Bvlgari  Aqva Divina Edt 65 Ml Kadın Kol Saati

Bvlgari Aqva Divina Edt 65 Ml

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 841207)

Cilt Tipi

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

AQVA DIVINAnın mücevher şişesi, Botticellinin Venüsüne ve onun ilahi güzelliği yorumlamasına da hürmet gösterir.

ÜST NOTALARI

Bergamut- Pembe Zencefil

Tazeliğin göz alıcı dalgası gibi, bergamut, sitrus notalarıyla suya ait bir meltem estirir, pembe zencefil güneşin altında ışıldayan su gibi parlaklık yansımalarıyla rol alır. Yükselen dalga gibi duyguları gıdıklayan parlak ve baharatlı bir enerji…

KALP NOTALARI

Manolya - Güneş Dolu Ayva

Manolyanın cazibesi kalbi doldurur. Işıkla doldurulmuştur, onun nazik taç yaprakları yumuşaklık ve zarafetten yapılmış dişi sel güzelliği ifade eder.

Onun aurası parlar, parlak ayva; meyvemsi ve şatafatlı tonuyla katılarak muhteşemleştirir.

ALT NOTALARI

Sade Amber - Balmumu

Tümü; şehvet bağımlılığını ortaya koyacak bir parfüm yaratır. Amber; lezzetli bir krem gibi cildi okşar. Şurubumsu, ağacımsı ve duygusal notalar ile saf duygusallığın iksiri. Balmumunun ilahi yapısıyla yüceltilmiştir. Katılarak muhteşemleştirir.

Ürün Avantajları

Onun duyusal şekli ve yanardöner yansımaları; onun ortaya çıktığı deniz kabuğunun nazik nüanslarından ve kıvrımlarından ilham almıştır. Deniz kabukları hakkında her şey - yapılarının yumuşaklığı, onların kaleidoskopik renk paleti - dişiliğin özüne çağrışım yapar. BVLGARInin şiirselleştirmeyi seçtiği güçlü bir metafor, AQVA DIVINAnın ikonik deniz kabuğu kutusu içinde. AQVA DIVINAnın yuvarlak şişesinin cazibesi, yumuşaklığı ve Sassi kesimini anımsatır, Romalı mücevhercilerin en favorilerinden biri, onun en son yüksek mücevhercilik koleksiyonunda kullandığıdır. Kuraldışı ve cilalanmış taşlara güzellik çizgisi getirmenin eşsiz bir yolu, mücevherleri; tıpkı kumsaldaki çakıllar gibi cildimizde yuvarlanan yumuşaklık okyanusuna dönüştürür. AQVA DIVINA şişesi suya ait dünyayı yüceltirken, bir yandan da BVLGARInin Musa koleksiyonu için yarattığı muhteşem denizcilikle ilgili mozaikleri ve aynı zamanda tatlı su kültür incilerinin süzüldüğü, göz kamaştırıcı yumuşaklık ve hafiflik duygusu vererek, boynu saran Serpenti kolyesini çağrıştırır.

Ürün Kullanımı

Temiz tene ve kıyafete gün içinde istenilen sıklıkta kullanılır. Kalıcılığı arttırmak için yan ürünleri ile kullanılması tavsiye edilir. Duştan sonra temiz tene vücut losyonu uygulanır sonrasında parfüm kıyafete ve saçlara 15- 20 cm mesafeden spreylenir.