Canon EOS 650D 18-135 IS Lens Kit 18Mp 3" Lcd Full HD Dijital SLR

Ürün Kodu: 476690
Canon Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Canon EOS 650D 18-135 IS Lens Kit 18Mp 3" Lcd Full HD Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

Canon EOS 650D
Dijital Değiştirilebilir Lensli Kamera
Yüksek kalitede, giriş seviyesi EOS. DSLR maceralarına başlayanların ilk seçimi.

EOS fotoğraf dünyasına ideal bir giriş. EOS 650D’nin 18.0 megapiksel sensörü hem fotoğraf hem de Full HD filmler için mükemmeldir. Değişken açılı Clear View LCD II Dokunmatik ekran çekim yapmayı kolaylaştırır.

Faydalar
18,0 MP APS-C CMOS sensör
Manuel kontroller ve kesintisiz AF ile Full-HD filmler
5 kare/sn sürekli çekim
Değişken açılı Clear View LCD II Dokunmatik ekran
ISO 100-12.800 hassasiyeti, ISO 25.600'e genişletilebilir
9 noktalı geniş alanlı AF
Entegre Speedlite Verici

Temel Özellikler

 • 18 megapiksel CMOS18 megapiksel CMOS
 • Düşük ışıkta harika çekimlerDüşük ışıkta harika çekimler
 • Yüksek hızda çekimYüksek hızda çekim
 • Filmlerde Sürekli AFFilmlerde Sürekli AF
 • Net görüntüleme için büyük ve parlak dokunmatik ekranNet görüntüleme için büyük ve parlak dokunmatik ekran
 • Güçlü DIGIC işlemeGüçlü DIGIC işleme
 • Yaratıcı kadrajlama seçenekleri için hareket ettirilebilen ekranYaratıcı kadrajlama seçenekleri için hareket ettirilebilen ekran
 • muhteşem 1080p filmlermuhteşem 1080p filmler
 • Sahnenizi otomatik olarak analiz edip en iyi ayarları seçinSahnenizi otomatik olarak analiz edip en iyi ayarları seçin
 • Öğrenmenize yardımcı olacak fotoğraf makinesi içinde kılavuzÖğrenmenize yardımcı olacak fotoğraf makinesi içinde kılavuz
 • Görüntülerinize yaratıcı efektler uygulayınGörüntülerinize yaratıcı efektler uygulayın
 • Tüm ışık koşullarında görüntülerin doğru şekilde pozlanmasını sağlayınTüm ışık koşullarında görüntülerin doğru şekilde pozlanmasını sağlayın
 • Temel alanda çekimlerinize kolayca göz atınTemel alanda çekimlerinize kolayca göz atın
 • Yaratıcı kadrajlama seçenekleri için AF noktası seçimiYaratıcı kadrajlama seçenekleri için AF noktası seçimi
 • Speedlite'larınızı fotoğraf makinenizden uzaktan kontrol edinSpeedlite'larınızı fotoğraf makinenizden uzaktan kontrol edin
 • İlgi çekici filmleri kolayca oluşturunİlgi çekici filmleri kolayca oluşturun

Detaylı Özellikler
Gelişmiş görüntü kalitesi
18 megapiksellik çözünürlükle her bir ayrıntıyı yakalayın ve 14 bit DIGIC 5 görüntü işlemenin pürüzsüz tonlarının ve gerçekçi renklerinin keyfini çıkarın. EOS 650D, kaliteden ödün vermeden büyük boyutlarda yazdıracak kadar büyük dosyalar üretir veya alternatif komposizyonlar için dosyaları kırpar.

Full HD film projeleri üretme
Size uygun otomatik veya manuel kontrol seviyesinin keyfini çıkararak 1080p çözünürlükte üstün kalitede filmler çekin. Film çekerken otomatik odaklama kullanılabilir ve yerleşik mikrofon yüksek kalitede stereo ses kaydına imkan tanır.

Hızla gerçekleşen hareketleri yakalama
Dokuz çapraz tip AF noktası içeren bir otomatik odaklama sistemi ile hareken eden nesneleri kare boyunca doğru şekilde izleyin. 22 kareye kadar olan seri çekimlerde 5 kare/sn'de kesintisiz çekim, o belirleyici anı asla kaçırmamanız anlamına gelir.

Yeni görüş noktalarını keşfetme
EOS 650D, kamera gövdesinden uzanan ve 270º dönebilen değişken açılı 7,7cm (3,0”) 3:2 oranlı Clear View LCD II Dokunmatik ekrana sahiptir. Bu, kalabalıkların üzeri veya bel hizası gibi alternatif görüş noktalarından video ve fotoğraf çekilmesini sağlar.

Dokunmatik ekran kontrolü
EOS 650D'nin kontrollerine Değişken açılı Clear View LCD II Dokunmatik ekranı üzerinden alternatif erişim sağlama keyfini yaşayın. Tek bir dokunuşla çekin ve odaklanın ve fotoğraflara bakarken kıstırma ve kaydırma hareketlerini kullanın.

Düşük ışık performansı
EOS 650D, düşük ışıkta flaşsız elde çekimi etkinleştirerek ISO 100-12.800 (ISO 25.600'e kadar genişletilebilir), hassasiyet aralığındaki fotoğrafları çekebilir.

Entegre Speedlite Verici
Canon Speedlite flaşlarını kameranın dışına yerleştirerek ve onları EOS 650D'nin Entegre Speedlite Vericisi ile kontrol ederek yaratıcı ışıklandırma seçeneklerini keşfedin.

Sahne Akıllı Otomatik
Canon’un Sahne Akıllı Otomatik teknolojisi her bir sahneyi analiz eder ve en uygun kamera ayarı kombinasyonunu otomatik olarak ayarlar.

Zor koşullarda mükemmel sonuçlar
HDR Arka ışık kontrolü üç farklı poz yakalar, gölge ve aydınlık ayrıntısını koruyarak onları tek bir pozda birleştirir. EOS 650D'nin elde gece manzara modu yüksek deklanşör hızlarında çok sayıda fotoğraf çeker ve net bir sonuç elde etmek için onları harmanlar.

Garanti Süresi : 24 Ay

Ürün Yorumları