• Bowers & Wilkins P 3 Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
  • Bowers & Wilkins P 3 Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
  • Bowers & Wilkins P 3 Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
Bowers & Wilkins P 3 Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık Bowers & Wilkins P 3 Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık Bowers & Wilkins P 3 Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık

Bowers & Wilkins P 3 Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 950513)

TEKNİK ÖZELLİKLER 

  • Teknik özellikler Dinamik sürücüMylar sönümlü laminat diyaframNeodimyum mıknatıslariPhone uyumlu uzaktan kumanda kablosu (OFC)Üniversal kablo (OFC)Değiştirilebilir kulak yastıklarıKoruyucu zor durumdaAçıklama Cep kulak üstü kulaklıkSürücü birimleri 2x Ø30mm34 Ohm Empedans20kHz frekans aralığı 10HzBozulma (THD) 1mW <20Hz-20kHz <1KHz'lik için 0.1% 1%Max. giriş gücü 50mW1kHz Hassasiyet 111dB / VGirişler 3.5mm stereo mini jak (kablo üzerinde)(Kulaklık açık) 2.5mm mini jakYükseklik 165mm 105mm katlanmış, katlanmışGenişlik 150mmDerinlik 48mmKablo uzunluğu 1.2mAğırlık 130gFinish Muhafaza: Özel kumaş ve alüminyumApple uyumluluğu uzak ve mikrofon sadece iPod nano (daha sonra 4. nesil ve), iPod classic (120GB, 160GB), iPod touch (2. nesil ve), iPhone 3GS ve daha sonra, iPad ve iPad 2 ile desteklenmektedir.Uzaktan iPod shuffle (3. nesil veya üstü) tarafından desteklenmektedir.
Satın aldınız ürünlerin tamamı markanın Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler,kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir. Her türlü kozmetik ürününün iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış olması gerekmektedir.
 

Ürün Yorumları

En Çok Satan Kafa Bantlı Kulaklık Modelleri