• Brother DCP-8110DN Çok Fonksiyonlu Mono  (A4) Lazer Yazıcı

Brother DCP-8110DN Çok Fonksiyonlu Mono (A4) Lazer Yazıcı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 510685)

Hacimli Yazdırma İşleriniz için Yüksek Performanslı Siyah Beyaz Lazer Yazıcı

Dakikada 40/42 sayfa (A4/Mektup) baskı alarak işinizi geliştirmek, etkinliğinizi ve verimliliğinizi arttırmanız mümkündür. Bu sayede kritik ve acil işlerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. 500 Sayfalık standart kağıt çekmecesi ile gelen HL-6180DW isteğinize bağlı ek 500 sayfalık çekmece ve 50 sayfalık çok amaçlı tepsi ile birlikte cihazın kağıt kapasitesi 1,050 sayfaya ulaşır.Cihazın Gigabit ethernet, kablosuz ağ bağlantısı, Mobile Print, Air Print ve Google Bulut Baskı özelliklerini kullanarak dökümanlarınızı heryerden ister ofisinizden ister ofis dışında baskı alabilirsiniz. Standart yaklaşık 3,000 sayfa, yüksek kapasite yaklaşık 8,000 sayfa ve süper yüksek-kapasite yaklaşık 12,000* sayfa tonerleri hacimli yazdırma işlerinizde kullanabilirsiniz.

Ana Özellikler

Çok sayfalı belgeleri güvenle tarama

Ekstra kolaylık için Çok İşlevli Merkezlerimizin dizi ve çeşit özelliklerini tamamlayan Otomatik Belge Besleyici (ADF) çok sayfalı belgeleri hızla ve kolayca başında beklemeden taramaya, kopyalamaya ve fakslamaya olanak tanımaktadır.

Düşük İşletim Maliyetlerinin Keyfini Çıkarın

Brother çift taraflı baskı özelliği ve isteğe bağlı toplam işletim maliyetini ve baskı başına genel maliyeti etkili şekilde azaltan yüksek verimli toner kartuşları kağıt ve ve toner israfını azaltmaktadır. Ayrıca kolaylıkla tek yaprakta 2 ve 4 sayfa oluşturabilmektedir. Bu, taslakların ve tasarımların görüntülenmesinde kağıttan tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Geliştirilmiş Üretkenlik ve Zaman Tasarrufu

36 ppm ila 40 ppm aralığında baskı hızı özelliği sayesinde, yüksek baskı hızları birden fazla kullanıcı ve yoğun baskı işleri için zamandan tasarruf sağlamaktadır. Kullanıcılar çıktılarını beklemek yerine zamanlarını daha verimli şekilde kullanabilmektedir..

Bilgisayarsız Doğrudan Baskı

Doğrudan baskı özelliği kullanıcılara PDF, JPEG, TIFF veya baskıya hazır belgeler gibi dosyaları bilgisayar dahi kullanmadan basma olanağını sağlamaktadır! Sadece yazıcımıza bağlayarak doğrudan USB flash hafıza sürüsünden veya PictBridge™ uyumlu dijital kameralardan çıktı alabilirsiniz.

Apple Uyumlu Baskı ve Tarama

Ücretsiz iPrint & Scan uygulaması sayesinde, artık iPhone, iPod Touch veya iPad ile doğrudan yazdırabilirsiniz. Ayrıca, belgelerinizi MFC Apple gadget’larınıza doğrudan tarayabilirsiniz.

