Bestline Diva TV Ünitesi - Ceviz Mobilya

  • Bestline Diva TV Ünitesi - Ceviz Mobilya
  • Bestline Diva TV Ünitesi - Ceviz Mobilya
  • Bestline Diva TV Ünitesi - Ceviz Mobilya
Bestline Diva TV Ünitesi - Ceviz Mobilya Bestline Diva TV Ünitesi - Ceviz Mobilya Bestline Diva TV Ünitesi - Ceviz Mobilya

Ürün Kodu: 891240

Ürün Bilgisi

Ürün Ölçüleri


Tv Sehpası Ölçüleri:

Yükseklik: 36 cm
Genişlik: 130 cm
Derinlik: 30 cm
48” ve altı tüm televizyonlar ile uyumludur


Büyük Raf Ölçüleri:

Yükseklik: 10 cm
Genişlik: 150 cm
Derinlik: 20 cm

Küçük Raflar Ölçüleri:

Yükseklik: 2 cm
Genişlik: 25 cm
Derinlik: 20 cm


Ürün Bilgileri:

Bestline insan ergonomisini göz önünde bulundurarak, maksimum yarar sağlayacak şekilde en yeni teknolojileri kullanarak ürettiği ve kalite kontrolü yapıldıktan sonra size sunduğu bu fonksiyonel TV Ünitesi evinizin baş köşesinde severek kullanacaksınız. Açık bölümlere uydu alıcısı, DVD oynatıcı ve oyun konsolu gibi gereçleri koyabilirsiniz. Kapalı bölümde de ortalıkta görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı saklayabilirsiniz. TV Sehpası modülünden ayrı olarak ürüne ait 4 adette açık raf bulunmaktadır. Bu raflara da çerçevelerinizi, saatinizi ve birbirinde şık biblolarınızı yerleştirebilir, evinizin dekorasyonuna farklı bir hava katabilirsiniz.


Ürün Özellikleri

İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında aksesuar ve panel levhalar kullanılmaktadır.


Ürünü oluşturan panel parçalarının kenarları 0,40 mm kalınlığındaki bant ile bantlanmaktadır.


Maksimum sağlamlık için minifiks + kavela birleştirme sistemiyle kurulur, ithal, yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.


Tüm Bestline ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalar kullanılmıştır.


Kullanılan tüm aksesuar ve montaj malzemeleri, birinci sınıf üst kalitede ürünlerden seçilmiş olup uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz formdadır.


Montaj ve Teslimat Bilgisi

Ürün, özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilmektedir.


Ürün demonte olup kurulumu çok kolaydır. Sadece yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şemasındaki sıralama takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur.


Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir. Hasarlı ulaşan ürünlerde, kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.


Garanti Süresi

2 yıl


Ürün Yorumları