Brillo Gediz Şef Koltuğu Siyah Mobilya

  • Brillo Gediz Şef Koltuğu Siyah Mobilya

Ürün Kodu: 764882

Ürün Bilgisi

Gediz Şef Koltuğu masa başında uzun saatler geçirileceği düşünülerek tasarlanmış konforlu ve şık bir koltuktur. Kaliteli yapısı sayesinde uzun senelerce kullanabilirsiniz. Sizde Gediz Şef Koltuğu Siyah ürününü en uygun fiyatlarla Webdenal.com’dan tedarik edebilirsiniz.   Koltuk Ölçüleri:  
Yükseklik: 88 cm
Derinlik: 58 cm
Genişlik: 57 cm
Oturma derinliği: 50 cm
Oturma yüzey genişliği: 48 cm
Arkalık üst kenarın oturma yüzeyinden yüksekliği: 50 cm 
Arkalık genişliği: 50 cm
Yıldız formlu ayak çapı: 60 cm   Koltuk Teknik Özellikleri:  
İskelet PP malzemeden üretilmiştir.
Sırt yüzeyi fileli kumaş ile kaplıdır.
Oturak kısmı sıkıştırılmış kayın papel iskelet üzerine 19 DNST polyürethane foam sünger ve sünger üzerine fileli kumaş ile kaplıdır.
Koltuğa takılan mekanizma ekseni etrafında 360°  dönebilir ve kumanda kolu yardımı ile oturma yüksekliği ayarlanabilir.
Koltuğa monte edilecek gazlı piston (amortisör) sayesinde 8-10 cm arası yükseklik ayarlanabilir.
Yıldız formlu ayak PP moplen ve tekerlek kısmı poliamid malzemeden imal edilmiştir.
Kol kısmı moplen PP malzemeden üretilmiştir.   Garanti Süresi:   Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.   Koli bilgisi:   Ürün 1 Koliden oluşmaktadır.   Teslimat ve Kurulum Bilgileri   Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir. Kutu içinde tüm kurulum için gerekli olan malzeme çıkmaktadır. (Bazı ürünlerin kurulumu için ek olarak tornavida gerekebilir.) Ürünü kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.   Mobilya ürünlerinde ve Koltuklarda kurulum yapıldıktan sonra iade yapılamamaktadır.   Teslimat Süresi: Bu ürün size daha hızlı hizmet verebilmek amacı ile üretici firma tarafından adresinize gönderilir. 1 iş günü teslimatı dışındadır .

Ürün Yorumları