Bestline Havana 5 Parça Vestiyer Takımı - Beyaz Mobilya

  • Bestline Havana 5 Parça Vestiyer Takımı - Beyaz Mobilya
  • Bestline Havana 5 Parça Vestiyer Takımı - Beyaz Mobilya
  • Bestline Havana 5 Parça Vestiyer Takımı - Beyaz Mobilya
Bestline Havana 5 Parça Vestiyer Takımı - Beyaz Mobilya Bestline Havana 5 Parça Vestiyer Takımı - Beyaz Mobilya Bestline Havana 5 Parça Vestiyer Takımı - Beyaz Mobilya

Ürün Kodu: 891328

Ürün Bilgisi

Boy Dolabı Ölçüleri:

Genişlik : 28 cm
Derinlik : 30 cm
Yükseklik : 150 cm

Ayakkabılık Ölçüleri:

Genişlik : 40 cm
Derinlik : 28 cm
Yükseklik : 56 cm

Ayna Ölçüleri:

Genişlik : 40 cm
Yükseklik : 70 cm

Askı Ölçüleri:

Genişlik : 10 cm
Yükseklik : 20 cm

Tabure Ölçüleri:

Genişlik : 40 cm
Derinlik : 30 cm
Yükseklik : 32 cm
Ürün Bilgileri:

Bestline insan ergonomisini göz önünde bulundurarak, maksimum yarar sağlayacak şekilde en yeni teknolojileri kullanarak ürettiği ve kalite kontrolü yapıldıktan sonra size sunduğu bu fonksiyonel vestiyer seti minimum alanda maksimum yarar sağlamasını hedefleyerek tasarlanmıştır.

Set toplamda 5 parçadan oluşmaktadır.

Boy dolabının geniş iç hacmi sayesinde çok sık kullanmadığınız ayakkabı ya da terliklerinizi saklayabilirsiniz. İsterseniz bu boy dolabını evinizin başka bir yerinde başka bir amaçla da kullanabilirsiniz. Ayakkabılık bölümünde ise daha sık kullandığınız ayakkabılarınızı saklayabilir ya da bu dolabı da farklı bir amaçla kullanabilirsiniz. Ürünün başka bir parçasını oluşturan tabure sayesinde de artık ayakkabılarınızı giymek için tutunacak bir yer aramanıza gerek kalmayacaktır.


Ürün Özellikleri

İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında aksesuar ve panel levhalar kullanılmaktadır.

Ürünü oluşturan panel parçalarının kenarları 0,40 mm kalınlığındaki bant ile bantlanmaktadır.

Maksimum sağlamlık için alyan + kavela birleştirme sistemiyle kurulur, ithal, yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.Tüm Bestline ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalar kullanılmıştır.Kullanılan tüm aksesuar ve montaj malzemeleri, birinci sınıf üst kalitede ürünlerden seçilmiş olup uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz formdadır.
Montaj ve Teslimat Bilgisi

Ürün, özel kargo paketinde demonte olarak, 2 koli içerisinde teslim edilmektedir.


Ürün demonte olup kurulumu çok kolaydır. Sadece yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şemasındaki sıralama takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur.


Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir. Hasarlı ulaşan ürünlerde, kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.


Garanti Süresi

2 yılÜrün Yorumları