri gibi endüstri standardı yayın ekipmanlarına bağlantı olanağı sağlar. Yüksek kaliteli doğrusal PCM kaydı destekleyen iki XLR terminali, profesyonel ses girişi sağlar.⁴

  Kızılötesi çekim


  Geliştirilmiş sensör hassasiyeti ve tutma yerine yerleştirilmiş parlak kızılötesi ışık kaynağı sayesinde gece veya ortam ışığının az olduğu koşullarda kolayca kullanılabilen XA35, vahşi yaşam videografi uzmanları için idealdir.

  Yerleşik Wi-Fi, GPS için genişletilebilir


  iOS telefon veya tablet kullanarak ya da FTP ile çekimleri 150 Mbps hıza kadar kablosuz olarak aktarın⁵. Ayrı uygulamalara gerek olmadan, Wi-Fi özellikli bir cihaz aracılığıyla kamera işlevlerini uzaktan kontrol edin. Konum verileri, opsiyonel GPS aksesuarı kullanılarak kaydedilebilir.

  Kompakt, hafif gövde


  Sökülebilir tutma yeri sayesinde bu dikkat çekmeyen ve taşınabilir kamera, hassas veya dar ortamlarda çekim yapmak için idealdir. Hafif gövdesi, uzun süreli elde çekimlerde yorgunluğu azaltır.

  • ¹ 35 mm eşdeğeri
  • ² Monitör parlaklık ayarlarının artırılması gerekebilir
  • ³ Eşzamanlı kayıt, 1080/50P kayıt modlarında kullanılamaz
  • ⁴ Doğrusal PCM ses sadece AVCHD 28 Mbps kayıt modunda kullanılabilir
  • ⁵ FTP dosya aktarımı için kablosuz Internet erişimi gerekir

Ürün Yorumları