Buzdolabı

1 Buzdolabı Var
Filtrele

Buzdolabı Modelleri - No Frost, Çift Kapılı Buzdolapları

Farklı markalara ait birbirinden değişik özelliklere ve tasarımlara sahip buzdolapları uygun fiyatlarıyla sizi bekliyor.
Farklı Tasarımlara Sahip En İyi Buzdolapları
Birçok markanın sunulduğu buzdolabı kategorisinde Samsung, Vestel, LG, Bosch, Hotpoint, Siemens, Indesit, Regal, Hoover gibi markaların modellerine ulaşabilirsiniz. Markaların değişen fırsatlarını inceleyebilir, size en uygun modelin özelliklerine bakabilirsiniz.

İhtiyacınıza göre çift kapılı, büro tipi, gardırop veya tek kapılı modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca renk konusunda da beyaz, inox, bej, kırmızı,gümüş, siyah gibi birçok alternatifiniz bulunuyor. No frost buzdolabı modelleri dondurucu kısmının alt veya üst tarafta bulunmasına göre ikiye ayrılıyor. A, A+, A++ gibi enerji sınıflarına sahip modeller arasından size uygun olanı seçebilir, modellerin detaylı özelliklerine ise ürüniçerisindeki özellikler kısmından ulaşabilirsiniz.

Farklı markalara ait yüzlerce model arasından en ucuz buzdolabı modelini görmek içinse fiyata göre artan seçeneğini işaretlemeniz yeterli oluyor. En iyi buzdolabı modellerini incelemek için en çok puanlanmış seçeneğini aktif hale getirebilirsiniz. Diğer filtreleme seçenekleri ile yeni, popüler ve en çok yorum alan ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Buzdolabı Kampanyaları
Hem doğanın korunmasına hem de cebinizin korunmasına yardımcı olan A+ ve A++ enerji sınıfına sahip buzdolapları cazip fırsatlarıyla kategorideki yerini alıyor. Tüm ürün tiplerinde farklı enerji sınıflarına ait ürünler bulunuyor.

Geniş hacimli buzdolapları büyük aileler için ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor. Gardırop tipi buzdolabı modelleri geniş iç hacme sahip olup ergonomik bir kullanım sağlıyor. Her markanın geniş hacimli modelleri bulunduğu gibi, çekirdek aileler için de uygun modeller sergileniyor. Tek kapılı buzdolabı modelleri farklı renk seçenekleriyle evinizin tasarımına uyum sağlıyor. Buzdolabı kampanya alternatiflerini takip ederek uygun fiyatlı bir ürüne sahip olabilirsiniz.

İş Yerleri İçin Tasarlanmış Büro Tipi Buzdolapları
Özellikle iş yerleri için tasarlanmış büro tipi buzdolapları pratik bir çözüm sunuyor. Farklı markalara ait modeller arasında beğendiğiniz tasarımı tercih edebilirsiniz. No frost, low frost, hava dolaşımı veya statik soğutma sistemlerinden istediğinizi seçebilirsiniz.
Tüm ürünler garanti kapsamında olup, herhangi bir problem durumunda firmanın servisiyle hemen iletişime geçebilirsiniz. Markaya ve ürün tipine göre değişen buzdolabı fiyatları için kategoriyi ziyaret edebilir, size uygun olan ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.