• Canon  i-Sensys MF247dw Mono Lazer Yazıcı
  • Canon  i-Sensys MF247dw Mono Lazer Yazıcı
Canon  i-Sensys MF247dw Mono Lazer Yazıcı Canon  i-Sensys MF247dw Mono Lazer Yazıcı

Canon i-Sensys MF247dw Mono Lazer Yazıcı

Ürün Kodu: 932853
Canon Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Canon I-sensys Mf247dw Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Ağ ortamınıza kolay entegrasyon

Bağlı 4'ü 1 arada siyah beyaz lazer yazıcı ve dakikada 27 sayfa yazdırma hızı, küçük iş gruplarında çalışan mobil kullanıcılar için yüksek kalitede yazdırma ve gelişmiş özellikler sunar.

Tüm teknik özelliklere bakın

Kolay entegrasyon

Yoğun ofis ortamları için idealdir. Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı ve PCL6 desteğiyle mevcut iş ağınızla birlikte "basit şekilde çalışması" için üretilmiştir.

Hızlı ve profesyonel

Hız için üretilen çok işlevli bir ofis yazıcısı kullanın: Hızlı İlk Yazdırma, dakikada 27 sayfalık yüksek yazdırma hızı ve çift taraflı yazdırma üretkenliğin yüksek seviyede kalmasını sağlar.

Kolay mobil yazdırma

Mopria™, Apple AirPrint™, Google Cloud Print™ ve Canon PRINT Business uygulaması için kablosuz desteği ile akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlardan kolaylıkla yazdırın.

  • Teknik ÖzelliklerOtomatik Doküman BesleyiciOtomatik çift taraflı baskıFotokopiAğ üzerinden kullanın ve paylaşınSuper G3 FAKSUSB bağlantısıDokunmatik PanelPCL BaskıProfesyonel Tarama KalitesiTarama fonksiyon tuşuE-postaya ve klasöre taramaKablosuz olarak kullanın ve paylaşınTablet ve akıllı telefona hazır

Ürün Yorumları