Braun Silk Expert IPL BD5001 120.000 Atım Lazer Epilatör

 • Braun Silk Expert IPL BD5001 120.000 Atım Lazer Epilatör
 • Braun Silk Expert IPL BD5001 120.000 Atım Lazer Epilatör
 • Braun Silk Expert IPL BD5001 120.000 Atım Lazer Epilatör
Braun Silk Expert IPL BD5001 120.000 Atım Lazer Epilatör Braun Silk Expert IPL BD5001 120.000 Atım Lazer Epilatör Braun Silk Expert IPL BD5001 120.000 Atım Lazer Epilatör
#3 Çok Satan Lazer Epilasyon Cihazı Braun BD5001 Silk Expert IPL Lazer Epilasyon Cihazı
899,00 TL KDV
Dahil
Kargo Bedava %47 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 1.699,00 TL SATIN AL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Bugün kargoya verelim.

Ürün Kodu: 850019

Ürün Bilgisi

Vücudun tamamında 6 yıla kadar veya bacakların alt kısmı, koltuk altları ve üst dudak gibi daha küçük uygulama alanlarında 14 yıla kadar süreyle uygulama imkânı sağlar.

Braun Silk-expert IPL BD 5001

Braun Silk-expert, sadece dört uygulama sonrasında istenmeyen tüylerde gözle görülür kalıcı sonuç veren, çığır açıcı bir IPL sistemidir. Tüy folikülü içindeki melanini hedefleyip cilt yüzeyinin altında çalışarak, tüyün yeniden uzama döngüsünün kırılmasına yardımcı olur. Sürekli ve düzenli aralıklarla kullanım sayesinde, istenmeyen tüyün cilt yüzeyine ulaşmasını engellemeye yardım eder.Ten rengi vücudun farklı bölümleri arasında değişkenlik gösterir; her ten renginde, melaninin hedeflenmesi için belirli bir enerji düzeyi gereklidir. Sadece Braun Silk-expert cildinizi aralıksız olarak tarayan (saniyede 80 kere) ve ışık yoğunluğunu en etkili ve güvenli sonuç için otomatik olarak uyarlayan benzersiz SensoAdapt™ cilt rengi sensörüne sahiptir. Böylece diğer cihazların gerekli kıldığı şekilde, ten renginizin karmaşık renk eşleştirme tablolarıyla eşleştirilmesini içeren tahmin yürütmeye gerek kalmaz.

Hızlı ve hassas uygulamalar
Kayma modu, bacaklar gibi daha büyük alanlarda hızlı ve etkili uygulama sonucu sağlar. Hassas mod ve cilt temas sensörü sayesinde üst dudak gibi daha küçük uygulama alanlarında hassas uygulama gerçekleştirilebilir.3 mod: normal, nazik ve ekstra nazik.
Nazik ve ekstra nazik ayarı; bakım aşaması, yeni başlayanlar veya duyarlı bölgeler için enerji düzeyini azaltır.

120.000 flaş

Vücudun tamamında 6 yıla kadar veya bacakların alt kısmı, koltuk altları ve üst dudak gibi daha küçük uygulama alanlarında 14 yıla kadar süreyle uygulama imkânı sağlar.

Kategori avantajlarıSilk-Expert ile evde IPL için 7 neden.
1. Braun Silk-expert IPL'in kullanılması sadece 4 hafta içinde gözle görülür, kalıcı tüy giderme sonucu verir2. Braun’un çok özel SensoAdapt™ teknolojisi IPL uygulamasını ten renginize özel olarak uyum sağlar; ayrıca, vücut ve yüz uygulamaları için uygundur3. Profesyonel güzellik salonlarındaki IPL uygulamalarıyla aynı ilkeleri kullanır, tüm bunları evinizin rahatlığınızda sunar4. Braun Silk-expert pazardaki en hızlı IPL teknolojisidir. Bir bacaktaki uygulama sadece 8 dakika içinde tamamlanabilir!5. Uzmanlar tarafından klinik olarak test edilmiş olan uygulamalar nazik ve neredeyse acısızdır6. IPL cihazı maksimum güç ile kesintisiz uygulamalara yönelik olarak kabloludur7. Braun Silk-expert IPL profesyonel lazer veya ağda uygulamalarına kıyasla maliyet açısından etkin olan bir evde tüy alma yöntemidirÜrün uygunluğuIPL sizin için doğru seçim mi?
Braun Silk-expert IPL, doğal sarışından koyu kahverengi veya siyaha uzanan tüy renklerine sahip, açık ile orta arası ten renklerinde en iyi etki gösterir. Cihaz çok sarışın, kızıl, gri veya beyaz tüyler üzerinde etkili değildir. Burada melanin miktarının daha düşük olması nedeniyle ışık enerjisi emilemez.

