• Bose SoundTouch® SA-5 Amplifikatör Amfi / Amplifikatör
  • Bose SoundTouch® SA-5 Amplifikatör Amfi / Amplifikatör
  • Bose SoundTouch® SA-5 Amplifikatör Amfi / Amplifikatör
Bose SoundTouch® SA-5 Amplifikatör Amfi / Amplifikatör Bose SoundTouch® SA-5 Amplifikatör Amfi / Amplifikatör Bose SoundTouch® SA-5 Amplifikatör Amfi / Amplifikatör

Bose SoundTouch® SA-5 Amplifikatör Amfi / Amplifikatör

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 950937)

Kablosuz müzik yayını için istediğiniz hoparlörle eşleştirin

Bose® SoundTouch® SA-5 amplifikatör ile hoparlörlerinizi eşleştirebilir ve kablosuz müzik deneyiminizi yaşayabilirsiniz. Her kanalı 100W olan amplifikatör evinizin Wi-Fi® ağına bağlanır ve favori müziğinizi keşfetme, organize etme ve kolayca dinlemenizi sağlayan geniş bir Bose® ürün ailesinin parçasıdır. Ücretsiz uygulama sayesinde müzik servislerine, internet radyosuna ve müzik arşivinize kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzu güçlü bir kumandaya çevirerek istediğiniz her yerden müziğinizi kontrol edebilirsiniz. SA-5 amplifikatör aynı zamanda Bluetooth® bağlantısına ve 3 adet AUX girişine sahiptir. Bu sayede CD çalar gibi kablosuz olmayan müzik kaynakları ile de bağlantı kurabilirsiniz.

  • Her kanalı 100W amplifikatör, evinizdeki Wi-Fi® ağına kablosuz olarak bağlanır
  • Daha fazla SoundTouch® sistemi ekleyerek müziğinizi evinizdeki tüm odalarda dinleyebilir, ayrıca farklı odalarda farklı müzik yayını da yapabilirsiniz
  • SoundTouch® uygulaması telefonunuzu ya da tabletinizi güçlü bir kumandaya çevirerek müziğinizi kontrol etmenizi sağlar
  • Aplikasyondaki altı ön ayardan birine basın ve favori müziğinizi dinleyin
  • CD çalar gibi kablosuz olmayan müzik kaynaklarına bağlanmak için üç adet AUX girişine sahiptir
Müziği SoundTouch® ile keşfedin!

SoundTouch® ile müziği keşfetmeniz ve tadına varmanız daha önce olmadığı kadar kolay. İnternet radyo istasyonları ve müzik arşiviniz dahil olmak üzere, Spotify® ve Deezer üzerinden milyonlarca şarkıyı kablosuz olarak dinleyebilirsiniz.

Sisteminizi genişletin

Bir tane SoundTouch® sistemi ile başlayın ve ne zaman isterseniz daha fazlasını ekleyin. Her oda için farklı müzikler seçebileceğiniz gibi tüm odalarda da aynı müziği dinleyebilirsiniz.

Ücretsiz, güçlü uygulama

Telefonunuzu güçlü bir kumandaya çevirin ve müziğinizi evin neresinde olursanız olun kolayca kontrol edin.

Kablolu bağlantı seçeneği

SA-5 amplifikatör üç adet AUX girişine sahiptir. Bu sayede CD çalarlar gibi kablosuz yayın yapmayan müzik kaynakları ile bağlantı kurabilirsiniz. İki çift hoparlör ile paralel çalıştırabilirsiniz. Böylece amplifikatöre dört hoparlör bağlayabilirsiniz.

Entegre Bluetooth®

Bose® SoundTouch® sistem Bluetooth® bağlantı özelliği ile tüm uyumlu cihazlardan kablosuz olarak müzik dinlemenize izin verir. Bu sayede YouTube gibi daha fazla kanaldan müzik dinleyebilirsiniz.

Ürün Yorumları