Hakkımızda

wpid-ELITE_C_BLUE_RGB-2016-04-30-14-48.gifWebdenal 2004 yılından bu yana ülkemizde faaliyet gösteren köklü bir e-ticaret firmasıdır. 2016 yılı Haziran ayında TÜBİSAD tarafından yayınlanan Türkiye e-ticaret raporuna göre; sektörde aynı alanda faaliyet gösteren ikinci büyük firma olarak pozisyonunu sağlamlaştırmıştır.

1997 yılında kurulmuş olan FGG Makina Danışmanlık Limited Şirketi, 2004 yılında tüm faaliyetlerini e-ticaret sektöründe geliştirmeye yönlendirmiştir.  Sitede 20.000’in üzerinde sıfır ve orjinal ürün, en uygun fiyatlarla satıştadır. Yıllar içerisinde Webdenal, hem tedarikçiler hem de müşteriler nezdinde kaliteden ödün vermeden ilerlemiştir.

Webdenal ELITE Programı Üyesi

2016 yılına yeniliklerle giren Webdenal, Nisan 2016’da Londra Borsası ELITE Programı‘na seçildi. ELITE Programı Londra Borsası’nın yenilikçi küçük ve ortak ölçekli firmaların büyümelerine destek vermek amacıyla başlattığı bir program.

23 ülkeden, 350 şirket ve 100 yatırımcının bulunduğu program, yenilikçi, vizyon sahibi küçük ve orta ölçekli firma ve yatırımcılara uluslararası platformda fon alma seçenekleri, şirket profilinin artırılması, ilişkilerini geliştirmesi, potansiyel yatırımcılara tanıştırılması, yönetim ve girişimcilik desteği sağlıyor.

ELITE Programı ilk defa bu 2016’da Türkiye’den dört firmayı bünyesine kattı. E-ticaret’te Webdenal, güvenlikte Natek, bilişimde Vector ve otomobil parçaları üreticiliğinde Surteks firmaları bu gururu paylaşıyor.

Londra Borsası Ana Piyasalar, Avrupa Kıtası Sorumlusu, Luca Peyrano Nisan ayındaki yeni programın açılışında yaptığı konuşmada, TÜRKONFED ile imzaladıkları anlaşmadan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Peyrano, ELITE‘in bugüne kadar Avrupa’da yapılmış en başarılı iş destek programı olduğunu kaydederek programın, yerel çabalarla uluslararası desteğin birleşmesiyle birlikte Türk şirketleri için de çok faydalı olacağına inandığını kaydetti. Türkiye ile ilişkilerinin çok iyi bir şekilde devam ettiğini kaydeden Peyrano, 2015 eylül ayında Istanbul Borsa’sı ile bir anlaşma imzaladıklarını ve Türkiye ile artarak süren ilişkilerin devamını temenni ettiklerini dile getirdi.

wpid-LSE_Elite_APR2016_403-2016-04-30-14-48.jpg

Webdenal olarak ELITE Programı’nın bir parçası olarak 2016 sizlere sunduğumuz hizmetleri hem geliştirmek hem de iyileştirmek yönünde adımlar atmaya çalışıyoruz.

Bu çabamızın ilk meyvesi yeni web site arayüzümüz oldu. Nisan ayında yeni eklenen kategoriler ve geliştirdiğimiz tedarikçi altyapısıyla ürün gamımızı çeşitlendirdik. Sizleri yeniliklerimiz konusunda daha sık bilgilendirmeye amaçlıyoruz.

Bu başarımızda en büyük pay müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin.
2004’ten bu yana eksilmeyen desteğiniz için teşekkür ederiz.

———

Yeni katılan şirketlerle gittikçe büyüyen ELITE basın bildirisi için:
http://www.lseg.com/resources/media-centre/press-releases/elite-expansion-continues-across-europe-15-new-companies