Bestline Optimum Fonksiyonel Bilgisayar Masası - Beyaz Mobilya

  • Bestline Optimum Fonksiyonel Bilgisayar Masası - Beyaz Mobilya
  • Bestline Optimum Fonksiyonel Bilgisayar Masası - Beyaz Mobilya
  • Bestline Optimum Fonksiyonel Bilgisayar Masası - Beyaz Mobilya
Bestline Optimum Fonksiyonel Bilgisayar Masası - Beyaz Mobilya Bestline Optimum Fonksiyonel Bilgisayar Masası - Beyaz Mobilya Bestline Optimum Fonksiyonel Bilgisayar Masası - Beyaz Mobilya

Ürün Kodu: 891266

Ürün Bilgisi

Ürün Ölçüleri:

Genişlik:70 cm

Derinlik: 19 cm

Yükseklik: 61 cm

Açılan Masa Derinliği: 45 cm

Ürün Özellikleri:
Bestline ürünleri insan ergonomisi göz önüne alınarak maksimum yarar sağlayacak şekilde, en son teknoloji kullanılarak üretilir ve kalite kontrolden geçirildikten sonra sizlere sunulur…


İncelediğiniz Optimum Fonksiyonel Bilgisayar Masası, Bestline markasının demonte serisinde yer almaktadır. Bu serinin en önemli özelliklerinden biride, üründe kullanılan renk ve desen alternatifleridir. Tüm renk ve desenlerimiz odalarınızda kullandığınız diğer eşyalarınızla uyum içerisinde olacaktır. Bu ürünün 3 ayrı renk ve desen alternatifi bulunmaktadır.

Ürünümüzde, 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalar kullanılmıştır.

Kullanılan tüm aksesuarlar, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz, 1. sınıfta olup, TSE'ye uygundur.


Kurulum ve Montaj:
Bilgisayar Masamız, özel kargo paketinde streçlenip, stroforlanarak demonte halinde tek koli içerisinde siz değerli müşterilerimize teslim edilecektir.


Ürünümüz demonte olup kurulumu çok kolaydır. Sadece yıldız uçlu tornavida yardımıyla ya da şarjlı matkapla montaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin kaliteli olmasından dolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz.


Bestline markalı ürünlerin tümünde, Türkiye'de ilk defa uygulamaya koyduğumuz kurulum ve montaj videolarımızı, koli içerisinden çıkacak, markamıza ait "Youtube" kanalından izleyerek kurulum ve montaj işlemlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo:
Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir. Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.

Garanti Süresi :
· Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Ürün Yorumları