From the Manufacturer|

Is the information in this section helpful? Yes / No

Braun Silk-expert IPL BD 5001
Ürün avantajı
 • Braun Silk-expert - Akıllı seçim.
 • Braun Silk-expert, sadece dört uygulama sonrasında istenmeyen tüylerde gözle görülür kalıcı sonuç veren, çığır açıcı bir IPL sistemidir. Tüy kesesi içindeki melanini hedefleyip cilt yüzeyinin altında çalışarak tüyün yeniden uzama döngüsünün kırılmasına yardımcı olur. Sürekli ve düzenli aralıklarla kullanım sayesinde, istenmeyen tüyün cilt yüzeyine ulaşmasını engellemeye yardım eder.

  Ten rengi vücudun farklı bölümleri arasında değişkenlik gösterir; her ten renginde, melaninin hedeflenmesi için belirli bir enerji düzeyi gereklidir. Sadece Braun Silk-expert cildinizi aralıksız olarak tarayan (saniyede 80 kere) ve ışık yoğunluğunu en etkili ve güvenli sonuç için otomatik olarak uyarlayan benzersiz SensoAdapt™ ten rengi sensörüne sahiptir. Böylece diğer cihazların gerekli kıldığı şekilde, ten renginizin karmaşık renk eşleştirme tablolarıyla eşleştirilmesini içeren tahmin yürütmeye gerek kalmaz.
 • Bundan daha hızlı bir IPL teknolojisi mevcut değildir.

  Braun Silk-Expert IPL vücudun bacaklar ya da kollar gibi büyük bölgelerine uygun, hızlı uygulamalar sağlar. Bu alanlarda sadece 10 dakika içinde, etkililikten taviz vermeksizin uygulama yapılabilir.
 • Ürün özellikleri
 • Hızlı ve hassas uygulamalarKayma modu, bacaklar gibi daha büyük alanlarda hızlı ve etkili uygulama sonucu sağlar. Dahili bir ciltle temas sensörü sayesinde üst dudak gibi daha küçük uygulama alanlarında hassas uygulama gerçekleştirilebilir.
 • Nazik mod
 • Ürünü ilk kez kullananlar, daha düşük yoğunlukta ışık kullanılan hassas modu seçebilirler. Bu aynı zamanda bikini bölgesi ya da koltukaltı gibi hassas alanlarda uygulama yapılırken de idealdir.
 • 120.000 flaş ışığıVücudun tamamında 6 yıla, bacakların alt kısmı, koltukaltları ve üst dudak gibi daha küçük uygulama alanlarında 14 yıla kadar süreyle uygulama imkanı sağlar.
 • Kesintisiz güçSilk-expert IPL ürünü pil ya da şarjı gerekli kılmaz. Kesinti olmaksızın tam güçle kullanılabilir. Değiştirilmesi gereken ampul ya da jel yoktur; cihazı fişe takıp uygulamaya doğrudan başlayabilirsiniz.
 • Kategori avantajı
 • Evde Braun ile IPL uygulaması için 7 neden.1. Braun Silk-expert IPL'in kullanılması sadece 4 hafta içinde gözle görülür, kalıcı tüy giderme sonucu verir

  2. Braun'un çok özel SensoAdapt™ teknolojisi IPL uygulamasını ten renginize özel olarak uyarlar, vücut ve yüz uygulamaları için uygundur

  3. Profesyonel güzellik salonlarındaki IPL uygulamalarıyla aynı ilkeleri kullanır, tüm bunları evinizin rahatlığınızda sunar

  4. Braun Silk-expert piyasadaki en hızlı IPL teknolojisidir. Bacaklardaki uygulama sadece 10 dakika içinde tamamlanabilir!

  5. Uzmanlar tarafından klinik olarak test edilmiş olan uygulamalar nazik ve neredeyse acısızdır

  6. IPL cihazı maksimum güç ile kesintisiz uygulamalara yönelik olarak kabloludur

  7. Braun Silk-expert IPL profesyonel lazer veya ağda uygulamalarına kıyasla maliyet açısından etkin olan bir evde tüy alma yöntemidir
Ürünün uygunluğu
 • IPL sizin için doğru seçim mi?Braun Silk-expert IPL, doğal sarışından koyu kahverengi veya siyaha uzanan tüy renklerine sahip, açık ile orta arası ten renklerinde en iyi etki gösterir. Cihaz çok sarışın, kızıl, gri veya beyaz tüyler üzerinde etkili değildir. Burada melanin miktarının daha düşük olması nedeniyle ışık enerjisi emilemez.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Lazer Epilasyon Cihazı Kategorisinin Çok Satan Ürünleri