• Canon i-Sensys MF729Cx Çok Fonksiyonlu Renkli Lazer Yazıcı

Canon i-Sensys MF729Cx Çok Fonksiyonlu Renkli Lazer Yazıcı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 812525)

Canon MF729CX İ-SENSYS Çok Fonksiyonlu renkli Yazıcı Lazer Yazıcı

Canon i-SENSYS MF729Cx

Küçük işletmeler ve çalışma grupları için Wi-Fi ve NFC özellikli, eksiksiz A4 renkli lazer çok işlevli yazıcı.

Bu kompakt A4 renkli lazer çok işlevli yazıcıyla işletmeler birçok avantajdan yararlanabilir. Dokun ve Yazdır için NFC gibi yenilikçi özellikler, işinizi daha verimli yapmanıza yardımcı olur.

Faydalar

· Kapladığı alan küçük, özellikleri büyük: NFC özellikli, eksiksiz A4 lazer çok işlevli yazıcı

· Dakikada 20 sayfalık baskı, fotokopi ve faks hızları hızlı ve üretken bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur

· 50 sayfalık çift taraflı belge besleyici, zorlu görevleri zahmetsizce gerçekleştirmenizi sağlar

· Renkli dokunmatik ekran sayesinde herkes tüm özelliklere erişebilir

· Kolayca değiştirilebilen Hepsi Bir Arada kartuşlar sayesinde güvenilirlik ve kalite tutarlılığı

· Bulut ve mobil cihazlar için sunulan destek, ofis dışında çalışmayı kolaylaştırır

· Dokun ve Yazdır, NFC teknolojisi ile uyumlu tablet ve akıllı telefonlardan baskı alabilirsiniz

· Güvenli Baskı işlevi, hassas belgelerinizi PIN koduyla korur

· Güçlü tarama özellikleri ile yüksek hacimli belgeleri kolayca dijital formatlara dönüştürebilirsiniz

· PCL5c/6, Adobe® PostScript® ve uniFLOW dahil olmak üzere ağ ve iş akışı desteği

Detaylı Özellikler

Gerçek anlamda hepsi bir arada

Ofisler için büyük çok işlevli yazıcının gücüne sahip kompakt, şık ve güvenilir bir cihaz istiyorsanız i-SENSYS MF729Cx tam aradığınız cihazdır. Bu renkli A4 lazer hepsi bir arada yazıcı yazdırma, tarama, faks çekme ve fotokopi olanaklarının yanı sıra daha hızlı ve daha kolay çalışmanıza yardımcı olan bir dizi özellik sunmaktadır. Hızlı ısınma süreleri, dakikada 20 sayfa hızda çift taraflı yazdırma ve tarama ile birlikte 50 sayfalık çift taraflı belge besleyici, en zorlu baskı ve tarama görevlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Kullanımı ve sahip olması kolay

Cihazın kapsamlı özelliklerine kolay erişim sağlayan, ön tarafa takılı 8,9 cm'lik renkli dokunmatik ekran sayesinde ofisteki herkes MF729Cx'ten mükemmel sonuçları kolayca alabilir. MF729Cx'inizden sürekli kaliteli sonuçlar elde etmek de çok kolay: Canon’un Hepsi Bir Arada kartuş tasarımı, tüm önemli bileşenleri tek seferde değiştirme olanağı sağlayarak sipariş etmeniz ve yönetmeniz gereken öğe sayısını azaltır.

Mobil çalışan kişiler için tasarlandı

MF729Cx ile ofiste veya ofis ışında bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan aynı sorunsuz deneyimi yaşayabilirsiniz. iOS, Android, Google Cloud Print, Dokun ve Yazdır (NFC) ve Wi-Fi desteğiyle istediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde çalışma özgürlüğüne sahip olursunuz. Ücretsiz Canon PRINT Business uygulaması (iOS/Android) sayesinde tüm bu seçeneklere ofis dışındayken zahmetsizce erişebilir, NFC uyumlu cihazlarınızı anında eşleştirerek bu cihazlardan baskı alabilirsiniz. Güvenli Baskı İşlevi, içinizin daha da rahat etmesi için gizli belgelerinizi (mobil cihazlarınızdan bile) PIN kodu kullanarak yazdırmanıza olanak sağlar.

Bulut üzerinden tarayın ve paylaşın

MF729Cx’in hızlı ve güçlü tarama özelliği, işletmenize çeşitli avantajlar sağlar. Belgeleri dijital ortamda taramak ve paylaşmak istemez misiniz? Ya da bunları kağıtsız, kullanışlı bir arşivde depolamak? Bilgisayarınızla ve mobil cihazınızla sorunsuz tarama entegrasyonunun yanı sıra MF729Cx'inizden doğrudan e-posta adreslerine, ağ klasörlerine veya USB anahtarlarına tarama yaparak maksimum esnekliğe sahip olursunuz. Taranan belgeleri bulut üzerinden paylaşmak ister misiniz? MF Tarama Yardımcı Programı ve Canon PRINT Business uygulaması bulut depolama ve baskı servisleriyle sorunsuz bir şekilde bağlantı kurarak önemli belgelerinizi istediğiniz yerden paylaşmanızı ve yazdırmanızı sağlar.

Kapsamlı ağ özellikleri

MF729Cx’in PCL5c/6 ve Adobe PostScript yazıcı dilleri için sunduğu desteğin yanı sıra uzak tarayıcı tabanlı yönetim olanakları ile BT ağlarına entegrasyon kolayca gerçekleştirilir. Yönetilen baskı servisi ortamları, Canon’un uniFLOW çıktı yönetimi sistemiyle uyumluluğun avantajlarından yararlanır. Sahip olma maliyetinizi düşüren bir dizi enerji tasarrufu özelliğiyle MF729Cx'in bütçeniz için de uygun olduğunu göreceksiniz.

Ürün Yorumları