Sinbo Shb-3107 Multi Blender Seti

Sinbo SHB-3107 Blender Seti

 • Blender Seti
Braun Multiquick 7 MQ 735 Sauce 750W Blender Seti

Braun Multiquick 7 MQ 735 Sauce Blender Seti

 • Blender Seti
Arçelik 1260 Blender Set

Arçelik K 1260 RHB El Blender Seti

 • Blender Seti
Braun Multiquick 5 MQ 545 Aperitive Blender Seti

Braun Multiquick 5 MQ 545 Aperitive Blender Seti

 • Blender Seti
Kenwood SB 255 Smoothie Blender

Kenwood SB255 Smoothie Blender

 • Sürahili Blender
Fakir Mr.Chef Quadro Blender Seti - Bej

Fakir Mr.Chef Quadro Blender Seti - Bej

 • Blender Seti
Sinbo SHB-3100S Çubuk Blender Set 350W

Sinbo SHB-3100S Çubuk Blender Seti

 • El Blenderi
Braun Multiquick 7 MQ 775 Patisserie Blender Seti

Braun Multiquick 7 MQ 775 Patisserie El Blender Seti

 • Blender Seti
Electrolux ESB5400BK Sürahili Blender

Electrolux ESB5400BK 700W Sürahili Blender

 • Sürahili Blender
Kenwood Sb327 750 Watt Musluklu Metal Blender

Kenwood SB327 Smoothie Makinesi

 • Blender Seti

Blender, El Blenderi ve Blender Seti Çeşitleri - Webdenal

Arnica, Arzum, Arçelik, Beko, Blue House, Braun, Conti, CVS, Electrolux, Fakir, Fantom, Felix, Goldmaster, Homend, Kenwood, King, Philips, Sinbo, Premier, Stilea, Tefal markalı tüm blender ve blender setlerini en ucuz fiyata Webdenal'da bulabilirsiniz.

Mutfaktaki en büyük yardımcınız olan blender ve blender setleri, yemek hazırlamada kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Zamandan tasarruf etmek ve yemeklerinizi daha pratik yapmak için en sık kullanacağınız mutfak ürünlerinin başında gelmektedir. Mutfakta blender ve blender setleri ile yapacağınız yemeklerinizi konuklarınıza keyifle ikram edebilirsiniz.

Yemek hazırlarken kullanacağınız blender ve blender setleriyle daha lezzetli yemekler yapabilir, daha kolay çorba hazırlayabilir, krema ve mayonez yaparken, yumurta çırparken, kuru gıdaları parçalarken fonksiyonelliğinden faydalanabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinizi, buz kırma ve parçalama özellikleriyle birlikte bir çok meyveyi karıştırarak hazırlayacağınız soğuk içeceklerle serinletebilirsiniz.

Elektrikli mutfak aletleri içerisinde en çok tercih edilen mutfak aleti, blender ve blender setlerdir. İhtiyacınız olan blender ve blender setleri farklı renk, güç ve işlevsellik seçenekleriyle Webdenal'da bulabilirsiniz.

Ürünlerde güçlü motor, buz parçalama özelliği, katı gıdaları doğrayabilme, ekstra güç kullanmadan yatay dikey kesebilen bıçaklar gibi özellikler vardır. Blender ve blender setlerinde, ölçek kabı, bıçak koruma kapağı gibi farklı aksesuarlar mevcuttur. Çelik, plastik ve cam gövde ile çelik yada titanyum bıçaklar kullanılan çeşitler, tezgah üstü ve duvara monteli olarak kullanılabilir.

Her bütçeye uygun blender ve blender seti modellerini, 19TL'den başlayan uygun fiyatlarla Webdenal'dan satın alabilirsiniz.