• Bose Quietcomfort 30 Kablosuz Noice Cancelling Kulakiçi Kulaklık
  • Bose Quietcomfort 30 Kablosuz Noice Cancelling Kulakiçi Kulaklık
  • Bose Quietcomfort 30 Kablosuz Noice Cancelling Kulakiçi Kulaklık
Bose Quietcomfort 30 Kablosuz Noice Cancelling Kulakiçi Kulaklık Bose Quietcomfort 30 Kablosuz Noice Cancelling Kulakiçi Kulaklık Bose Quietcomfort 30 Kablosuz Noice Cancelling Kulakiçi Kulaklık

Bose Quietcomfort 30 Kablosuz Noice Cancelling Kulakiçi Kulaklık

Ürün Kodu: 950171

Ürün Bilgisi

Bose Quietcomfort 30 Kablosuz Noice Cancelling Kulakiçi Kulaklık Bluetooth Kulaklık


Dış dünyanın ne kadarını duymak istediğinize siz karar verin

Çevrenizdeki gürültüyü kontrol edemezsiniz ama ne kadarını duymak istediğinizi kontrol edebilirsiniz. QuietControl® 30 kulaklıklar ile gürültü engelleme seviyesini kontrol edebilir, ve her volüm seviyesinde dengeli ses performansı elde edebilirsiniz. Hafif bir boyun bandı tasarımı tüm gün kullanabilmeniz için vücudunuzun şekline uyum sağlar, ve Bluetooth® bağlantısı kabloları ortadan kaldırır.

Ne duymak istediğinize siz karar verin

Çığır açan yeni teknoloji ile daha önce hiç yaşamadığınız bir dinleme deneyimine hazır olun. Artık dış dünyanın ne kadarını kendi dünyanıza dahil etmek istediğinizi kontrol edebilirsiniz. Ofis gürültüsü çalışmanıza odaklanmanızı mı zorlaştırıyor? Dikkat dağıtan gürültüleri bloke edin. Havalimanında uçağınızı mı bekliyorsunuz? Biniş çağrısını duyabilmeniz için biraz dışarıdan gürültü girmesine izin verin. Uçak kalktıktan sonra da tekrar bloke edin. Tüm gün boyunca gürültü siz istemedikçe araya girmesin.

Ergonomik boyun bandı tasarımı

Hafif, yuvarlak hatlı boyun bandı vücudunuzun şekline uyum sağlar. Tüm gün kullandığınızda konforlu kalması için yumuşak materyaller ile tasarlanmıştır.

Aktif gürültü engelleme

Gürültü devamlıdır. O yüzden sürekli ölçüm yapmak, karşılaştırmak ve tepki vermek için kulaklıkların iç ve dışında özel bir düzende yerleştirilmiş mikrofonlar bulunmaktadır. Sistem sonrasında gürültüyü sıfırlamak için ölçümlere eşdeğer veya ters bir sinyal üretir. StayHear®+ QC kulaklık silikonları da aynı zamanda ek pasif gürültü engelleme için hafif bir yalıtım sağlarlar.

Taviz vermeyen kablosuz ses

Performanstan ödün vermeden kablolardan kurtulun. Volüme göre optimize edilmiş EQ, her volüm seviyesinde istikrarlı ve dengeli ses sunar. Eğer kalabalık bir caddedeyseniz ve sesi açmanız gerekiyorsa, müzik kalitesinde kayıp yaşamazsınız. Bu kulaklıklar, cihazlarınıza kablosuz bağlantının hızlı ve kolay olması için Bluetooth® ve NFC bağlantısı ile yeniden tasarlandılar. Entegre mikrofon sayesinde cihazınıza dokunmadan çağrıları cevaplayıp sonlandırabilir, parçaları atlayıp durdurabilir ve volümü kontrol edebilirsiniz. Böylece tek odağınız her zaman müziğiniz olabilir.

Bir uygulama herşeyi değiştirebilir

Kulaklıklarınızın tüm potansiyelinden yararlanmanızı istiyoruz. Bu yüzden istediğiniz gürültü engelleme seviyesini ekrandan ayarlamanıza izin veren Bose® Connect uygulamasını tasarladık. Ayrıca, cihazlara bağlanmak ve aralarında geçiş yapmak şimdiye kadar olduğundan daha da kolay. Aynı zamanda ürün ipuçları verir ve ayarlarınızı kişiselleştirmeniz için size yardımcı olur. Bu ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamanın yarattığı farka hayran kalacaksınız.

Ücretsiz Bose Connect uygulamasını Apple veya Android™ mobil cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki adreslere tıklayın

Apple App store'dan yüklemek için tıklayınız

Google Play store'dan yüklemek için tıklayınız

Satın aldınız ürünlerin tamamı markanın Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler,kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir. Her türlü kozmetik ürününün iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış olması gerekmektedir.

Ürün Yorumları