Canon Ef 70-200mm/ 4.0 L Usm Lens

  • Canon Ef 70-200mm/ 4.0 L Usm Lens
2.998,10 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %6 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 3.199,00 TL SATIN AL

Ürün Kodu: 407139

Ürün Bilgisi

Canon EF 70-200mm f/4L USM

EF 70-200mm f/4L USM


Canon EF 70-200mm f/4L USM

Profesyonel performans veren ve başarılı kullanıma sahip hafif, kompakt telezoom.

Yüksek performanslı telefoto zoom lens. EF 70-200 mm 1:4 L USM, çok çeşitli durumlarda mükemmel görüntü kalitesi sağlar. Kompakt, hafif tasarımı sayesinde seyahatler için ideal seçenektir.

Faydalar

  • L serisi optik donanım
  • Hafif ve kompakt
  • Sabit f/4 maksimum diyafram açıklığı
  • Flüorit ve UD lens elemanları
  • Hızlı otomatik odaklama
  • Süper Spectra kaplamalar
  • Hoş arka plan bulanıklığı için dairesel diyafram

Detaylı Özellikler

L serisi kalitesi

L serisi, Canon'un özenle tasarlanan EF optiklerinin en iyisini temsil eden, en üst profesyonel lens grubudur. L serisi lensler, üstün performansla eşsiz kullanımı birleştirmektedir ve toz ve neme karşı dayanıklıdır.

Profesyonel özellikler

Tüm odak uzaklığı ayarlarında kullanılabilen f/4 maksimum diyafram açıklığı, lens zoom yapılırken enstantane hızlarının değişmemesini sağlar. Dönmeyen ön eleman polarize ve dereceli filtre gibi filtrelerin kullanımını kolaylaştırır.

Ultrasonik odaklama

Halka tipi ultrasonik bir motor, son derece hızlı ve neredeyse sessiz bir şekilde otomatik odaklamaya geçer. Mükemmel bir şekilde bekleyen tork sayesinde, hedefi şaşmadan doğru bir şekilde odak noktasına ulaşılır. Ayrıca, tam zamanlı manuel kilitleme özelliği bulunur, böylece AF modundan çıkmadan odak ayarlanabilir.

Super Spectra kaplama

Super Spectra kaplamalar, doğru renk dengesi sağlar ve kontrastı arttırır. Fotoğraf makinesinin sensöründe seken ışığın yol açtığı ortak bir sorun olan parlamayı ve gölgelenmeyi de azaltır.

Özellikler
Lens yapısı: 13 grup halinde 16 eleman
Diyagonal görüş açısı: 34°-12°
Odak ayarı: USM
En kısa odaklama mesafesi: 1,2m
Filtre boyutu: 67mm
Yüksek performanslı L serisi telefoto zoom lens, hafiflik ve kompaktlığı f/4 maksimum diyafram açıklığıyla birleştirmiştir.
Yüksek performanslı L serisi telefoto zoom lens, hafiflik ve kompaktlığı f/4 maksimum diyafram açıklığıyla birleştirmiştir. İç odaklama ve halka USM, hızlı ve sessiz otomatik odaklamayı mümkün kılar. Dairesel polarize filtre de takılabilir ve odaklama sırasında ön lens elemanı dönmediğinden kolayca kullanılabilir. Tripod bileziği (ayrı satılır) EF 300mm f/4L USM'de kullanılanla aynıdır.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Lens Kategorisinin Çok Satan Ürünleri