Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Asma Takı ve Aksesuar Dolabı Melody Takı Dolabı

  • Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Asma Takı ve Aksesuar Dolabı Melody Takı Dolabı
  • Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Asma Takı ve Aksesuar Dolabı Melody Takı Dolabı
Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Asma Takı ve Aksesuar Dolabı Melody Takı Dolabı Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Asma Takı ve Aksesuar Dolabı Melody Takı Dolabı

Ürün Kodu: 889692

Ürün Bilgisi

Ürün Ölçüleri:

Komple:

Yükseklik: 152 cm ( Ayaklarla Beraber)

Genişlik: 41 cm ( Ayaklarla Beraber)

Derinlik: 12,5 cm

Gövde:

Yükseklik: 122 cm (Ayaksız)

Genişlik: 37 cm (Ayaksız)

Derinlik: 11 cm

Ürün Özellikleri:

Kapak:

Renk: Parlak Kırmızı

Malzemesi: 18 mm, Çift Yüz, %100 HighGloss Lake Parlaklığı MDF Profil

Gövde:

Renk: Parlak Kırmızı

Malzemesi: 18 mm, Çift Yüz, %100 HighGloss Lake Parlaklığı Yonga Levha

Ayaklar:

Renk: Parlak Kırmızı

Malzemesi: Çift Yüz, %100 HighGloss Lake Parlaklığı

Kalp Şeklinde Küpe Standı:

Renk: Kırmızı

Askı Adedi: 108 adet tekli küpe alabilecek kapasite

Kancalar:

Renk: Kırmızı

Askı Adedi: Toplam 32 adet kanca

Yüzüklük :

Renk: Siyah

Adet: 41 adet yüzük alabilecek kapasite

Kapak İçi Yüzeyi:

Renk: Siyah

Gövde İçi Yüzeyi:

Renk: Siyah

Raf Bölmeleri:

Renk: Kırmızı

Bölme adedi: 10 adet farklı ebatlar dabölme (İçerisine koyacağınız aksesuar, parfüm, deodorant, oje gibi kişisel bakım ürünlerinizin düşmemesi için bariyer korumalı)

Raf Bölmeleri;

Yüksekliği: 53 cm

Genişliği: 33 cm

Derinliği: 9 cm

Menteşe:

Frenli menteşe olması sayesinde yumuşak kapak açılımı ve kapatımı

Kulp:

1 adet kristal cam kulp

Kilit:

1. Kalite ithal, işlevsel,güçlendirilmiş çelik kilit ve anahtar

Ayna:

4 mm kalınlığında 1.kalite, Şişecam marka flotal ayna

Ayarlanabilme özelliği:

Boyunuza göre dilediğiniz gibi ayarlayabilir, daha dik ya da daha eğimli olmasını çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Ürün Açıklamaları:

En yeni ev dekorasyon trendlerinden GoldSerisi High Gloss Lake Parlaklığı Takı ve Aksesuar Dolaplarımızla, mükemmel bir depolama çözümünün yanı sıra, boy aynası ihtiyacınızı da karşılayarak, odanıza hem düzen hem şıklık katacaksınız.

Kutularda, çekmecelerde ya da dolaplarınişlevsiz bölümlerinde sakladığınız, takı ve aksesuarların, parfümlerin,deodorantların her daim elinizin altında düzenli bir şekilde bulunmasını, kolay ulaşılabilir olmasını ve odanızdaki tüm dağınıklığa son verdirmeniz için ideal olan, Gold Serisi Takı ve Aksesuar Dolabımız,gösterişli bir aynayla tek bir dokunuşla dağınıklığa son veriyor.

% 100 el işçiliği ile imal edilmiş olan GoldSerisi Takı ve Aksesuar Dolabımızın ön tarafı şık bir boy aynası iç kısmı ise sürekli birbirine karışmasından sıkıldığınız Takı ve Aksesuarlarınızı düzene sokacak, kullanışlı ve modern bir dolap?

Ayrıca kalitesi ve güvencesinde satılmakta olup yine servisi ve garantisi altındadır.

Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı grubumuzda ayaklı 16 renk ve desen alternatifi ayrıca ayaksız yani duvara asma modelde 16 renk ve desen alternatifi bulunarak toplam 32 ürün bulunmaktadır.

İşlevsel bölme ve kancalarıyla, küpe ve yüzüklük standı ile dağınıklığa çözüm getiren ? Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Takı ve Aksesuar Dolabımız şık tasarımı ve farklı 16 renk ve desen seçenekleriyle evinizin dekorasyonuna hoş bir hava katacak?

Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Takıve Aksesuar Dolabımızın, diğer takı dolaplarına göre üstün özellikleri:

- Kapak, gövde ve ayaklar dahil olmak üzere dolabımızın iç ve dıştaki tüm görünen yüzeylerin tamamı % 100 High Gloss(Yüksek Parlaklık) içerir olması. Diğer tüm takı dolapları mat yüzeye sahiptir.High Gloss özelliği sadece Gold Serisinde mevcuttur.

- En modern ve en yeni moda trendine sahip 16 renk ve desen alternatifinin bulunması. Diğer takı dolaplarında en fazla 3 renk bulunmaktadır.

