Braun CoolTec CT2s Islak&Kuru Tıraş Makinesi

Ürün Kodu: 611106
- GTIN: 4210201076841
Braun Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Braun CT2S Cooltec Tıraş Makinesi - Siyah Tıraş Makinesi

Benzerleri içinde en iddialılardan biri... Dünyanın ilk aktif soğutma teknolojisine sahip jelsiz ve losyonsuz kullanımıyla cildinizi ve sizi yormayacak Braun CoolTec CT2s Islak&Kuru Tıraş makinesi ile tanışın.

Tıraş esnasında farklı yönlerde çıkan ya da ulaşılması zor bölgerde olan kıllar sizi zorluyorsa SensoBlade bıçakları sayesinde farklı yöndeki kılları kolaylıkla yakalayacak ve elekli başlık sayesindeyse ulaşılması zor bölgelere rahatlıkla ulaşacaksınız. Tıraştan sonra yanma, kızarma gibi durumlarla karşılaştığınızda cildinizi rahatlatmak için yüzünüzü bol su ile yıkar ya da kolonya kullanırsınız ama artık Braun CoolTec CT2s Islak&Kuru Tıraş makinesi ile buna gerek kalmayacak. Dermotolojik olarak test edilen bıçakları yanma ve kızarma hissini en aza indirecek, aktif soğutma sistemiyle cildiniz daha da rahatlayacaktır.

İster ıslak ister kuru kullanımı ile duşta dahi rahatlıkla kullanılıp özellikle hassas cilt tipine sahip ya da her gün tıraş olmak zorunda olan kişiler için en uygun seçim olabilir.

Aktif Soğutma Teknolojisi. Tek bir düğmeyle cildinizi soğutur.

Sadece soğutma işlevini açın. Harika hissettirir. Bıçak yanmalarını önemli oranda azaltır. Önde gelen dermatologlarca samimi olarak onaylanmıştır. Tıraşta sonraki devrimdir.


Aktif Soğutma Teknolojisine sahip Ayarlanabilir Üç Kademeli Kesme Sistemi.

Bir şekillendirici ve iki SensoBlade ile kuşatılan, elektrik enerjisini soğuğa dönüştüren entegre bir elektro seramik kaplama soğutma öğesi. En son teknoloji Braun tıraşı. Sadece daha da soğuk.

SensoBlade

Özel olarak tasarlanan tıraş bıçakları, farklı yönlerde büyüyen kılları hedefleyip ve yakalayarak en üstün pürüzsüzlüğe sahip tıraş sağlar.


Ortadan Bıçaklı Tüy Alma Makinesi

Etkin biçimde daha uzun ve daha zorlu tüyleri alır.


Akan suda yıkayın.

Braun Series 3 ºCoolTec bir sorun yaşanmadan 5 metre derinliğe daldırılabilir. Diğer bir deyişle, kolay temizleme için musluk suyunda rahat biçimde yıkayabilirsiniz.


Wet&Dry (Islak ve Kuru). Duşta kullanın.

Braun Series 3 ºCoolTec maksimum esneklik için duşta güvenli bir biçimde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.


Hassas tüy alma makinesi

Cilde dost hassas tüy alma makinesi hassas bıyık ve favori şekillendirmesi için tıraş makinesinin arkasından kolaylıkla kayarak çıkar


Maksimum performans için güçlü Li-Ion pil.

1 saatlik şarj, size 45 dakikalık tıraş performansını sağlar. Toplam süre, aktif soğutmanın kullanım miktarına bağlıdır. Bir tıraş için 5 dakikalık hızlı şarj. Pil durumu için LED ekran, temizleme göstergesi ve seyahat kilidi göstergesi.


Otomatik voltaj uyumu

Geçerli değil

Kutuda ne var

  • Series 3 °CoolTec CT2s
  • Için Şarj Yuvası Ve Standı
  • SmartPlug
  • Temizlik Fırçası

Ürün Yorumları