• Bose 161 Hoparlör

Bose 161 Hoparlör

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 950305)

Zarif hoparlörlerden yayılan dikkat çekici düzeyde ses.

Bose® 161 hoparlör göz alıcı performans ile zarif, engelsiz bir tasarımın ideal bileşimini verir. Oda dekorunuza zarif bir şekilde uyum sağlayan hoparlörlerden zengin, kulağı dolduracak düzeyde bir müzik duyarsınız.

İki önemli teknoloji sayesinde 161 hoparlör böylesi yüksek performansa sahip sesi küçük bir kasadan sağlar. Her hoparlördeki tescilli Twiddler®; sürücüler hoparlörlerin, sizin ancak büyük hoparlörlerden bekleyebileceğiniz düzeyde bir performans sağlamasına imkan verir. Ek olarak, Articulated Array hoparlör tasarımımız BOSE® STEREO EVERYWHERE® hoparlör performansı elde edilmesine imkan verir ve yalnızca "küçük sevimli köşenizden" değil oda içinde her yerden gerçeğe özdeş stereo ses dinlemenizi sağlar.

Aradığınız performans.İhtiyaç duyduğunuz çok yönlülük.

161 hoparlörler, onları ev sineması uygulamaları için iyi bir seçenek haline getirecek şekilde, stereo hoparlörler veya surround ses hoparlörleri olarak da kullanılabilir. Ek olarak, ince ve zarif görünüme sahip olan özel duvar montaj destekleri, 161 hoparlörlerin ev içinde bir dizi farklı yerleştirme seçeneğine sahip olmasını sağlar.

Articulated Array hoparlör tasarımı

Sinema tadında bir deneyim için geniş, kesintisiz bir ses alanı sağlar. Diyalog, yanda otursanız dahi ekranda sabit olarak kalır.

BOSE® STEREO EVERYWHERE® hoparlör performansı

Geleneksel hoparlörler gibi, sadece küçük bir alanda değil, oda içinde neredeyse dilediğiniz her yerden zengin stereo ses sağlar.

Ev sinema sistemine uygunluk

Keyifli ses efektleri bulunan surround ses sistemi oluşturmak için merkez kanal ve diğer DIRECT/REFLECTING® hoparlörlerle birlikte sorunsuz çalışır.

Manyetiği engellenmiş hoparlörler

Görüntü kalitesi etkilenmeksizin, hoparlörünüzün ekranınızın yakınına yerleştirilebilmesini sağlar.

Otomatik koruma devresi

Özel olarak geliştirilmiş bu devre sayesinde dinleme deneyiminizi etkilenmeden sistemin fazla yüklenerek bozulmasını önlenir.

Özgün asma aparatları dahil

Kolay kurulum ve yerleştirme çeşitliliği sunar.

SYNCOM® kompüter test onayı

Ses endüstrisinde, kalite ve güvenilirlik açısından en yüksek seviyeden bir testten yararlanır.

Yüksek performans twiddler hoparlör

Oda içinde her yere uyum sağlayabilen küçük bir hoparlör kasasıyla düşük frekansları temiz ve net olarak üretir.

Boyutlar (Y x G x D) � Ağırlık:

Her hoparlör � 10,6 x 27,8 x 12,6cm � 1,5kg

Çift Kutu içinde � 3,6kg

Kutu İçeriği

  • 1 sol hoparlör
  • 1 sağ hoparlör
  • Montaj ayakları
  • Yapışkanlıklı lastik ayak

Ürün Yorumları