• Canon i-Sensys MF623Cn Çok Fonksiyonlu Renkli Lazer Yazıcı

Canon i-Sensys MF623Cn Çok Fonksiyonlu Renkli Lazer Yazıcı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 831224)

Canon MF623CN Renkli LASER Yazıcı,Foto,TARAYICI Lazer Yazıcı

i-SENSYS MF623Cn

Bu akıllı masaüstü A4 lazer çok işlevli yazıcı bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden çalışırken istediğiniz yerde belge yazdırma, tarama ve paylaşmayı inanılmaz kolaylaştırıyor.

Faydalar

  • Küçük işletmeler ve ev-ofisler için tasarlanan renkli A4 çok işlevli yazıcı
  • Dakikada 14 sayfa gibi mükemmel bir tam renkli baskı üretkenliği sunan ilk Hepsi Bir Arada
  • Sezgisel renkli dokunmatik ekranla kolay kullanım
  • Canon Hepsi Bir Arada yedek kartuşlarıyla her zaman aynı güvenilirlik ve kalite
  • Dizüstü bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden mobil çalışma için sürekli destek
  • Apple® AirPrint™, Mopria ve Google Cloud Print uyumluluğu
  • Kağıt belgeleri yakalamak, paylaşmak ve arşivlemek için güçlü tarama özellikleri
  • Ofis dışında belgelere erişmeyi ve belge paylaşmayı kolaylaştıran bulut bağlantısı
  • Düşük enerji tüketimi
  • Ağ üzerinden kolay yazdırma ve tarama özellikleri

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS MF623Cn ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Güvenebileceğiniz Hepsi Bir Arada cihaz

i-SENSYS MF623Cn A4 lazer çok işlevli yazıcı ile küçük işletmeler ve bireysel kullanıcılar için daha fazla iş yapmak daha kolay. Tam renkli satış ve pazarlama materyalleriyle müşterilerinizi etkilemek ya da yüksek hacimli kağıt dosyaları taramak, paylaşmak ve arşivlemek; işletmenizin her türlü ihtiyacını karşılayan tüm özellikleri MF623Cn'de bulabilirsiniz. Kompakt boyutu, akıllı görünümü ve dakikada 14 sayfalık üretken renkli baskı olanağıyla bu, küçük işletmeler veya ev-ofisler için mükemmel seçim olan birinci sınıf çok işlevli yazıcı.

Kullanımı ve bakımı kolay

MF623Cn’nin akıllı özelliklerine ne kadar kolay erişebileceğiniz sizi şaşırtacak. Bu özelliklerin birçoğu çalışma şeklinize göre kolayca özelleştirebileceğiniz, ön tarafa takılı, sezgisel, 8,9 cm'lik renkli dokunmatik ekranla kontrol edilebilir. Dolayısıyla MF623Cn'nin tam potansiyelinden yararlanmak sadece birkaç dokunuş uzağınızda. Cihazın bakımı da aynı derecede kolaydır. Tüm önemli bileşenlerin tek seferde değiştirilmesini sağlayan Canon’un Hepsi Bir Arada tasarımı sayesinde tonerinizi her değiştirdiğinizde, aynı güvenilirliğe ve kaliteye sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mobil çalışma hayatı için tasarlandı

Günümüzde çalışma hayatındaki birçok kişi gibi siz de iş yükünüzün gerektirdiği şekilde cihazlar ve ofisler arasında sürekli geçiş yapıyor olabilirsiniz. Sizi düşünerek üretilen MF623Cn, masaüstü/dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde ve akıllı telefonunuzda aynı sorunsuz deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır. Google Cloud Print desteğinin yanı sıra, AirPrint ve Mopria sertifikasyonu ile iOS ve Android cihazları için eksiksiz destek sağlanır. Ücretsiz Canon PRINT Business uygulaması (iOS ve Android) tüm bu kolaylığı parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Yakalaşın, paylaşın, kaydedin ve depolayın

E-postayla göndermek, bulut üzerinden paylaşmak veya dijital arşivde depolamak; MF623Cn tüm bunları kolaylaştırır. MF Tarama yardımcı programını kullanarak bilgisayarınızdan ya da ücretsiz Canon PRINT Business uygulamasını kullanarak mobil cihazınızdan taramalarınızı kontrol edin. Belgelerinizi taradıktan sonra bunları, doğrudan Dropbox gibi çevrimiçi bulut servislerine yükleyin. Nerede olursanız olun belgelerinizi tarama, kaydetme ve geri yükleme özgürlüğüne sahip olduğunuzu düşünün. İşte tüm bunlar MF623Cn'yi, ofis dışında da üretken kalmak isteyen işletmeler için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

Sürdürülebilir, yönetilebilir, entegrasyon dostu

Küçük işletmeler ve ev-ofisler için üretilmiş olmasına rağmen MF623Cn, çok çeşitli ağ üzerinden yazdırma ve tarama özellikleri de sunmaktadır. Ayrıca, Uyku ve Bekleme modlarında düşük enerji tüketimi ve güç tasarrufu sağlayan Otomatik Kapanma gibi özellikleriyle MF623Cn, maliyetlere önem verenlerin isteyeceği sürdürülebilir bir seçenektir.

Ürün Yorumları