Özellikler

Tarama

Kopyalama

Ağ Bağlantısı (Kablolu)

Duplex Çift taraflı Yazdırma

Genel

Teknoloji Siyah beyaz Lazer
Hafıza 64MB (Maks. 320MB)
Ekran 2.76 x 1.06 İnç LCD LCDLCD (Liquid Crystal Display). It is the display on the control panel of the machine which can be used to view menus, user prompts. When there is a COLOUR screen – images can also be displayed. Need Pop-up help? ekran (22 karakter x 5 satır)
Fonksiyon Otomatik Duplex (çift taraflı) yazdırma ve Ağ AğAğ ,bir bilgisayarın diğerleriyle iletişim içinde olmasına izin veren kolay bir metoddur. Eğer iki yada daha fazla bilgisayarınız varsa ağ bunları paylaştırabilir. Need Pop-up help? bağlantısı özellikli yüksek hızlı Lazer Yazıcı, Baskı, Kopya, Tarama, Kablolu Ağ AğAğ ,bir bilgisayarın diğerleriyle iletişim içinde olmasına izin veren kolay bir metoddur. Eğer iki yada daha fazla bilgisayarınız varsa ağ bunları paylaştırabilir. Need Pop-up help? Bağlantısı, Çift Taraflı Yazdırma ve Ağ AğAğ ,bir bilgisayarın diğerleriyle iletişim içinde olmasına izin veren kolay bir metoddur. Eğer iki yada daha fazla bilgisayarınız varsa ağ bunları paylaştırabilir. Need Pop-up help? Bağlantısı , Renkli Tarama, Ağ AğAğ ,bir bilgisayarın diğerleriyle iletişim içinde olmasına izin veren kolay bir metoddur. Eğer iki yada daha fazla bilgisayarınız varsa ağ bunları paylaştırabilir. Need Pop-up help?
Arayüz Yüksek Hız USB 2.0, Ethernet 10/100 Base-TX

Baskı

Baskı Hızı 36ppm'e kadar (A4) / 38ppm'e kadar (Mektup)
Yazdırma Çözünürlüğü 1200 x 1200 dpi, HQ1200 (2400 x 600 dpi) quality, 600 x 600 dpi
Duplex (çift taraflı) Yazdırma Otomatik çift taraflı yazdırma
Emülasyon BR-Script 3, IBM Pro-Yazıcı XL, Epson FX-850, BR-Script3 (PostScript®3 uyumlu)

Kopya

Multicopy (Stack) 99'a kadar
Büyütme / Küçültme 25% - 400% arasında 1% 'lik aralıklarla
Kopya çözünürlüğü 1200 x 600 dpi
Kopyalama Hızı 36(A4) cpm'e kadar
N-in-1 Fonksiyonu 2 veya 4 sayfayı tek bir sayfaya sıkıştırır

Protokoller IPv4 (Varsayılan): ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA(Auto IP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, FTP Server,TELNET Server, HTTP/HTTPS server, SSL/SSLSSL (Secure Socket Layer) is a type of encryption widely used in e-commerce to prevent unlawful access to customers' bank and credit card details. This feature will ensure that your company's information will remain confidential. Need Pop-up help? TLS, TFTP client and server, SMTP Client, APOP,POP before SMTP, SMTP-AUTH, SNMPv1/v2c/v3, ICMP, LLTD responder, WebServicesPrint, IPv6: NDP, RA, DNS resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, FTP Server,TELNET Server, HTTP/HTTPS server, SSL/SSLSSL (Secure Socket Layer) is a type of encryption widely used in e-commerce to prevent unlawful access to customers' bank and credit card details. This feature will ensure that your company's information will remain confidential. Need Pop-up help? TLS, TFTP client and server, SMTP Client, APOP,POP before SMTP, SMTP-AUTH, SNMPv1/v2c/v3, ICMPv6, LLTD responder, WebServicesPrint
Yönetim BRAdmin Professional BRAdmin ProfessionalThis software allows staff to manage a fleet of printers in the office easily, identifying common printer problems and configuration changes without leaving their desk. Need Pop-up help? - Yazıcı ve yazıcı server yönetim için Brother’ın orijinal Windows uygulaması, Web BRAdmin WEB BRAdminBrother's WEB BRAdmin network management software allows you to efficiently manage both your network-connected and locally connected print devices. Through your web browser, you can quickly locate and configure your devices remotely. Need Pop-up help? - Server tabanlı yönetim Uygulaması/Yalnızca Windows IIS(4.0/5.0) modu, Web Tabanlı Yönetim - Web tarayıcısı üzerinden yazıcı ve yazıcı server yönetimi, BRAdmin Light - Yazıcı ve yazıcı server yönetimi Windows ve Macintosh’la çalışır
Güvenlik Kablosuz Network Security: WEP 64/128, WPA-PSK (TKIP), WPA2-PSK (TKIP&AES), LEAP, EAP-FAST

