• Bose QC20 Noice Cancelling Android Kulaklık
  • Bose QC20 Noice Cancelling Android Kulaklık
  • Bose QC20 Noice Cancelling Android Kulaklık
Bose QC20 Noice Cancelling Android Kulaklık Bose QC20 Noice Cancelling Android Kulaklık Bose QC20 Noice Cancelling Android Kulaklık

Bose QC20 Noice Cancelling Android Kulaklık

Ürün Kodu: 950435

Ürün Bilgisi

Bose QC20 Noice Cancelling Android Kulaklık Kulak İçi Kulaklık

Kulak-içi. Gürültü giderme. Daha iyi ses.

Nereye giderseniz gidin, onları yanınıza almayı unutmayın. Bose'un ilk kulak-içi gürültü giderici kulaklıkları, müziğinizi farklı ortamlarda nasıl dinleyebileceğiniz ile ilgili size şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kontrol gücü veriyor. İster tam güçte gürültü azaltma ile dış dünyayı bloke edin, ister Farkında modunu seçin ve dışarıdaki seslerin birazını duymaya devam edin. Ve bunları kulaklıklarınız kulağınızda ve Bose® performansıyla müziğinizi canlandırırken yapın. Gününüz sizi nereye götürürse götürsün, QC®20 kulaklıklar sizi müziğinizin temposuna ve etrafınızda olup bitene bağlar.
  • Bose® patentli teknolojiler sayesinde etkileyici ses performansı
  • Büyük boy herhangi bir kulaklıkla yarışan gelişmiş gürültü azaltma
  • Müziğinizin keyfini çıkarırken etrafınızdakilerden haberdar kalabilmeniz için Farkında modu
  • Bose patentli StayHear®+ kulaklık uçları ile uzun süreli konfor artı sağlam yerleşim
Kendinizi müziğinize bırakın

QC® 20 kulaklıklar, hareket halindeyken müziğinizi daha önce hiç duymadığınız bir performansla dinlemenizi sağlar. Hem etrafınızdaki gürültünün üzerine çıkan, canlı performans benzeri bir dijital ses kalitesinin, hem de kulak-içi kulaklık özgürlüğünün keyfini çıkarırsınız. StayHear®+ kulaklık uçları gürültünün birazını fiziksel olarak bloke ederken, Acoustic Noise Cancelling® teknolojimiz geriye kalan gürültünün çoğunu elektronik olarak azaltır. Gürültülü ortamlarda bile siz ve müziğiniz baş başa kalırsınız.

Etrafınızda olan bitenden haberdar olun


Bazı anlar vardır ki etrafınızda olup bitenden o kadar da kopmak istemeyebilirsiniz. Mesela yoğun trafikte bir caddede karşıdan karşıya geçerken, veya uçağınızın anonsunu beklerken. Farkında modu tam da bu zamanda devreye girer.  Kulaklıklarınızı çıkarmak yerine, bir düğmeye basmanız yeterli, ve belli bir düzeyde gürültü azaltma ile müziğiniz hala çalarken etrafınızdaki sesleri tekrar duyabilirsiniz. 


Etkileyici ses performansı

Bütün bunların hepsi, artı Bose®'un canlı performans benzeri ses kalitesi. Kulak-içi kulaklıklardan beklemediğiniz bir ses performansı. TriPort® teknolojimiz ve Aktif ekolayzer, müziğinize derinlik ve denge sağlamak için birlikte çalışır. Küçük detaylar öne çıkar. Gelişmiş kulaklık ucu teknolojisi


Kulaklıklarınızın yerleşimi ile uğraşmak zorunda kalmadığınızda müziğinizin tadını çıkarmak daha kolay. Tescilli StayHear®+ kulaklık uçları, kulağınızın içine zorla sokma gereğini ortadan kaldırarak yumuşak ve sağlam bir yerleşim sağlar. Mantar şeklindeki silikon maksimum konfor için kulaklığın kulağınız ile olan temasını eşit olarak dağıtır ve kulaklığın tam gürültü azaltmasına yardımcı olan hafif bir yalıtım oluşturur. 

 
Kontrol sizde


Kontrollerin hepsi parmaklarınızın ucunda. Gürültü gidermeyi açıp kapamak için kontrol modülünün üzerindeki düğmeyi kullanın. Entegre kumanda/mikrofonun üzerinde Farkında modu ve çağrı cevapla/sonlandır düğmeleri bulunur. 2-düğmeli kumanda (QC®20 modeli) Android, BlackBerry veya Windows telefonlarınız için tasarlanmıştır. iPhone veya iPod'unuz için özel tasarlanmış 4-düğmeli kumanda (QC®20i modeli), müzik kontrolü ve ses kumandalarına ulaşımınızı sağlar. Şarj edilebilir pil

Doğa dostu entegre lityum-iyon pil (modülün içinde) beraberinde gelen USB kablosu ile sadece iki saat içerisinde şarj olur ve şarj başına 16 saate kadar çalma süresi sağlar. Bir pil göstergesi ışığı pil seviyesini gösterir. Ve piliniz bitse bile müziğiniz hala diğer kulak-içi kulaklık modellerimizin performansı ile çalmaya devam eder. 

Kulaklığı kullanmadığınız zamanlarda, kulaklığınız ile gelen çantanın içinde kabloları ile birlikte saklamanız yeterlidir. 


Bu sayfadaki resimler seçtiğiniz kulaklık versiyonu ile değişiklikler gösterebilir.

 

Satın aldınız ürünlerin tamamı markanın Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler,kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir. Her türlü kozmetik ürününün iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış olması gerekmektedir.


Ürün Yorumları