- Kalp şeklinde küpe standı, yüzeyden 2,5 cm yüksekliğindedir. Mukavemetli ABS malzemeden üretilmiştir. Yumuşak, zarif ve çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. 108 adet tekli küpe takılabilecek kapasitededir.Diğer tüm takı dolaplarında bu özelliklerin hiç biri yoktur, teknolojik altyapı gerektiren bu özellikleri yapabilmeleri de mümkün gözükmemektedir. Kalp şeklinde efekt adını verdikleri kalın karton mukavvayı yüzeye yapıştırarak sadece görüntü oluşturmak için koymuşlardır ve hiçbir işlevselliği bulunmamaktadır.

- Toplam 32 adet kanca ve 10 ayrı ebatta bölmeleri bulunan raflarımızda mukavemetli Yumuşak, zarif ve şık bir görüntü bu aksesuarlarda da yakalanmıştır. Raf derinlikleri 9 cm dir. Tüm parfüm, deodorant, makyaj malzemeleri ve saat gibi kişisel eşyalarınızın rahatça sığabileceği derinliktedir. Diğer tüm takı dolaplarında bu özellikler yoktur. Efekt kalp diye adlandırdıkları küpelikte olduğu gibi burada da rafın önüne karton mukavva kullanarak sağlıksız ve basit görüntü oluşturmuşlardır. Kullandıkları malzeme sadece beyaz renkte olduğundan dolabın kendisine göre renk yapamamaktadırlar. Takı ve Aksesuar Dolaplarına ise tüm kanca ve raflar dolabın kendi rengi ile uyumludur.

- Yüzüklük 41 adet yüzük takabileceğiniz kapasitedir. Diğer takı dolaplarında bu sayı en fazla 15 dir. Çünkü Takı Dolaplarında kullanılan yüzük standı ölçüsü diğerlerinin 3 katıdır.

- Dolabımız 2 adet çelik menteşe ile güçlendirilmiştir. Menteşelerin 1 tanesi frenlidir. Buda kapağı kapattığınız zaman yumuşak bir kapanış sağlar, ses çıkartmaz ve sarsıntı yapmaz. Diğer takı dolaplarında maliyet düşürmek için frenli menteşe kullanmamaktadırlar. Bu yüzden kapanışı gürültülü ve sarsıntılıdır.

- GoldSerisi High Gloss Lake Parlaklığı Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabımızın ayaklarıçok şık ve zarif bir estetik kesimle mükemmel bir görüntü sağlar. Girintileri ve çıkıntıları estetik görünmesi adına daha fazladır. Bu da cumba diye tarif ettiğimiz kenar kalınlık kısımlarının boyanmasında çok zorluk çıkarır ve maliyetleri artırır. Fakat için estetik çok önemlidir. Bu maliyetlere katlanır. Diğer takı dolaplarının ayakları daha az girinti ve çıkıntılıdır. Buda daha az estetik manasına gelir, görüntü bozulur. Fakat maliyet düşer.

- Kalp şeklinde küpe standı, kancalar ve raf bölümleri ABS olmasının yanı sıra ayrıca, kapak kısmının iç tarafı ve gövde kısmının iç tarafı siyah renkli kumaş ile kaplanarak çok zarif ve yumuşak bir görüntü oluşması sağlanmıştır. Diğer takı dolaplarında siyah kumaşın yerine maliyet düşmesi adına siyah sunta kullanılmaktadır.Bu da çok soğuk bir görüntü oluşturmaktadır. Fakat görselinden baktığınız zaman ikisi de siyah göründüğü için bu farkı ayırt edemeyebilirsiniz.

- Kulpumuz kristal cam kulptur. Çok şık ve zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Diğer takı dolaplarında maliyeti daha düşük kulplar kullanılmaktadır.

- Diğer takı dolaplarında teknolojik yatırım yetersizliğinde,küpelik, kanca ve raflar hem karton mukavva hem de sadece beyaz renk kullanabilmektedirler. Bu da dolap kapağını açtığınız zaman kapak gövde ve iç bölmeler arasında göz yorucu bir görüntü oluşturmaktadır.

- GoldSerisi Takı ve Aksesuar Dolabımızda güçlendirilmiş çelik anahtar kilidi sayesinde, takı ve aksesuarlarınıza ve değerli özel eşyalarınıza sizden başka kimse ulaşamaz. Diğer takı dolaplarında kilit kullanılmamaktadır.

- Sonuç olarak yukarıda bahsettiğimiz tüm bu özellikleri anlatmakla, siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirme adına vazifemizi yapmış hem de Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı?Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabımızın gerçekten mükemmel olan kalitesini bir nebze olsun sizlere anlatabilmeyi amaçlamış olmaktayız.

Kurulum ve Montaj:

Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizin Aynalı dolap modülü monteli olduğu için kurulum gerektirmez.

Sadece Takı ve Aksesuar dolabımızın Ayakları demonte olup kurulumu çok kolaydır. Yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin 1. Sınıf olmasından dolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz.

Kargo ve Teslimat:

Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü,kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir.

Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.

Ürünler 2 yıl garantilidir.

Ürün Yorumları