• Bose Virtually Invisible 300 kablosuz surround hoparlörler Ev Sinema Sistemi
  • Bose Virtually Invisible 300 kablosuz surround hoparlörler Ev Sinema Sistemi
  • Bose Virtually Invisible 300 kablosuz surround hoparlörler Ev Sinema Sistemi
Bose Virtually Invisible 300 kablosuz surround hoparlörler Ev Sinema Sistemi Bose Virtually Invisible 300 kablosuz surround hoparlörler Ev Sinema Sistemi Bose Virtually Invisible 300 kablosuz surround hoparlörler Ev Sinema Sistemi

Bose Virtually Invisible 300 kablosuz surround hoparlörler Ev Sinema Sistemi

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 950377)

Surround ses. Zarif tasarım. Kablosuz bağlantı.

Konu arka surround hoparlörlere geldiğinde, ön plana çıkan tek şeyin ses performansı olmasını istersiniz. On santimetreden kısa olan Virtually Invisible 300 kablosuz surround hoparlörler bu görevi tam olarak yerine getirir. SoundTouch 300 soundbar ile kullanılmak üzere tasarlanmış olan bu minimal arka surround hoparlörler film, spor ve TV programlarınız için nefes kesen ses sağlar.

  • Basit kurulum ile kablosuz surround ses performansı
  • Sofistike görünüm ile odanızı daha şık hale getirir
  • Odanıza özel akustik ayarlar
  • Güçlü ses performansı
Ev sinema sisteminizi tamamlayacak performans

Bu surround hoparlörleri SoundTouch 300 soundbar’ınıza eklemek heyecan verici bir sinema tecrübesi yaşamanızı sağlar. Peki ya kurulum? Çok kolay. Soundbar’a kablosuz bağlantıyı kolaylaştırmak için hoparlörlerle beraber iki kablosuz alıcı gelir. Bir kez bağlantıyı kurduktan sonra, soundbar’ın güçlü performansına eşlik eden premium bir akustik kuruluma sahip olursunuz.

Surround ses deneyiminizi tamamlayın

Performansı biraz daha arttırmak için başka bir kompakt seçenek mi istiyorsunuz? Acoustimass 300 kablosuz bas modülü de ekleyerek ses sisteminizden eksiksiz bir surround ses deneyimi elde edebilirsiniz. Virtually Invisible surround hoparlörler gibi, bas modülü de 9 metrelik bir kablosuz menzile sahiptir ve sade tasarımı ile her türlü dekora uyum sağlar. Onu SoundTouch 300 soundbar’ınıza ekleyin ve bası duymakla gök gürültüsünü karnınızda hissetmek arasındaki farkı keşfedin.

Ürün Yorumları