Braun Silk-epil 5 - 5185 Young Beauty Bacak Epilatörü

  • Braun Silk-epil 5 - 5185 Young Beauty Bacak Epilatörü
  • Braun Silk-epil 5 - 5185 Young Beauty Bacak Epilatörü
  • Braun Silk-epil 5 - 5185 Young Beauty Bacak Epilatörü
Braun Silk-epil 5 - 5185 Young Beauty Bacak Epilatörü Braun Silk-epil 5 - 5185 Young Beauty Bacak Epilatörü Braun Silk-epil 5 - 5185 Young Beauty Bacak Epilatörü
Braun Silk-épil 5 5185 Young Beauty Bacak Epilatör

Ürün Kodu: 430176

Braun Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Braun Silk-épil 5 5185 Young Beauty epilatörleri

Kullanımı kolaydır. Kendi banyonuzda kullanabilirsiniz. Bu epilatör çok kısa tüyleri bile narin bir şekilde kökünden alır. Böylece istediğiniz her an pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Beklemek yok dağınıklık yok. Ayrıca tüyler daha ince ve küçük olarak büyüdüğünden fırça gibi tüylere de bir son verir.
Narin bir epilasyon deneyimi elde etmeyi garantilemek için masaj tekerleklerini ve bir soğutucu buz eldivenini içeren eşsiz çift etkili Rahatlık Sistemi vardır. Dolayısıyla size sadece güzelliğinizi hissetmek kalır.

Silk-épil 5 Young Beauty model ve özellikleri

Rahatlık sistemi Masaj ve soğutma:

Silk-épil 5 Young Beauty ektra narin epilasyon için cildi aktif bir şekilde uyaran ve epilasyon öncesi cildinizi soğutup hazırlayarak epilasyon sonrası onu rahatlatan yüksek frekanslı masaj tekerleklerine sahiptir.

Close-grip teknolojisi:


Braun?un teknolojik ilerlemesi epilasyonu daha önce hiç olmadığı kadar verimli kılıyor. 40 cımbız en kısa tüylerin (05 mm) bile daha iyi alınabilmesi için en uygun açıda yaklaşarak cilde daha yakın bir noktada tüyü tutacak şekilde tasarlanmıştır.
Daha fazla rahatlık


1-Oynar başlık:
Silk-épil 5 15 derece ileri ve geri dönebilen esnek bir başlığa sahiptir. Daha fazla rahatlık ve maksimum kapsama için vücut çizgilerine daha fazla uyum sağlayabileceği anlamına gelir. Ayrıca optimum kullanım pozisyonunun sağlanacağını da garantiler.

2-SoftLift Uçlar®: SoftLift Uçlar® düz duran saçları bile etkili bir şekilde kaldırıp epilasyon için cımbızlara doğru yönlenmelerine yardım eder.

3-Smartlight: Smartlight epilasyon süresince size rehberlik etme konusunda kolayca yardım ederek hiçbir tüyün kaçırılmaması için en ince tüyleri bile aydınlatır.

Ekstra narin epilasyon

1-Yüksek frekanslı masaj:Yüksek frekanslı masaj sistemi cildi uyararak cilt rahatlığını maksimuma çıkarmak için epilasyon sırasında tüylerin alınması hissini etkili bir şekilde dindirir.

2-Buz eldiveni:Buz eldiveni epilasyon öncesi cildi etkili bir şekilde serinletir ve rahatınızı daha da arttırmak için epilasyon sonrası rahatlatır.

3-Dermatolojik olarak önerilen özellikler :Cildi rahatlatıcı özelliklerin eşsiz bir kombinasyonunu sunması sayesinde Silk-épil 5 Young Beauty uzun süre kalıcı epilasyon için narin çözüm olarak önerilir.
Dr. med. Petra Staubach Cilt Kliniği Üniversitesi Mainz
Daha iyi performance

1-Tamamen yıkanabilir:Daha iyi hijyen için cihazın tümü akan suyun altında temizlenebilir.

2-Kişiselleştirilmiş hız ayarı:Bireysel ihtiyaçlarınız için doğru hızı seçebilirsiniz: Ektra narin epilasyon için Hız 1 ekstra verimli epilasyon için Hız 2.

Ektra
Buz eldiveni
Özel saklama torbası

Silk-épil 5 Young Beauty model ve özellikleri

Ekstra narin epilasyon
Yüksek frekanslı masaj

Yüksek frekanslı masaj sistemi cildi uyararak cilt rahatlığını maksimuma çıkarmak için epilasyon sırasında tüylerin alınması hissini etkili bir şekilde dindirir.

Buz eldiveni

Buz eldiveni epilasyon öncesi cildi etkili bir şekilde serinletir ve rahatınızı daha da arttırmak için epilasyon sonrası rahatlatır.

Dermatolojik olarak önerilen özellikler

Cildi rahatlatıcı özelliklerin eşsiz bir kombinasyonunu sunması sayesinde Silk-épil 5 Young Beauty epilatörü uzun süre kalıcı epilasyon için narin çözüm olarak önerilir.
Dr. med. Petra Staubach Cilt Kliniği Üniversitesi Mainz

Daha iyi performance
Close-grip teknolojisi

40 cımbız en kısa tüylerin (05 mm) bile daha iyi alınabilmesi için en uygun açıda yaklaşarak cilde daha yakın bir noktada tüyü tutacak şekilde tasarlanmıştır.

Oynar başlık

Daha fazla rahatlık ve maksimum kapsama için vücut çizgilerine daha fazla uyum.

SoftLift Uçlar®

Düz duran tüyleri bile etkili bir şekilde kaldırıp epilasyon için cımbızlara doğru yönlenmelerine yardım eder.

Smartlight

Epilasyon süresince size rehberlik etme konusunda kolayca yardım ederek hiçbir tüyün kaçırılmaması için en ince tüyleri bile aydınlatır.

Daha fazla rahatlık
Su geçirmez ve yıkanabilir

Sızdırmaz gövdesi sayesinde akan su altında hem kullanılabilir hem de temizlenebilir.

Kişiselleştirilmiş hız ayarı

Bireysel ihtiyaçlarınız için doğru hızı seçin: Ektra narin epilasyon için Hız 1 ekstra verimli epilasyon için Hız 2.

Saklama torbası
Güç kaynağı Ana kablo
12V adaptör
  • Kalıcı pürüzsüz bir cilt için kesintisiz güç
  • 40 close-grip cımbızı en kısa tüyleri bile alarak dört haftaya kadar pürüzsüzlük sağlar
  • Masaj silindirleri ve soğutma eldiveni epilasyonda acıdan eser bırakmaz
  • Düzenli yapıldığında epilasyon neredeyse hiç acı vermez

#braun10#

Ürün Yorumları

Epilatör Kategorisinin Çok Satan Ürünleri