Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Emily Mobilya

  • Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Emily Mobilya
  • Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Emily Mobilya
  • Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Emily Mobilya
Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Emily Mobilya Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Emily Mobilya Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Emily Mobilya

Ürün Kodu: 889688

Ürün Bilgisi

Ürün ayakları Abs plastik malzemedir.

Ürün Ölçüleri:

Komple:
Yükseklik: 152 cm ( Ayaklarla Beraber)
Genişlik: 41 cm ( Ayaklarla Beraber)
Derinlik: 12,5 cm

Gövde:
Yükseklik: 110 cm (Ayaksız)
Genişlik: 37 cm (Ayaksız)
Derinlik: 10 cm

Ürün Özellikleri:
Kapak Malzemesi: 18 mm, Çift Yüz, %100 High Gloss Lake Parlaklığı MDF Profil

Gövde:
Malzemesi: 18 mm, Çift Yüz, %100 High Gloss Lake Parlaklığı Yonga Levha

Kalp Şeklinde Küpe Standı:
Askı Adedi: 108 adet tekli küpe alabilecek kapasite

Kancalar:
Askı Adedi: Toplam 32 adet kanca

Yüzüklük:
Adet: 41 adet yüzük alabilecek kapasite


Bölme adedi: 10 adet farklı ebatlarda bölme (İçerisine koyacağınız aksesuar, parfüm, deodorant, oje gibi kişisel bakım ürünlerinizin düşmemesi için bariyer korumalı)


Raf Bölmeleri;
Yüksekliği: 53 cm
Genişliği: 33 cm
Derinliği: 9 cm


Kulp:
1 adet kristal cam kulp

Kilit:
1. Kalite ithal, işlevsel, güçlendirilmiş çelik kilit ve anahtar

Ayna:
4 mm kalınlığında 1.kalite, Şişecam marka flotal ayna

Ayarlanabilme özelliği:
Boyunuza göre dilediğiniz gibi ayarlayabilir, daha dik ya da daha eğimli olmasını çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Ürün Açıklamaları:

En yeni ev dekorasyon trendlerinden Bestline Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Takı ve Aksesuar Dolaplarımızla, mükemmel bir depolama çözümünün yanı sıra, boy aynası ihtiyacınızı da karşılayarak, odanıza hem düzen hem şıklık katacaksınız.

Kutularda, çekmecelerde ya da dolapların işlevsiz bölümlerinde sakladığınız, takı ve aksesuarların, parfümlerin, deodorantların her daim elinizin altında düzenli bir şekilde bulunmasını, kolay ulaşılabilir olmasını ve odanızdaki tüm dağınıklığa son verdirmeniz için ideal olan, Bestline Gold Serisi Takı ve Aksesuar Dolabımız, gösterişli bir aynayla tek bir dokunuşla dağınıklığa son veriyor.

% 100 el işçiliği ile imal edilmiş olan Bestline Gold Serisi Takı ve Aksesuar Dolabımızın ön tarafı şık bir boy aynası iç kısmı ise sürekli birbirine karışmasından sıkıldığınız Takı ve Aksesuarlarınızı düzene sokacak, kullanışlı ve modern bir dolap?

Ayrıca Bestline kalitesi ve güvencesinde satılmakta olup garantisi altındadır.


İşlevsel bölme ve kancalarıyla, küpe ve yüzüklük standı ile dağınıklığa çözüm getiren ?Bestline Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Takı ve Aksesuar Dolabımız? şık tasarımı ve farklı renk ve desen seçenekleriyle evinizin dekorasyonuna hoş bir hava katacak?

