• Braun CoolTec CT2s Islak&Kuru Tıraş Makinesi - Beyaz
  • Braun CoolTec CT2s Islak&Kuru Tıraş Makinesi - Beyaz
  • Braun CoolTec CT2s Islak&Kuru Tıraş Makinesi - Beyaz
Braun CoolTec CT2s Islak&Kuru Tıraş Makinesi - Beyaz Braun CoolTec CT2s Islak&Kuru Tıraş Makinesi - Beyaz Braun CoolTec CT2s Islak&Kuru Tıraş Makinesi - Beyaz

Braun CoolTec CT2s Islak&Kuru Tıraş Makinesi - Beyaz

Braun Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 903701)

Braun Cooltec CT2S W Islak ve Kuru Tıraş Makinesi

Dermatolog tarafından test edilir: Ciltte daha iyi

Geleneksel tıraş makineleri, tıraş makinesinde ısının birikmesine izin verir. Braun °CoolTec tıraş folyoları arasında bir Termal Elektrik Soğutma unsuruna (TEC) sahiptir. Herhangi bir jel veya losyon olmadan, tıraş ederken cildi soğutur ve uzun süre etkili serin bir tazeleyici his bırakır. Klinik testler, kızarıklık, yanma ve kaşıntı senaryoları gibi tıraştan kaynaklanan cilt tahrişinde önemli bir azaltmayı ortaya koymuştur.

Her sabah yeni gibi

3-işlemli alkol bazlı Temizleme&Sarj İstasyonu: tek bir düğme dokunuşu ile şarj eder, hijyenik olarak temizler ve yağlamayı sağlar.* Alkol temizlik sıvısı, bakterilerin %99,999'unu temizler. Temizleme&Sarj İstasyonunun kullanılması akan su altında yıkamadan 10 kat daha hijyeniktir.

Maksimum performans için güçlü Li-Ion pil

1 saatlik şarj, size 45 dakikalık tıraş performansını sağlar. Toplam süre, aktif soğutmanın kullanım miktarına bağlıdır. Bir tıraş için 5 dakikalık hızlı şarj. Pil durumu için LED ekran, temizleme göstergesi ve seyahat kilidi göstergesi.

Ürün Yorumları