• Canon Selphy CP1000 Kompakt Fotoğraf Yazıcısı
  • Canon Selphy CP1000 Kompakt Fotoğraf Yazıcısı
  • Canon Selphy CP1000 Kompakt Fotoğraf Yazıcısı
Canon Selphy CP1000 Kompakt Fotoğraf Yazıcısı Canon Selphy CP1000 Kompakt Fotoğraf Yazıcısı Canon Selphy CP1000 Kompakt Fotoğraf Yazıcısı

Canon Selphy CP1000 Kompakt Fotoğraf Yazıcısı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 796823)

Canon ' Compactprinter Selphy Cp1000 Beya Mürekkepli Yazıcı

SELPHY CP1000

Her zaman ve her yerde anında fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskılar. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği, dört baskı yüzeyi ve Çift Vesikalık baskı özellikli ufak, zarif ve taşınabilir fotoğraf yazıcı.

/Images/SELPHY%20CP1000%20Extra_tcm123-1250392.jpg

Faydalar

  • Kompakt ve taşınabilir fotoğraf yazıcı ev veya dışarısı için ideal
  • Fotoğraf makinesi, USB veya hafıza kartlarından hızlı ve kolay baskı
  • Fotoğraf stüdyosu kalitesindeki kalıcı baskılarla anılarınızı ölümsüzleştirin
  • Standart fotoğraf kağıdıyla seçilebilir yüzeyler
  • Yaygın olarak kabul edilen standartlarda vesikalık fotoğraflar yaratın

Detaylı Özellikler

Canon SELPHY CP1000 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Ultra küçük, taşınabilir fotoğraf yazıcısı

Ultra kompakt ve taşıması kolay SELPHY CP1000 fotoğraf yazıcısı ihtiyaç duyduğunuz anda size güvenilir ve profesyonel kalitede fotoğraf baskısı sağlar.

Kullanım kolaylığı

Kolay görüntüleme sağlayan ayarlanabilir 6,8 cm (2,7 inç) LCD ve kolay gezinme sunan ekran talimatları içeren kullanıcı dostu tasarım sayesinde herkes baskı alabilir. Tutarlı sonuçlar almak için favori baskı ayarlarınızı kolaylıkla kaydedin.

Fotoğraf stüdyosu kalitesinde fotoğraflar

1 dakikadan kısa sürede profesyonel kalitede, uzun ömürlü fotoğraflar basın. Boya süblimleşme teknolojisi, hiç beklemeden üstün bir derinlik ve renk geçişi sağlar.

Ölümsüz anılar

Özel bir kaplama, her bir baskıyı su sıçramalarına, sıvı dökülmelerine ve solmaya karşı koruyarak bir albümü 100 yıla kadar saklayabilmenizi sağlar. Parmak izlerinin oluşmasını önlemek ve hiçbir sarf malzemesini değiştirmenize gerek kalmadan klasik fotoğraf stüdyosu baskılarına benzer bir etki yaratmak için 3 yarı parlak yüzeye uygulayabilirsiniz.

Sürprizlere yer yok

SELPHY CP1000, yüksek kalite ve kullanım rahatlığıyla düşük baskı maliyetleri sunar. Her sarf malzemesi paketi için tanımlanan baskı sayısıyla baskı maliyetlerini kontrol edebilirsiniz. Daha büyük ortam paketleriyle daha düşük baskı maliyetlerinin keyfine varın.

Kendi tarzınızda baskı

Hızlı baskılar için PictBridge uyumlu fotoğraf makinenizi doğruca yazıcıya bağlamanız yeterlidir. İsterseniz farklı tip hafıza kartlarından veya USB flaş sürücülerden baskı alarak daha fazla esnekliğe ulaşabilirsiniz.

Vesikalık Fotoğraf Baskısı

İster profesyonel ister ev kullanımı için yararlanabileceğiniz Yüz Kare Kılavuzlu Vesikalık Fotoğraf Baskısı işlevi, kabul edilebilir farklı boyut seçenekleriyle vesikalık fotoğraflar çekip hızlıca ve kolayca basmanızı sağlar. Çift Vesikalık baskı, tek bir kağıda 2 farklı boyutta vesikalık bastırmanıza olanak sağlarken basılmış kesme yeri göstergeleri doğru kesim yapmanıza yardımcı olur.

Çeşitli baskı boyutları

Yazıcı, anılarınızı olağanüstü bir hızla paylaşmanız için kartpostal, kare¹ veya kredi kartı¹ boyutunda baskılar gibi birçok seçenek sunar.

Fotoğraflarınızı iyileştirin

Sahne ve Yüz Algılama özelliğine sahip Otomatik Görüntü Optimizasyonu olağanüstü sonuçlar verir. Görüntü kusurlarını akıllı bir şekilde düzeltirken istenmeyen gürültüleri de azaltarak baskılarınıza ekstra bir netlik ve zenginlik getirir.

Hareket halindeyken baskı

Yazıcının arkasına takılabilen opsiyonel şarj edilebilir Pil Paketi NB-CP2L ile iç ve dış mekanlarda hareket halindeyken baskı alın. Tek bir şarj işlemiyle kartpostal boyutunda 36'dan fazla baskı alınabilir.

Ürün Yorumları