Diğer Özellikleri


• Toplam 32 adet kanca ve 10 ayrı ebatta bölmeleri bulunan raflarımızda mukavemetli ABS üzeri kadife kumaş kaplamadır. Yumuşak, zarif ve şık bir görüntü bu aksesuarlarda da yakalanmıştır. Raf derinlikleri 9 cm?dir. Tüm parfüm, deodorant, makyaj malzemeleri ve saat gibi kişisel eşyalarınızın rahatça sığabileceği derinliktedir. Diğer tüm takı dolaplarında bu özellikler yoktur. Efekt kalp diye adlandırdıkları küpelikte olduğu gibi burada da rafın önüne karton mukavva kullanarak sağlıksız ve basit görüntü oluşturmuşlardır. Kullandıkları malzeme sadece beyaz renkte olduğundan dolabın kendisine göre renk yapamamaktadırlar. Bestline Takı ve Aksesuar Dolaplarına ise tüm kanca ve raflar dolabın kendi rengi ile uyumludur.
• Yüzüklük 18 mm sünger üzeri kadife kumaş kaplıdır. 41 adet yüzük takabileceğiniz kapasitedir. Diğer takı dolaplarında bu sayı en fazla 15?dir. Çünkü Best Takı Dolaplarında kullanılan yüzük standı ölçüsü diğerlerinin 3 katıdır.
• Dolabımız 2 adet çelik menteşe ile güçlendirilmiştir. Menteşelerin 1 tanesi frenlidir. Buda kapağı kapattığınız zaman yumuşak bir kapanış sağlar, ses çıkartmaz ve sarsıntı yapmaz. Diğer takı dolaplarında maliyet düşürmek için frenli menteşe kullanmamaktadırlar. Bu yüzden kapanışı gürültülü ve sarsıntılıdır.
• Bestline Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabımızın ayakları çok şık ve zarif bir estetik kesimle mükemmel bir görüntü sağlar. Girintileri ve çıkıntıları estetik görünmesi adına daha fazladır. Bu da cumba diye tarif ettiğimiz kenar kalınlık kısımlarının boyanmasında çok zorluk çıkarır ve maliyetleri artırır. Fakat Bestline için estetik çok önemlidir. Bu maliyetlere katlanır. Diğer takı dolaplarının ayakları daha az girinti ve çıkıntılıdır. Bu da daha az estetik manasına gelir, görüntü bozulur. Fakat maliyet düşer.
• Kalp şeklinde küpe standı, kancalar ve raf bölümleri ABS üzeri kadife kaplı kumaş olmasının yanı sıra ayrıca, kapak kısmının iç tarafı ve gövde kısmının iç tarafı siyah renkli kumaş ile kaplanarak çok zarif ve yumuşak bir görüntü oluşması sağlanmıştır. Diğer takı dolaplarında siyah kumaşın yerine maliyet düşmesi adına siyah sunta kullanılmaktadır. Bu da çok soğuk bir görüntü oluşturmaktadır. Fakat görselinden baktığınız zaman ikisi de siyah göründüğü için bu farkı ayırt edemeyebilirsiniz.
• Kulpumuz kristal cam kulptur. Çok şık ve zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Diğer takı dolaplarında maliyeti daha düşük kulplar kullanılmaktadır.
• Kullanılan kalp şeklindeki küpe standı olsun, kancalar olsun, raf bölmeleri olsun mutlaka kapak ya da gövde rengiyle aynı olan kadife kumaş kaplanmıştır. Ya da kapak ve gövde rengine uygun kadife kumaş kaplanmıştır. Diğer takı dolaplarında teknolojik yatırım yetersizliğinde, küpelik, kanca ve raflar hem karton mukavva hem de sadece beyaz renk kullanabilmektedirler. Bu da dolap kapağını açtığınız zaman kapak gövde ve iç bölmeler arasında göz yorucu bir görüntü oluşturmaktadır.
• Bestline Gold Serisi Takı ve Aksesuar Dolabımızda güçlendirilmiş çelik anahtar kilidi sayesinde, takı ve aksesuarlarınıza ve değerli özel eşyalarınıza sizden başka kimse ulaşamaz. Diğer takı dolaplarında kilit kullanılmamaktadır.
• Sonuç olarak yukarıda bahsettiğimiz tüm bu özellikleri anlatmakla, siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirme adına vazifemizi yapmış hem de Bestline Gold Serisi ?High Gloss Lake Parlaklığı? Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabımızın gerçekten mükemmel olan kalitesini bir nebze olsun sizlere anlatabilmeyi amaçlamış olmaktayız.

Kurulum ve Montaj:

Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizin Aynalı dolap modülü monteli olduğu için kurulum gerektirmez.
Sadece Takı ve Aksesuar dolabımızın Ayakları demonte olup kurulumu çok kolaydır. Yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin 1. Sınıf olmasından dolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz.

Kargo ve Teslimat:
Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir.
Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.

Garanti:
Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.Ürün Yorumları