• Bose Freespace 51 Hoparlör

Bose Freespace 51 Hoparlör

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 950162)

Zeminden kulağınıza ulaşan mükemmel ses.

Dış mekanda - özellikle bahçenizde - favori müziğinizle rahatlama fikrine bayılıyorsunuz. Ama bunu yaparken aynı zamanda hem kaliteli, hem de dilediğiniz yere koyabilme esnekliği sağlayan hoparlörler istiyorsunuz.

Sizi duyuyoruz.

BOSE® FreeSpace™ 51 hoparlörleri en iyi performansa sahip ve çok yönlü dış mekan hoparlörleridir. Havuza, güverteye veya bahçeye yerleştirebilirsiniz. Seçenekler sayısızdır.

FreeSpace™ 51 hoparlörleri bahçe yeşilliği ile uyumludur, bu nedenle zorlukla farkedilirler. Ancak, sesi 360º derece ile verdiklerinden her yönden kaliteli bir sesin keyfine varabilirsiniz.

BOSE® kalitesinde ses ve dayanıklık.

Ayağınızın dibine yerleştirilen bir hoparlörün nasıl olup da bu kadar temiz ve doğal ses sağladığını merak edebilirsiniz. FreeSpace™ 51 hoparlörler, 360 derece ses yayımına imkan veren istisnai şekilde geniş kapsama alanı sağlar. Sağlam, hava geçirmez kasa ve aşağı doğru ses veren 11,4 cm.lik Tüm frekans hoparlörler, zorlu koşullara yıl boyunca ses verecek şekilde dayanıklıdır. Favori müziğinizi seçin, ve onun önemsiz görünen nüanslarının, dış mekanda ne kadar belirginlik kazandığını görün.

Bir merkezi yerleştirilmiş bağlantı noktası dış mekanda sesin derinlik ve zenginliğini korumasını sağlayan düşük-frekans performansını geliştirir. Ve bu bağlantı noktası üzerindeki bir Kubbeli kanal ızgarası dinleme alanına yüksek frekans tonları yansıtır. Bu özelliklerin tümü, iç mekanda beklediğiniz ses kalitesi ile dış mekanda ihtiyaç duyduğunuz dayanıklılığı birleştirir.

Eşsizliği ayrıntılarda gizlidir.

FreeSpace™ 51 hoparlörlerinin esnekliği onları kısmen zemine gömmenizi veya sert zeminlere kolaylıkla monte edebilmenizi sağlar. Bu hoparlörün tabanı, sağlam ve güvenli yerleştirme için üç ayrı montaj deliğine sahiptir. Tabanın altındaki yivler kabloları düzgün şekilde içeri sokmanızı sağlar. Böylece, kablolar ezilmez ve güverte veya veranda üzerinde profesyonel görünümlü basit bir kurulum sağlanır.

Kılı kırk yaran tasarım ve doyurucu performans ile, FreeSpace™ 51 hoparlörler, dış mekanda müzik dinleme zevki için ideal seçimdirler.

Basit bir genişletme çözümü

Eğer bir LIFESTYLE® sistemine sahipseniz, FreeSpace™ 51 hoparlörlerinizi SA-3 amplifikatörü ile besleyebilir ve sisteminizin performans ve keyfini bahçenize veya havuzunuza taşıyabilirsiniz. LIFESTYLE® sisteminizle daha fazlasını yapmak mümkündür, ve SA-3 amplifikatörü ve 251® hoparlörleri ile, bu daha kolay olamazdı.

ış etken korunaklı kasa

Hoparlörlerin sürekli ve güvenilir performans gösterirken dış mekanın yıl boyunca süren zorlu koşullarına dayanmasını sağlar. 160kg basınca dayanıklıdır.

Kablo oluğu

Hoparlörün kendi kabloları üzerinde gezinmesini engeller ve güverte, veranda ve diger düz zeminlerde profesyonel görünümlü kurulum imkanı sağlar.

Merkezi kanal tasarımı

Bas seslerde, özellikle derinliği ve frekans genişliğini arttırarak daha temiz ve net performans sağlar.

Montaj delikleri

Sert zemine veya toprağa, kolay, sağlam ve güvenli montaj sağlar.

Özel tasarlanmış kabin

BOSE® mühendisleri tarafından çok özel olarak geliştirilmiş bu tasarım sayesinde dekorotiflik ve kolay montaj imkanının yanı sıra gereçeğe yakın sesin dış mekanda bile edilebilmesi mümkün olmuştur.

Polymer lif kasnak

Yüksek verimlilik sağlar, gerçeğe yakın ses verirken hoparlörün dış etkenlerden etkilenmesini önler.

Yeşil hoparlör kabini

Bahçe yeşili ile uyumlu.

Boyutlar (yükseklik x çap):

Her hoparlör � 38 x 37cm � 5,4kg

Kutu İçeriği

  • 2 hoparlör
  • 4 kablo kıskacı

Ürün Yorumları