• Braun Silk-epil 5 - 5380 Bacak ve Vücut Epilatörü
 • Braun Silk-epil 5 - 5380 Bacak ve Vücut Epilatörü
 • Braun Silk-epil 5 - 5380 Bacak ve Vücut Epilatörü
Braun Silk-epil 5 - 5380 Bacak ve Vücut Epilatörü Braun Silk-epil 5 - 5380 Bacak ve Vücut Epilatörü Braun Silk-epil 5 - 5380 Bacak ve Vücut Epilatörü

Braun Silk-epil 5 - 5380 Bacak ve Vücut Epilatörü

Braun Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 501281)

Braun Silk-epil 5 5380 Epilatör

Silk-épil 5 epilatör kilit özellikleri

Rahatlık sistemi: masaj ve soğutma

Rahatlık sistemi: masaj ve soğutma

Silk-épil 5, ektra narin epilasyon için cildi aktif bir şekilde uyaran ve epilasyon öncesi cildinizi soğutup hazırlayarak epilasyon sonrası onu rahatlatan yüksek frekanslı masaj tekerleklerine sahiptir.

Close-grip teknolojisi

Close-grip teknolojisi

Braun’un teknolojik ilerlemesi epilasyonu daha önce hiç olmadığı kadar verimli kılıyor. 40 cımbız en kısa tüylerin (0,5 mm) bile daha iyi alınabilmesi için en uygun açıda yaklaşarak cilde daha yakın bir noktada tüyü tutacak şekilde tasarlanmıştır.

Daha iyi performans

Oynar başlık, SoftLift Uçlar®, Smartlight


Oynar başlık
Silk-épil 5, 15 derece ileri ve geri dönebilen esnek bir başlığa sahiptir. Daha fazla rahatlık ve maksimum kapsama için vücut çizgilerine daha fazla uyum sağlayabileceği anlamına gelir. Ayrıca optimum kullanım pozisyonunun sağlanacağını da garantiler.

SoftLift Uçlar®
SoftLift Uçlar® düz duran tüyleri bile etkili bir şekilde kaldırıp epilasyon için cımbızlara doğru yönlenmelerine yardım eder.


Smartlight
Smartlight, epilasyon süresince size rehberlik etme konusunda kolayca yardım ederek hiçbir tüyün kaçırılmaması için en ince tüyleri bile aydınlatır.

Ekstra narin epilasyon

Ekstra narin epilasyon

Yüksek frekanslı masaj
Yüksek frekanslı masaj sistemi cildi uyararak cilt rahatlığını maksimuma çıkarmak için epilasyon sırasında tüylerin alınması hissini etkili bir şekilde dindirir.


Buz eldiveni
Buz eldiveni epilasyon öncesi cildi etkili bir şekilde serinletir ve rahatınızı daha da arttırmak için epilasyon sonrası rahatlatır.


Dermatolojik olarak önerilen özellikler
Cildi rahatlatıcı özelliklerin eşsiz bir kombinasyonunu sunması sayesinde Silk-épil 5 uzun süre kalıcı epilasyon için narin çözüm olarak önerilir*.
*Dr. med. Petra Staubach, Cilt Kliniği Üniversitesi, Mainz

Daha fazla rahatlık

Fully washable, Speed personalization
Tamamen yıkanabilir.
Daha iyi hijyen için cihazın tümü akan suyun altında temizlenebilir.
Kişiselleştirilmiş hız ayarı
Bireysel ihtiyaçlarınız için doğru hızı seçebilirsiniz: Ektra narin epilasyon için Hız 1, ekstra verimli epilasyon için Hız 2.

 • Acı azaltıcı masaj silindiri
 • Koltuk altı ataçmanı
 • 40 cımbızlı ana başlık
 • Epilasyon sırasında en kısa tüyleri bile görmeyi sağlayan smartlıght aydınlatma sistemi
 • 2 kademeli hız ayarı
 • Epilasyon öncesinde uygulanan acıyı azaltan ve epilasyon sonrasında oluşan kızarlıkları azaltan soğutucu jel( özel sıvı jel ) ve kesesi
 • 0.5 mm tüyleri bile alabilme
 • Ters dönmüş ve batmış tüyleri kaldırıp cımbızlara yönlendiren toplu iğne başı şeklindeki soft lift uçlar Soğutucu Buz Eldiveni

 • #braun10#

  Ürün Yorumları