Braun SI7062BL Buharlı Ütü

Ürün Kodu: 988000
- GTIN: 8021098270344
Braun Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Braun SI7062BL Buharlı Ütü Ütü

 • Braun SI7062BL Buharlı ÜtüBraun SI7062BL 2600 W buharlı ütü - mavi, sahip olduğu birbirinden ayrıcalıklı özelliklere sizlere sunuluyor. Braun SI7062BL ütü, dünyada bir ilk olan 3D BackGlide tabanı, gelişmiş buhar teknoloji, anti damlama özelliği, 300 ml su tankı ve ergonomik tasarımıyla ütüleme işlemlerini olabilecek en iyi şekilde kolaylaştırıyor. Eğer siz de ütüleme konusunda uzman profesyonel bir yardımcıya ihtiyaç duyuyorsanız, tercihinizi farkını ilk kullanımdan itibaren hissettiren Braun SI7062BL ütüden yana kullanabilirsiniz.Geliştirilmiş Özel Teknoloji
  • Ütü tabanının sahip olduğu 3D BackGlide tasarımı, farklı kumaş türlerine sahip giysi veya ev tekstili ürünlerini kısa süre içerisinde düğmelere takılmadan 360 derece ütülemenizi sağlıyor.
  • Gelişmiş buhar teknolojisi, arttırılmış ve yüksek basınçlı buhar çıkışı sağlıyor. Yüksek basınçlı buhar, en kırışık kumaşlara bile derinlemesine nüfuz ederek mükemmel sonuçlar elde edilmesine en iyi şekilde yardımcı oluyor.
  • Üç ayrı buhar çıkışı, kumaşın her bir bölgesinin en iyi şekilde nemlendirilerek kırışıklıkların kısa sürede giderilmesini sağlıyor. Böylece ütünün kumaşın aynı bölgelerinde defalarca gezdirilmesine gerek kalmıyor.
  • Damlama önleyici sistem, fazla kırışık olmayın giysi veya ev tekstili ürünlerinizi düşük sıcaklıkta ütülediğinizde su sızıntısını önleyerek, temiz ve lekesiz bir ütüleme işlemi gerçekleştirilmesini sağlıyor.
  • Hacmi geniş su tankının ergonomik tasarımı ütü içerisine zorlanmadan su doldurmanızı sağlarken, ütüleme işlemi sırasında ütü içerisindeki suyun kısa sürede bitmesine engel oluyor. Bu sayede tek bir kere su doldurarak birçok giysi ve ev tekstili ürününüzü hızlı bir şekilde ütüleyebilirsiniz.
  Teknik Özellikler
  • Güç: 2600 W
  • Taban: Eloxal
  • Sürekli Buhar - Şok Buhar: 50 - 225 gr/dk
  • Kireç Önleyici Sistem: Var
  • Damlama Önleyici Sistem: Var
  Maksimum Performans için Doğru KullanımKullanım kılavuzu ve garanti belgesi cihaz kutusu içerisinde yer alıyor. Cihazın maksimum performans sergileyebilmesi için bakım ve kullanımının kullanım kılavuzunda yazılı bilgiler dikkate alınarak gerçekleştirilmesi öneriliyor. Geçmişten Gelen Bilgi Birikimi ve Kusursuz TeknolojiBraun markasının başarı hikayesi Max Braun'un 1921 yılında Frankfurt'ta küçük bir mühendislik dükkanı açmasıyla başladı. Mühendislik dükkanının açılışından 8 yıl sonra Max Braun radyo seti üretimine başladı. Bu süreç radyo ve kaset çaların birleştirilmesine kadar devam etti. Bu gelişimler adından söz ettirirken Braun markası ve "A" formunda logotiği ilk olarak 1935 yılında tanıtıldı ve çok geçmeden ilk elektrikli tıraş makinesi üretimi gerçekleştirildi. Bu andan itibaren hayatı kolaylaştıran teknolojik ev ve kişisel bakım aletleri üretimi ardı ardına devam etti. Bugünkü başarısını geçmişinden gelen bilgi birikimi ve tecrübelerine borçlu olan Braun, sektördeki varlığını en iyi şekilde sürdürüyor ve son teknoloji ürünleri tüketicilerine gururla sunuyor.
  360 ° glansı garantileyen dünyanın ilk 3D BackGlide tabanıPatentli yukarı eğimli taban, herhangi bir kumaşta ve hatta geriye doğru herhangi bir engelde bile 360 derecelik kayma sağlar. Bir daha asla düğmelere ve ceplere takılmazsınız.Eloxal 3D BackGlide tabanıMükemmel ve hızlı pürüzsüzleştirir. 30 dakikada ütülenmiş 30 tişört elde edebilirsiniz! Braun'un en kaygan zemini: benzersiz Eloxal kaplama, ütüleme işlemini hızlandırmak için olağanüstü bir deneyim sağlar.Harika performansYüksek güç çıkışı sayesinde 2600 W.Gelişmiş buhar teknolojisiMükemmel ütülenmiş giysiler için, değişken buhar gücünü tam olarak doğru miktarda buhara ayarlayın. Turbo buhar, kumaşa daha hızlı ve daha derin nüfuz etmek için sürekli buhar çıkışını artırır. Basit bir düğmeye basarak, buhar çekimi en zorlu kırışıklıkları ortadan kaldırmanıza veya dikey ütüleme için kullanmanıza imkan verir.Dijital anti-damlaCareStyle serisindeki dijital teknoloji sayesinde, sıcaklık geleneksel bir termostatla çok daha etkili bir şekilde kontrol edilir. Ütü yaparken kıyafetlerinizde leke oluşumunu engeller.Kolay doldurmaYeni TexStyle 7 Pro'nun daha büyük bir su haznesi bulunmakta. Daha hızlı ve daha kolay doldurulmasını sağlayan daha ergonomik bir kapağı vardır.Hassas ipucuBuhar düğmesi kullanıldığında düğmeler, kılıflar, cepler ve diğer zorlu alanlar etrafında ütü yapmak çok kolaydır. Üçgen buhar bölgesinin hassas ucu, mükemmel sonuçlar için ulaşılması zor alanlarda küçük kırışıklıkları kolayca açar. Dikey konumda kullanıldığında kırışıklıkları gidermek ve perdeleri ütülemek için idealdir.Büyük 300 ml tankıDaha uzun süreli ütüleme için.

Ürün Yorumları