Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Belisa Mobilya

  • Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Belisa Mobilya
  • Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Belisa Mobilya
  • Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Belisa Mobilya
Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Belisa Mobilya Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Belisa Mobilya Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Belisa Mobilya

Ürün Kodu: 889689

Ürün Bilgisi

Ürün Ölçüleri:

Komple:

Yükseklik: 152 cm ( Ayaklarla Beraber)

Genişlik: 41 cm ( Ayaklarla Beraber)

Derinlik: 12,5 cm

Gövde:

Yükseklik: 122 cm (Ayaksız)

Genişlik: 37 cm (Ayaksız)

Derinlik: 11 cm

Ürün Özellikleri:

Kapak:

Renk: Parlak Turkuaz

Malzemesi: 18 mm, Çift Yüz, %100 HighGloss Lake Parlaklığı MDF Profil

Gövde:

Renk: Parlak Turkuaz

Malzemesi: 18 mm, Çift Yüz, %100 HighGloss Lake Parlaklığı Yonga Levha

Ayaklar:

Renk: Parlak Turkuaz

Malzemesi: Çift Yüz, %100 HighGloss Lake Parlaklığı

Kalp Şeklinde Küpe Standı:

Renk: Turkuaz

Askı Adedi: 108 adet tekli küpe alabilecek kapasite

Kancalar:

Renk: Turkuaz

Askı Adedi: Toplam 32 adet kanca

Yüzüklük:

Renk: Siyah

Adet: 41 adet yüzük alabilecek kapasite

Kapak İçi Yüzeyi:

Renk: Siyah

Gövde İçi Yüzeyi:

Renk: Siyah

Malzemesi: 3 mm MDF

Raf Bölmeleri:

Renk: Turkuaz

Bölme adedi: 10 adet farklı ebatlarda bölme (İçerisine koyacağınız aksesuar, parfüm, deodorant, oje gibi kişisel bakım ürünlerinizin düşmemesi için bariyer korumalı)

Raf Bölmeleri;

Yüksekliği: 53 cm

Genişliği: 33 cm

Derinliği: 9 cm

Menteşe:

Frenli menteşe olması sayesinde yumuşak kapak açılımı ve kapatımı

Kulp:

1 adet kristal cam kulp

Kilit:

1. Kalite ithal, işlevsel,güçlendirilmiş çelik kilit ve anahtar

Ayna:

4 mm kalınlığında 1.kalite, Şişecam marka flotal ayna

Ayarlanabilme özelliği:

Boyunuza göre dilediğiniz gibi ayarlayabilir, daha dik ya da daha eğimli olmasını çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Ürün Açıklamaları:

En yeni ev dekorasyon trendlerinden GoldSerisi High Gloss Lake Parlaklığı Takı ve Aksesuar Dolaplarımızla, mükemmel bir depolama çözümünün yanı sıra, boy aynası ihtiyacınızı da karşılayarak, odanızahem düzen hem şıklık katacaksınız.

Kutularda, çekmecelerde ya da dolaplarınişlevsiz bölümlerinde sakladığınız, takı ve aksesuarların, parfümlerin,deodorantların her daim elinizin altında düzenli bir şekilde bulunmasını, kolay ulaşılabilir olmasını ve odanızdaki tüm dağınıklığa son verdirmeniz için idealolan, Gold Serisi Takı ve Aksesuar Dolabımız,gösterişli bir aynayla tek bir dokunuşla dağınıklığa son veriyor.

% 100 el işçiliği ile imal edilmiş olan GoldSerisi Takı ve Aksesuar Dolabımızın ön tarafı şık bir boy aynası iç kısmı ise sürekli birbirine karışmasından sıkıldığınız Takı ve Aksesuarlarınızı düzene sokacak, kullanışlı ve modern bir dolap?

Ayrıca kalitesi ve güvencesinde satılmakta olup yine servisi ve garantisi altındadır.

Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı?Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı grubumuzda ayaklı 16 renk ve desen alternatifi ayrıca ayaksız yani duvara asma modelde 16 renk ve desen alternatifi bulunarak toplam 32 ürün bulunmaktadır.

İşlevsel bölme ve kancalarıyla, küpe ve yüzüklük standı ile dağınıklığa çözüm getiren ? Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Takı ve Aksesuar Dolabımızşık tasarımı ve farklı 16 renk ve desen seçenekleriyle evinizin dekorasyonuna hoş bir hava katacak?

Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı takı ve Aksesuar Dolabımızın, diğer takı dolaplarına göre üstün özellikleri:

- Kapak, gövde ve ayaklar dahil olmaküzere dolabımızın iç ve dıştaki tüm görünen yüzeylerin tamamı % 100 High Gloss(Yüksek Parlaklık) içerir olması. Diğer tüm takı dolapları mat yüzeye sahiptir.High Gloss özelliği sadece Gold Serisinde mevcuttur.

- En modern ve en yeni moda trendinesahip 16 renk ve desen alternatifinin bulunması. Diğer takı dolaplarında enfazla 3 renk bulunmaktadır.

