• Braun ST710 Satin Hair 7 Iontec Saç Düzleştirici
  • Braun ST710 Satin Hair 7 Iontec Saç Düzleştirici
  • Braun ST710 Satin Hair 7 Iontec Saç Düzleştirici
Braun ST710 Satin Hair 7 Iontec Saç Düzleştirici Braun ST710 Satin Hair 7 Iontec Saç Düzleştirici Braun ST710 Satin Hair 7 Iontec Saç Düzleştirici

Braun ST710 Satin Hair 7 Iontec Saç Düzleştirici

Braun Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 926868)

Braun Satin Hair 7 St 710 Iontec Saç Düzleştirici

Soğuk tutma bölgesi

Ekran

Isı ayar düğmeleri (-/+)

"C MAX" düğmesi (hızlı ve ani yüksek ısı gerektiren işlemler için)

İyon parlaklığı düğmesi

Açma/kapama düğmesi

Kıvrılmayan döner enerji kablosu

İyonik tabancalar

Şekil verici plaklar

7 yıl kullanım ömrü

Birincil ürün avantajı

IONTEC saçın parlaklığını artırır ve düzleştirir.

Braun Satin Hair 7 IONTEC saç düzleştirici geleneksel düzleştiriciler ile ortaya çıkabilen elektriklenme ile mücadele etmek için devrim niteliğindeki IONTEC teknolojisini kullanır. Bu teknolojinin sırrı tek bir düğmeye dokunduğunuzda yayılan milyonlarca aktif iyondur. Bu aktif iyonlar saç kremi görevi görerek, her saç telini kaplar ve aşırı yüksek sıcaklıkta saç şekillendirme nedeniyle kaybedilen nemi hızlıca geri kazandırır. Saçlar kabarmaz ve yenilenmiş bir pürüzsüzlük ve parlaklık kazanır.

Harika şekillendirme sonuçları için hassas sıcaklık kontrolü.

Satin Hair 7 IONTEC saç düzleştirici ile 5 kesin adımda 15 ısı ayarı arasından seçim yapma imkanına sahipsiniz. O nedenle, saç tipiniz ya da istediğiniz tarz ne olursa olsun, en iyi sonuçları yaratırken, ısının sağlıklı düzeylerde de kalmasını sağlamak için mükemmel sıcaklık ayarını bulabilirsiniz.

Satin Hair 7 IONTEC saç düzleştiricide, en inatçı saç tellerini ehlileştirmek için sıcaklık artırma işlevi de bulunur. Plaklar anında ısınarak maksimum sıcaklığa ulaşır, böylece 20 saniye boyunca turbo şekillendirme sağlandıktan sonra, daha önceden seçilmiş ısı ayarına geri dönülür.

Soğuk uç

Satin Hair 7 IONTEC saç düzleştiricinin, daha güvenli tutuş ve kolay şekillendirme için soğuk bir ucu bulunur. Dalgalar ve bukleler oluşturmak için mükemmeldir.

Dayanıklı %100 seramik plak

%100 seramik plaklar, daha kolay ilerleme ve daha az hasar için, saçta geleneksel plaklara göre 3 kat daha yumuşak biçimde kayar.

Kayar plak

Basıncı dengeli biçimde dağıtırken saçtaki gerginliği ve stresi en aza indirerek hasarı önler.

#braun10#

Ürün Yorumları