Bluray / CD Oynatıcı

2 Bluray / CD Oynatıcı Var
Filtrele

Bluray / CD Oynatıcı Fiyatları

Sinemanın büyülü dünyasını evin konforlu ortamıyla birleştiren DVD - Blu-Ray Player teknolojisi, birbirinden farklı özellikleri ve uygulamalarıyla size etkileyici bir sinema deneyimi sağlar. Farklı ihtiyaçlara ve zevklere göre tercih edilebilecek geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken DVD - Blu-Ray Player ürünleri; kalite, taşınabilirlik, tasarım ve fiyat gibi özellikleriyle birbirinden ayrılır. Film izlemeyi daha kolay ve zevkli bir hale getiren DVD player, ses ve görüntü kalitesini bir hayli üst noktalara taşıyan Blu-Ray player gibi teknolojilerle film izlemek artık hem daha pratik, hem de daha eğlenceli. En Yaygın Kullanılan Disk DVD Player 2

Piyasadaki hemen hemen bütün filmlerin DVD kayıtları kolaylıkla ulaşılabilir olduğu için, kaliteli bir DVD player sahibi olarak yerli yabancı birçok filmi evinize rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kolay bulunan içeriklerin yanı sıra VCD player gibi eski ürünlere göre ses ve görüntü kalitesini bir hayli ileri bir noktaya taşıyan DVD oynatıcı ürünlerine, uygun DVD player fiyatları ile de avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Yüksek kalitede ses ve görüntü aktarımı sağlayan HDMI özellikli DVD player modelleri ile evde sinema deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz. Philips, LG ve Grundig DVD Player modelleri ile en son DVD teknolojisine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz pratik kullanımı, hesaplı fiyatları ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken portatif DVD player modelleri ile beğendiğiniz filmleri her an için yanınızda bulundurabilir ve sinema keyfini dilediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

3

Blu-Ray Player: En Son Teknoloji, En Kaliteli Deneyim

4

Şu an için dünyada en çok kullanılan optik disk olan DVD’ye göre çok daha yeni bir teknoloji olan fakat tüm dünyada hızla yaygınlaşmaya başlayan Blu-Ray player teknolojisi ile daha kaliteli bir film deneyimi yaşayabilirsiniz. Farklı formattaki CD'leri okuyabilme özelliği olan Blu-Ray player ürünleri ile yüksek çözünürlük kalitesi ve daha fazla disk kapasitesi elde edebilirsiniz. Yüksek çözünürlükle cam gibi görüntü aktarımını gerçek kılan HDMI özellikli Philips Blu-Ray Player ile sinema kalitesini evinize taşıyabilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerle karşılaştırıldığında daha yüksek bir görüntü kalitesi sunan Blu-ray oynatıcıların farklı uygulamaları ve özellikleriyle zengin bir kullanıcı deneyimi sağlayabilirsiniz. İster Blu-ray 3D modelleri ile gerçekçi ve etkileyici bir 3 boyutlu film deneyimi yaşayabilir; isterseniz de internete bağlanabilen Blu-Ray oynatıcı modelleri ile online dünyayı kaliteli bir görünümle ekranlarınıza taşıyabilirsiniz.