- Kalp şeklinde küpe standı, yüzeyden2,5 cm yüksekliğindedir. Mukavemetli ABS malzemeden üretilmiştir. Yumuşak, zarif ve çok şıkbir görüntü oluşturmaktadır. 108 adet tekli küpe takılabilecek kapasitededir.Diğer tüm takı dolaplarında bu özelliklerin hiç biri yoktur, teknolojik altyapı gerektiren bu özellikleri yapabilmeleri de mümkün gözükmemektedir. Kalpşeklinde efekt adını verdikleri kalın karton mukavvayı yüzeye yapıştıraraksadece görüntü oluşturmak için koymuşlardır ve hiçbir işlevselliğibulunmamaktadır.

- Toplam 32 adet kanca ve 10 ayrı ebattabölmeleri bulunan raflarımızda mukavemetli ABS kaplamadır.Yumuşak, zarif ve şık bir görüntü bu aksesuarlarda da yakalanmıştır. Rafderinlikleri 9 cm?dir. Tüm parfüm, deodorant, makyaj malzemeleri ve saat gibikişisel eşyalarınızın rahatça sığabileceği derinliktedir. Diğer tüm takıdolaplarında bu özellikler yoktur. Efekt kalp diye adlandırdıkları küpelikteolduğu gibi burada da rafın önüne karton mukavva kullanarak sağlıksız ve basitgörüntü oluşturmuşlardır. Kullandıkları malzeme sadece beyaz renkte olduğundandolabın kendisine göre renk yapamamaktadırlar. Takı veAksesuar Dolaplarına ise tüm kanca ve raflar dolabın kendi rengi ile uyumludur.

- Yüzüklük 41 adet yüzük takabileceğiniz kapasitedir. Diğer takı dolaplarında bu sayı en fazla 15 dir. Çünkü Takı Dolaplarında kullanılan yüzük standı ölçüsü diğerlerinin 3 katıdır.

- Dolabımız 2 adet çelik menteşe ilegüçlendirilmiştir. Menteşelerin 1 tanesi frenlidir. Buda kapağı kapattığınızzaman yumuşak bir kapanış sağlar, ses çıkartmaz ve sarsıntı yapmaz. Diğer takıdolaplarında maliyet düşürmek için frenli menteşe kullanmamaktadırlar. Buyüzden kapanışı gürültülü ve sarsıntılıdır.

- GoldSerisi High Gloss Lake Parlaklığı Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabımızın ayaklarıçok şık ve zarif bir estetik kesimle mükemmel bir görüntü sağlar. Girintilerive çıkıntıları estetik görünmesi adına daha fazladır. Bu da cumba diye tarifettiğimiz kenar kalınlık kısımlarının boyanmasında çok zorluk çıkarır vemaliyetleri artırır. Fakat için estetik çok önemlidir. Bu maliyetlerekatlanır. Diğer takı dolaplarının ayakları daha az girinti ve çıkıntılıdır. Buda daha az estetik manasına gelir, görüntü bozulur. Fakat maliyet düşer.

- Kalp şeklinde küpe standı, kancalar ve raf bölümleri ABS olmasının yanı sıra ayrıca, kapak kısmının iç tarafı ve gövde kısmının iç tarafı siyah renkli kumaş ilekaplanarak çok zarif ve yumuşak bir görüntü oluşması sağlanmıştır. Diğer takıdolaplarında siyah kumaşın yerine maliyet düşmesi adına siyah suntakullanılmaktadır. Bu da çok soğuk bir görüntü oluşturmaktadır. Fakatgörselinden baktığınız zaman ikisi de siyah göründüğü için bu farkı ayırtedemeyebilirsiniz.

- Kulpumuz kristal cam kulptur. Çok şıkve zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Diğer takı dolaplarında maliyeti dahadüşük kulplar kullanılmaktadır.

- K Diğer takı dolaplarında teknolojik yatırım yetersizliğinde,küpelik, kanca ve raflar hem karton mukavva hem de sadece beyaz renk kullanabilmektedirler. Bu da dolap kapağını açtığınız zaman kapak gövde ve içbölmeler arasında göz yorucu bir görüntü oluşturmaktadır.

- GoldSerisi Takı ve Aksesuar Dolabımızda güçlendirilmiş çelik anahtar kilidisayesinde, takı ve aksesuarlarınıza ve değerli özel eşyalarınıza sizden başkakimse ulaşamaz. Diğer takı dolaplarında kilit kullanılmamaktadır.

- Sonuç olarak yukarıda bahsettiğimiztüm bu özellikleri anlatmakla, siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirme adına vazifemizi yapmış hem de Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabımızın gerçekten mükemmel olan kalitesini birnebze olsun sizlere anlatabilmeyi amaçlamış olmaktayız.

Kurulum ve Montaj:

Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizinAynalı dolap modülü monteli olduğu için kurulum gerektirmez.

Sadece Takı ve Aksesuar dolabımızınAyakları demonte olup kurulumu çok kolaydır. Yıldız uçlu tornavida yardımıylamontaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmedenbasitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tümmalzeme ve aksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin 1. Sınıfolmasından dolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz.

Kargo ve Teslimat:

Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü,kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir.

Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketinehasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimiyapılamamaktadır.

Garanti:

2 yıl garantilidir.

Ürün Yorumları