Kağıt Muhafazası

Kağıt Girişi (Standart Tepsi) 250 sayfaya kadar
Çok Amaçlı Tepsi / Manüel Yuva 50 sayfaya kadar
Kağıt Girişi (Alt Tepsi) 500 sayfaya kadar
Otomatik Belge Besleyici (ADF) 35 sayfaya kadar
Kağıt Alma Boyutları A4, Yazı, B5 (ISO/JIS), A5, B6 (ISO), A5(Uzun kenarlı), A6, İdari, Yasal, Folyo
Kağıt çıktısı 150 sayfa yüzü aşağıAğAğ ,bir bilgisayarın diğerleriyle iletişim içinde olmasına izin veren kolay bir metoddur. Eğer iki yada daha fazla bilgisayarınız varsa ağ bunları paylaştırabilir. Need Pop-up help? ya doğru(80g/m2); 1 sayfa yüzü yukarı doğru

Tarama

Optik Tarama Çözünürlüğü Cam: Maks. 1200 x 1200 dpi
ADF: Maks. 1200 x 1200 dpi
Ara Değerli Tarama Çözünürlüğü Maks. 19200 x 19200 dpi
Scan to Özelliği E-mail, Görüntü, OCR, Dosya, USB Flash Hafıza Kartı

Ek Özellikler

Broşür basımı Her sayfa parçasına 4 sayfa (her tarafa 2 sayfa) basar ve ortadan katlar
Poster Yazdırma 4, 9, 16 veya 25 A4 kağıAğAğ ,bir bilgisayarın diğerleriyle iletişim içinde olmasına izin veren kolay bir metoddur. Eğer iki yada daha fazla bilgisayarınız varsa ağ bunları paylaştırabilir. Need Pop-up help? kullanarak 1 A4 sayfayı postere genişletir
Güvenli yazdırma Gizliliği sağlamak için yazıcıda veya internet gezgininde yazdırma işi için önceden konulan şifre vardır
Filigran Basımı Önceden tanımlanmış metin veya kullanıcı tanımlı mesajlarla belgeleri basar
Güvenli İşlev Kilidi Evet

Yazılım

Yazıcı sürücüsü (Windows®) Windows® XP Home sürümler, Windows® Vista, Windows® 7, Windows® 7 64 bit, Windows® Server 2003 , Windows® Server 2003 x64 sürümler, Windows® Server 2008, Windows® XP Professional (32 & 64 bit sürümler)
Yazıcı sürücüsü (Macintosh®) Mac OS® X 10.5.x veya üzeri , Mac OS® X 10.6.x veya üzeri
Yazıcı sürücüsü (Linux) CUPS yazdırma sistemi (x86, x64 çevre) , LPD/LPRng yazdırma sistemi (x86, x64 çevre)
Ağ Yönetim Aracı BRAdmin Professional BRAdmin ProfessionalThis software allows staff to manage a fleet of printers in the office easily, identifying common printer problems and configuration changes without leaving their desk. Need Pop-up help? - Yazıcı ve yazıcı server yönetim için Brother’ın orijinal Windows uygulaması, Web BRAdmin WEB BRAdminBrother's WEB BRAdmin network management software allows you to efficiently manage both your network-connected and locally connected print devices. Through your web browser, you can quickly locate and configure your devices remotely. Need Pop-up help? Server tabanlı yönetim Uygulaması/Yalnızca Windows IIS(4.0/5.0) modu, Web Tabanlı Yönetim - Web tarayıcısı üzerinden yazıcı ve yazıcı server yönetimi

Ebat/ Ağırlık

Boyut (G x D x Y)

405 x 415 x 423 mm

Ağırlık

15.6kg

Ürün Yorumları