Bestline Neon Çok Amaçlı Boy Dolabı - Beyaz Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Bestline Neon Çok Amaçlı Boy Dolabı - Beyaz

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 891293)

Ürün Ölçüleri:
Genişlik: 30 cm
Derinlik: 32 cm
Yükseklik: 140 cm

Her Bir Rafın İç Ölçüleri:
Genişlik: 26,4 cm
Derinlik: 25 cm
Yükseklik: 30 cm
Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri:

Luxxe Home ürünleri insan ergonomisi göz önüne alınarak maksimum yarar sağlayacak şekilde, en son teknoloji kullanılarak üretilir ve kalite kontrolden geçirildikten sonra sizlere sunulur…

İncelediğiniz Neon Çok Amaçlı Boy Dolabı, Bestline markasının demonte serisinde yer almaktadır.

Ürünümüzün içinde 4 adet raf bulunmaktadır. Kapaklı dolabımızın raflarındada havlu vb. ev tekstili ürünlerinden ev temizlik ürünlerine kadar bir çok görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı depolayabilir, saklayabilirsiniz.

Ürünümüzde, 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı suntalam kullanılmıştır.

Kullanılan kulp, menteşe ve ayaklar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz 1. sınıfta olup, TSE'ye uygundur.

Kurulum ve Montaj:

Boy Dolabımız, özel kargo paketinde streçlenip, stroforlanarak, demonte şekilde (kurulu olmadan) koli içerisinde siz değerli müşterilerimize teslim edilecektir.

Ürünümüz demonte olup kurulumu çok kolaydır. Sadece yıldız uçlu tornavida yardımıyla ya da şarjlı matkapla montaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin kaliteli olmasından dolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz.


Kargo:
Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir. Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.


Garanti Süresi :
Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Ürün Yorumları