Braun Satin Hair 7 IONTEC AS720 Airstyler Saç Şekillendirici

Ürün Kodu: 325138
- GTIN: 4210201649618

Ürün Bilgisi

Braun Satin Hair 7 Iontec / AS720 Airstyler Saç Şekillendirme Seti Saç Şekillendirici

Sağlıklı görünüme sahip, parlak saçlar için Stil Çeşitliliği: Satin Hair 7 Airstyler

Braun Satin Hair 7 Airstyler, saçınızı nazik ve etkili bir biçimde şekillendirerek her gün parlak ve güzel tutmaya yardımcı olur. Saçınızın kesimi ve uzunluğu nasıl olursa olsun Braun Satin Hair 7 Airstyler ile çok çeşitli stiller yaratabilirsiniz. Görünümünüzü ruh halinize göre değiştirin – Braun en son saç korumasıyla saçlarınızın hissettiğiniz kadar sağlıklı göründüğünden emin olabilirsiniz.
Braun Satin Hair 7 Airstyler Braun saç konusundaki uzmanlığından faydalanmaktadır – ve saçınıza karşı son derece naziktir. Braun sağlıklı, nazik şekillendirme için çığır açan yeniliği olan IONTEC teknolojisini içeren ilk hava akımlı şekillendiricidir. Saten iyonlar, siz en harika stilleri yaratırken doğal bir nemlendirici görevi görür. Antistatik etki saçların “uçuşmasını” engeller ve güzel görünümünüze yumuşak bir parlaklık katar.

Özellikle ıslak saç sürtünmeden dolayı zarar görmeye ve kopmaya karşı daha hassas olduğundan, Braun Satin Hair 7 Airstyler’ın çok yönlü aksesuarları dikişsiz fırça kıllarına ve yumuşak, pürüzsüz yüzeye sahiptir. Şekillendirme sırasında, saçınızı kütiküle zarar vermeden sıkı tutar. Şekillendirmeyi daha da güvenli hale getirmek için Braun Satin Hair 7 Airstyler saçın içerde dolaşmasını ve kırılmasını önleyen, çıkarılabilir ağ filtreye sahiptir.

“IONTEC’li Braun Satin Hair 7 Airstyler taşınabilir ve çok fonksiyonlu olduğu için son derece kullanışlı bir alettir. Saçınıza anında yeniden canlılık ve sağlık kazandırdığı için harika bir alettir ki eğer işten çıkınca doğruca eğlenmeye gidecekseniz bu mükemmel bir özelliktir.”
Sascha Breuer, Ünlülerin Saç Stilisti

Braun Satin Hair 7 Airstyler: En sağlıklı biçimde hava akımıyla saç şekillendirmenin dört üstün işareti:

IONTEC Teknolojisi
Tüm Braun Satin Hair 7 saç şekillendiricileri gibi, Braun Satin Hair 7 Airstyler da Braun çığır açan IONTEC teknolojisini içerir.
IONTEC, saçınızın sağlığını korumak için özel olarak tasarlanmış eşsiz bir teknolojidir ve bu nedenle sağlıklı bir şekillendirme için güvencenizdir. Yeşil iyon püskürtücüler, saçınızı şekillendirirken havadan nem parçacıklarının saçınıza çekilmesi için saçınıza milyonlarca saten iyonu bırakır. Sonuç; saçınızın sağlığını yansıtan, kusursuz canlı ve parlak saç stilleri.
Antistatik şekillendirme
Braun eşsiz iyon teknolojisi her bir saç telini saran zengin bir saten iyonları akışı üretir. Bu gelişmiş iyonik performans, kıvrımları ve statik elektriği yatıştırıp saçınızı muhteşem bir şekilde parlak ve akıcı hale getirerek şekillendirme sırasında doğal bir nemlendirici gibi hareket eder.
Aşırı Kurumayı Önler
Yenilikçi tasarıma sahip Comb and Brush sıcak havayı eşit olarak dağıtır ve böylece aşırı ısınma ve kurumayı önler. Pürüzsüz yüzeyli aksesuarlarla birlikte saç nazik bir biçimde şekillendirilir.
Kişiye Özel Hale Getirme
Bireysel şekillendirme bireysel ayarlar gerektirir. Braun 2 ısı ayarları sıcaklık ve hava akımını kişisel ihtiyaçlarınıza göre ayarlar. Sıcaklık ve hava akımının her zaman saç tipinize en uygun ayarda olduğundan ve böylece şekillendirme sırasında saçınızın kurumayacağından emin olabilirsiniz.
Nem Oranı Dengesi
Saten iyonlar saçınızın her bir


#braun10#

Ürün Yorumları